120 топ-чиновників з Міндоходів відправлять на курси "Execut

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 11:44

120 топ-чиновників з Міндоходів відправлять на курси "Execut

Пропонуємо до обговорення:
120 топ-чиновників з Міндоходів відправлять на курси Executive MBA

Дивися повний текст 120 топ-чиновників з Міндоходів відправлять на курси "Executive MBA".
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 11:44

"писатели" дипломов на заказ неплохо заработают
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 11:52

Думаю, что за прохождение таких курсов ещё нужно побороться, ведь 120 мест не так уж и много. В мире менеджмента это пожалуй одни с самых лучших тренингов, многим бы украинским работодателям стоило раскошелится на них.
V_maen_Vendetta
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 11:54

Було б добре до цього всього пана Данилишина підключити. Він же ж здається подібними програмами займався, коли був директором Швейцарського інституту з управління
Rik
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 12:25

Даже если оставить за скобками вопрос о том, что MBA это все понты, аксессуар, типа дорогих часов и толку от него столько же, то сама мысль о том, что 120 полуграмотных рыл поедут за счет бюджета на дорогой треннинг (а ведь еще и проживание, и питание, и командировочные) из которого они вряд ли извлекут нечто полезное для своей работы как то не внушает благости.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 12:34

А як ці 120 людей будуть відбиратись? З кожного департаменту? Не поїдуть же всі тільки київські, працювати лишиться нікому)
ioNica
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 12:35

Re: 120 топ-чиновників з Міндоходів відправлять на курси "Ex

По результатам тренинга, преподователи овладеют базовыми навыками "ботать по фене" и "азировской мовы", ведь иначе полноценная коммуникация невозможна)
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 13:24

  Дваждыдвашник написав:Даже если оставить за скобками вопрос о том, что MBA это все понты, аксессуар, типа дорогих часов и толку от него столько же, то сама мысль о том, что 120 полуграмотных рыл поедут за счет бюджета на дорогой треннинг (а ведь еще и проживание, и питание, и командировочные) из которого они вряд ли извлекут нечто полезное для своей работы как то не внушает благости.

Так оно и есть - аксессуар. Но сами посудите, у пасаноффф уже замки, яхты, бимеры, часы и прочая лабудень есть. Теперь надо в элиту идти - пусть их научат! Хотя, судя по хлебалу их шефа, там в итоге такие проФФессоры получатся, как у нас уже есть один. А может и не один, но я про одного знаю :)
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1720
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 чер, 2026 07:29
kandiliabra7
3 1459
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 06:33
lidiiareznikova
1 1327
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 08:30
Shaman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама