Комп'ютерний вірус, розроблений Ізраїлем і США, проник на ро

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 12:46

Комп'ютерний вірус, розроблений Ізраїлем і США, проник на ро

Пропонуємо до обговорення:
Комп'ютерний вірус, розроблений Ізраїлем і США, проник і на російську АЕС

Дивися повний текст Комп'ютерний вірус, розроблений Ізраїлем і США, проник на російську АЕС.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 12:46

ну, любители виндоус, хлопаем в ладоши)
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 12:47

А ниче шо у вираса руское название.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 12:57

  SAP написав:ну, любители виндоус, хлопаем в ладоши)


А для линукс вирусов нет? Все ругались шо в Internet Explorer куча дыр, хотя в FireFox и Chrome тоже каждый день находят дыры. Так что опенсорс не спасает когда 1млрд строк кода, ибо никто не может проанализировать столько кода. А чем кодовая база линукса лучше? Даже если ядро более менее проверяется, то всякие сторонние библиотеки которые комитятся бог знает кем по всему миру, могут запросто пропустить какойнить backdoor. Просто если такую мазу специально закомитят в MS или Google то программист может запросто получить по E6alu, а в опенсорс кто за что отвечает? Никто. В случае чего, некому дать пиндюля.
Востаннє редагувалось delicious в Вів 12 лис, 2013 12:59, всього редагувалось 1 раз.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 12:58

  delicious написав:А ниче шо у вираса руское название.


А это подлые империалисты маскируются!
bikbik
 
Повідомлень: 143
З нами з: 24.10.13
Подякував: 49 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 13:24

Re: Комп'ютерний вірус, розроблений Ізраїлем і США, проник н

  delicious написав:Даже если ядро более менее проверяется, то всякие сторонние библиотеки которые комитятся бог знает кем по всему миру, могут запросто пропустить какойнить backdoor.

ну что за дилетантство, для любителей "корпоративных" сборок упорно трудятся уважаемые компании, такие как Red hat, Oracle. Там не менее жесткие требования к разработке :wink:
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 14:55

а как же, вирусы проникают туда где нет касперского
PV
1
 
Повідомлень: 1889
З нами з: 05.12.08
Подякував: 238 раз.
Подякували: 410 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 15:05

R2
А тепер питання. Якого дітька до цих компютерів хтось ліз з флешками?
І лінукс вам не допоможе, цей хробак розроблявся однозначно під замовлення і спеціально націлювався під конкретні конфігурації. В лінуксі теж дирок вистачає.
Для будь-якої зарази основний фактор зараження - людський фактор.
Поки є дибіли які тягнуть свої флешки не знаю з чим, припускаю з музикою, фільмами, доти жоден антивірус не допоможе.
Крім того наскільки памятаю stuxnet був заточений під враження Siemens-сівських SCADA програм які керують технологічним процесом збагачення урану. Саме керуючи цією програмою вірус розганяв центрифуги на понаднормовий режим, що приводило їх до виходу з ладу.
stoune
 
Повідомлень: 27
З нами з: 08.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 18:57

  stoune написав:R2
Для будь-якої зарази основний фактор зараження - людський фактор.


Необязательно. Всегда есть извесные дыры через сеть, которые можна купить у хакеров. А вот когда сети нет, тогда через флеш. Я думаю никакая АЭС в мире не подключена к сети как раз изза риска взлома.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 902
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 15:58
vmalyshev
1 6861
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 гру, 2025 21:42
hxbbgaf
2 7521
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 лис, 2025 21:09
trololo
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама