Провайдерські війни охопили Харків: у 180 будинках вирізаний

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 12:51

Провайдерські війни охопили Харків: у 180 будинках вирізаний

Пропонуємо до обговорення:
Провайдерські війни у Харкові: у 180 будинках вирізаний кабель, збитки операторів понад 3 млн

Дивися повний текст Провайдерські війни охопили Харків: у 180 будинках вирізаний кабель.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 12:51

Неужели в городе, где мэром Кернес могут быть такие безобразия? Не может быть. Это кому-то показалось
hmel
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 25.04.13
Подякував: 328 раз.
Подякували: 510 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 12:55

создавайте ОСМД, будете, в том числе, сами решать, каких провайдеров пускать в дом, и им не придётся платить взятки чиновникам за подключение дома к своей сети
juice
 
Повідомлень: 172
З нами з: 08.04.12
Подякував: 366 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 13:02

Re: Провайдерські війни охопили Харків: у 180 будинках виріз

  juice написав:создавайте ОСМД, будете, в том числе, сами решать, каких провайдеров пускать в дом, и им не придётся платить взятки чиновникам за подключение дома к своей сети


Спочатку спробуйте дізнатись хто у вас у будинку володіє всіма квартирами (це інформація таємна), а потім поговоримо про ОСББ.
АК
 
Повідомлень: 624
З нами з: 04.02.09
Подякував: 5 раз.
Подякували: 78 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 13:56

АК
В мене для вас гарні новини:

Янукович підписав закон про надання ОСББ виписки з Держреєстру прав на нерухоме майно

Документ надає право співвласникам багатоквартирного будинку одержувати витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Так, згідно із законом, витяг з державного реєстру прав на підставі заяви мають право отримувати: "власник (співвласник) квартири, житлового та нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку при створенні об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (асоціація власників житлових будинків, якщо їй делеговані повноваження з управління неподільним та загальним майном відповідного житлового комплексу), житлово-будівельні кооперативи або їх уповноважені особи про суб'єктів права власності на житлові та нежитлові приміщення у такому будинку".
http://realt.rbc.ua/ukr/yanukovich-podp ... 013153200/
juice
 
Повідомлень: 172
З нами з: 08.04.12
Подякував: 366 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2235
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 1075
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
1 2583
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама