Нова арифметика: Держбюджет-2014 поставили в залежність від

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 18 лис, 2013 17:30

Нова арифметика: Держбюджет-2014 поставили в залежність від

Пропонуємо до обговорення:
Нова арифметика: Держбюджет-2014 поставили в залежність від саміту у Вільнюсі

Дивися повний текст Нова арифметика: Держбюджет-2014 поставили в залежність від саміту у Вільнюсі.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 лис, 2013 17:30

Годі вже перекручувати. Просто після саміту і підписання договору про асоціацію будуть відомі усі умови з приводу зони вільної торгівлі. Тобто це також має бути враховано у показниках бюджету.
alisa4ydkova
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 лис, 2013 17:32

  alisa4ydkova написав:Годі вже перекручувати. Просто після саміту і підписання договору про асоціацію будуть відомі усі умови з приводу зони вільної торгівлі. Тобто це також має бути враховано у показниках бюджету.

а может станет понятно - даст ли нам МВФ кредит? подумайте логично ;)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 лис, 2013 17:41

Re: Нова арифметика: Держбюджет-2014 поставили в залежність

  alisa4ydkova написав:Просто після саміту і підписання договору про асоціацію будуть відомі усі умови з приводу зони вільної торгівлі.


Сначала подписываем, потом узнаем ВСЕ УМОВЫ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Такого перла от евроинтеграторов я еще не слышал!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хотя ты права, большинство депутатов именно так и голосуют......
Alex4040
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 лис, 2013 18:16

  Alex4040 написав:Сначала подписываем, потом узнаем ВСЕ УМОВЫ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Такого перла от евроинтеграторов я еще не слышал!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хотя ты права, большинство депутатов именно так и голосуют......

Это не евроинтегратор. Это свидетель покращення.
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 лис, 2013 18:24

Re: Нова арифметика: Держбюджет-2014 поставили в залежність

расслабтесь, никто ничего подписывать не будет
tiamin
 
Повідомлень: 954
З нами з: 16.09.09
Подякував: 1298 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1321
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 чер, 2026 23:14
belaev399990
1 549
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 чер, 2026 23:16
moveton
1 2616
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама