|
ПР: Кабмін вже веде переговори з РФ з приводу можливих креди |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:00
Пропонуємо до обговорення: При цьому Голова фракції Партії регіонів у Верховній раді Єфремов додав, що більш конкретної інформації у нього немає
Дивися повний текст ПР: Кабмін вже веде переговори з РФ з приводу можливих кредитів і про ціну на газ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:00
Ну хто б сумнівався - Чивокуня хоче отримат від Чекіста обіцяні йому за зрив євроінтеграції бабоси, щоб швиденько їх проїсти та роздерибанити...
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:38
Ну то як що домовляться про меньшу ціну на газ, то буде дуже гарно. А там і інше закрутиться... Це гарно.)
-
Vet_all
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:40
Vet_all написав:Ну то як що домовляться про меньшу ціну на газ,
Юля, уже договорилась...
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 22 лис, 2013 16:20
А потом эта падлюка изменник родины продаст ГТС, а до выборов президента ох как долго, еще столько гадости успеет сделать ((
-
nitrolog
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 22 лис, 2013 16:23
Тю.. А я думал шо уже договорились.. А они токмо собираются договариваться..Понятно..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 22 лис, 2013 17:21
А що ГТС належить народу, я щось отримую з тієї труби. Хто буде власник купи метало брухту, а через кільки років без рос газу саме так і трапиться, мені однаково. Я вірю в себе і курс долара в обмінках.Останьому тільки на половину)))
-
Ukrainian
-
-
- Повідомлень: 12145
- З нами з: 18.06.08
- Подякував: 59 раз.
- Подякували: 782 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 22 лис, 2013 22:33
Maleficarum написав:Тю.. А я думал шо уже договорились.. А они токмо собираются договариваться.
Так это версия для лохтората. Путин, наверное, снова послал Фёдорыча. Но он упорный и верит в доброту соседа. Тем более, в ЕС не идем. "Вова, я ваша навеки"
-
insideman
-
-
- Повідомлень: 961
- З нами з: 13.04.13
- Подякував: 245 раз.
- Подякували: 98 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
2909 |
|
|
|
1 |
2483 |
|
|
|
2 |
15477 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|