ПР: Кабмін вже веде переговори з РФ з приводу можливих креди

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:00

ПР: Кабмін вже веде переговори з РФ з приводу можливих креди

Пропонуємо до обговорення:
При цьому Голова фракції Партії регіонів у Верховній раді Єфремов додав, що більш конкретної інформації у нього немає

Дивися повний текст ПР: Кабмін вже веде переговори з РФ з приводу можливих кредитів і про ціну на газ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:00

Ну хто б сумнівався - Чивокуня хоче отримат від Чекіста обіцяні йому за зрив євроінтеграції бабоси, щоб швиденько їх проїсти та роздерибанити...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:38

Ну то як що домовляться про меньшу ціну на газ, то буде дуже гарно. А там і інше закрутиться...
Це гарно.)
Vet_all
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:40

  Vet_all написав:Ну то як що домовляться про меньшу ціну на газ,

Юля, уже договорилась...
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 16:20

А потом эта падлюка изменник родины продаст ГТС, а до выборов президента ох как долго, еще столько гадости успеет сделать ((
nitrolog
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 16:23

Re: ПР: Кабмін вже веде переговори з РФ з приводу можливих к

Тю.. А я думал шо уже договорились.. А они токмо собираются договариваться..Понятно..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 17:21

А що ГТС належить народу, я щось отримую з тієї труби. Хто буде власник купи метало брухту, а через кільки років без рос газу саме так і трапиться, мені однаково.
Я вірю в себе і курс долара в обмінках.Останьому тільки на половину)))
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12145
З нами з: 18.06.08
Подякував: 59 раз.
Подякували: 782 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 22:33

Re: ПР: Кабмін вже веде переговори з РФ з приводу можливих к

  Maleficarum написав:Тю.. А я думал шо уже договорились.. А они токмо собираются договариваться.

Так это версия для лохтората.
Путин, наверное, снова послал Фёдорыча.
Но он упорный и верит в доброту соседа. Тем более, в ЕС не идем.

"Вова, я ваша навеки"
insideman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 961
З нами з: 13.04.13
Подякував: 245 раз.
Подякували: 98 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2909
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
1 2483
Переглянути останнє повідомлення
Вів 24 бер, 2026 23:07
salvydas
2 15477
Переглянути останнє повідомлення
Сер 28 січ, 2026 07:32
Andrey2512
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама