Переобладнання вантажних мікроавтобусів в Україні стане не в

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: П'ят 29 лис, 2013 10:48

Присоединяюсь. И что изменилось? Как ездили, так и ездют.

А за стоимость переоборудования я, на минуточку, в курсах :wink:

И ещё в догонку: а вы знаете, что люди "в теме" приобретают для личных нужд грузовые б/у "каблучки" и переоборудуют их в "пассажиров" по одной простой причине - внутри салона "грузовика" сразу видно состояние кузова, а на "пассажире" усё под обшивкой :wink:
Востаннє редагувалось Contortum в П'ят 29 лис, 2013 10:54, всього редагувалось 1 раз.
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1156
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 лис, 2013 10:51

Карбофос
Покупают Эталоны Бориспольского завода. Других вариантов нет. Импортные пассажирские очень дорого растаможить, а переделаные грузовики запрещено ставить на маршруты.
Rick
 
Повідомлень: 825
З нами з: 07.10.08
Подякував: 69 раз.
Подякували: 176 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 лис, 2013 10:56

Rick это тока на бумаге, ну или в единичных случаях. По всей Неньке шарашат переоборудованные массово.
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1156
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 лис, 2013 11:05

  Rick написав:Карбофос
Покупают Эталоны Бориспольского завода. Других вариантов нет. Импортные пассажирские очень дорого растаможить, а переделаные грузовики запрещено ставить на маршруты.

http://sovet.kidstaff.com.ua/question-98387
"грузовой в пассажирский" в гугле набрал.
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 лис, 2013 11:14

Карбофос там речь идёт за личный транспорт, а Rick глаголил за коммерческий.
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1156
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 лис, 2013 11:21

  Contortum написав:Карбофос там речь идёт за личный транспорт, а Rick глаголил за коммерческий.

В Днепропетровске самые выгодные маршруты принадлежали меру лично. Как сейчас, просто не знаю. Но уверен что никто ему слова не скажет что автобус "не тот".
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 лис, 2013 11:32

Отож. И так в 95% случаев (как на городских маршрутах, так и на междугородних).
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1156
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 лис, 2013 11:34

Contortum
Угу, я с самого начала писал, что то, о чём говорится в статье направлено против обычных людей. Там даже цитата есть
Якщо закон ухвалять, ринок ненової комерційної техніки впаде удвічі, а сегмент нових легкових авто зросте на 30—40 тисяч штук

т.е к примеру человек из райцента имея 10к долл стоит перед выбором или новый заз-китаец или коммерческое б. у. из европы с переоборудованием. Ну и в большинстве случаев выбор не впользу заза.
А для коммерческих целей и так всё запрещено. Насколько эти запреты соблюдаются то другой вопрос.
Rick
 
Повідомлень: 825
З нами з: 07.10.08
Подякував: 69 раз.
Подякували: 176 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 лис, 2013 17:58

Re: Переобладнання вантажних мікроавтобусів в Україні стане

Мені, як пасажиру, найбільше подобаються переобладнані!!! спрінтери. Все просто. В них набагато!!! комфортніше, ніж в вітчизняних рутах, багданах чи що там ще є. Салон тихий(ніщо не гупотить), ями відчуваються менш сильно, зимою в них реально тепло(навідміну від вітчизняних), сидіння зручніші!!(для колін місця що в одних, що в других однаково), якщо йде дощ - на голову не капає з погано ізольованого люку, вони швидші, в спеку в них прошолодніше(на відміну від деяких вітчизняних з одним люком). Як пасажир я голосую за переобладнані спринтери.
Bull
Аватар користувача
 
Повідомлень: 54
З нами з: 03.05.11
Подякував: 7 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 кві, 2014 12:39

Есть сертифицированные переобшивки, там где переоборудование делается правильно, типа auto-car.com.ua и аналогичные. Если бы лицензировали эту деятельность то и проблем было бы меньше.
traectoria33
Аватар користувача
 
Повідомлень: 54
З нами з: 09.04.14
Подякував: 11 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 303
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1749
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1527
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама