Дельта Банк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 713714715716717 ... 4849>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Дельта Банк - БАНКРОТ 2.9 5 2765
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
24%
665
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
18%
502
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
17%
460
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
26%
717
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
15%
421
Всього голосів : 2765
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:10

  rufius написав:
  ГорН написав:Як можна перевірити якість роботи на прикладі різних банків?! А от на прикладі одного банку можна - повторюю:

Дельта довела, що система МастерКард ненадійна, оскільки гроші у банку є (Віза), але МастерКард не працює! це факт - Віза працює, а МастеКард ні! Отже, система МастерКард має дефекти, вона нікчемна!


Як ви можете стверджувати що МС має дефекти? Можливо той чи iнший банк час вiд часу має труднощi и вимикає карткi або встановлює лiмiти на карти Visa - чи ви хочете сказати що Visa без дефектiв коли ви отримуєте вiдмову намагаючись расплатитись в супермаркетi?



Саме так, "той чи iнший банк час вiд часу має труднощi и вимикає карткi або встановлює лiмiти на карти..." - це можливо, але не сплачувати картками навіть 50-100 грн, не дозволяти навіть елементарні платежі, принижувати копійчаними виплатами в чергах пенсіонерів, примушувати бігати за подачками (інакше не назвеш) через день-два до банку, роблячи все, щоб не ввели тимчасову адміністрацію або протидіючи націоналізації? як це назвати? і все це (в тому числі походи в касу через неможливість користуватися карткою МастерКард! до речі, примусовою!!!) робиться через "поблажливість" бренду МастерКард до цієї ситуації. Тому вбачаю провину МК перед споживачами і вважаю, що система МастерКард проти системи Візи нікчемна, вона не захистила належним юридичним договором гроші споживачів їхніх послуг на їхніх картках! ще варіант - домовились і крадуть разом

ПС Представництво «МастерКард Юроп спрл» в Україні знаходиться за адресою: 01030, Україна, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 17/52, поверх 4А, оф. 404-А.
ГорН
 
Повідомлень: 356
З нами з: 28.09.09
Подякував: 99 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:14

  rufius написав:
  sola написав:
  ГорН написав:факт залишається фактом, який довела Дельта: система МастерКард проти системи Візи нікчемна

А Імексбанк довів, що система Віза нікчемна проти системи НСМЕП... :wink:


Саме так. :wink:

@ГорН, якби вам подарували авто BMW, а ви не дай Боже потрапили б на ньому в ДТП, то ви б таким чином теж довели б що BMW вкрай небеспечна машина, чи як?

Зображення


Саме так, якби не спрацювали подушки безпеки і я б вижив, то БМВ мене б лікувало, подарувало новий авто (якби я захотів) і відкликало б через цю несправність купу інших БМВ!!! Нарешті Ви зрозуміли, що я маю на увазі!
ГорН
 
Повідомлень: 356
З нами з: 28.09.09
Подякував: 99 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:14

Re: Дельта

  ГорН написав:Саме так, "той чи iнший банк час вiд часу має труднощi и вимикає карткi або встановлює лiмiти на карти..." - це можливо, але не сплачувати картками навіть 50-100 грн, не дозволяти навіть елементарні платежі, принижувати копійчаними виплатами в чергах пенсіонерів, примушувати бігати за подачками (інакше не назвеш) через день-два до банку, роблячи все, щоб не ввели тимчасову адміністрацію або протидіючи націоналізації? як це назвати?


Це не є проблемма компанiй Mastercard або Visa. :wink:
rufius
Аватар користувача
34

Форумчанин року
 
Повідомлень: 15084
З нами з: 25.11.14
Подякував: 100 раз.
Подякували: 1145 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:19

Re: Дельта

А я в банк верю - таких креативщиков, как в дельте, нигде не видел.
Пробовал отправить через майдельту бабки "на карточку другого банка". Ну, написал там, номер карты, как положено. Однако платеж не прошел - забракован. Оказывается, козырная прога подставляет в реквизиты получателя свои данные - Дельты. Естественно, что у дельты такой карты нет и платеж бракуется. Но! Вместе с платежом с Вас списывается и дневной лимит, так что и овцы целы и волки сыты. Неее, с такими с позволения сказать, банкирами, не пропадем!
Greenforest
 
Заблокований
Повідомлень: 368
З нами з: 20.10.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:26

Re: Дельта

Заскочил в отделение переоформить по сроку Ощадну карту №1. Приблизительно следующий диалог:

Я: мне нужно перевыпустить карту текущего
Опер-т: паспорт и код у вас с собой?
Я: да, вот пожалуйста
Опер-т: при переоформлении новой карты вам также нужно оплатить и страховку. 100 грн.
Я: страховка не является обязательной.
Опер-т: <что-то невнятное> :lol:

минута молчания

Опер-т: так вы будете открывать карту?
Я (улыбаясь): со страховкой? нет. мне проще тогда закрыть счет.
Опер-т: приходите в понедельник тогда вам закроют и выдадут остаток.
Я: ок, спасибо!))


Дельта как всегда на высоте и хочет попасть в книгу рекордов гиннесса, как банк способный работать без клиентов :mrgreen:
В привате я хоть, выслушав 20-минутное впаривание всякой ерунды в процессе открытия карты, могу вежливо ответить - нет спасибо не нужно.

p.s. интересно, а валютный текущий также лихо закрывают?)
Серхио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 108
З нами з: 31.01.09
Подякував: 9 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:30

Re: Дельта

  Серхио написав:мне нужно перевыпустить карту текущего


Не знаю как у вас там не сложилось в отделении, но смело можете не перевыпускать карту к текущему счёту 2620. Этим счётом можно пользоваться и так, без карты, открывать депозиты, перебрасывать деньги на любую карту со счётом 2625 - или у вас только ОЩР№1 ?
rufius
Аватар користувача
34

Форумчанин року
 
Повідомлень: 15084
З нами з: 25.11.14
Подякував: 100 раз.
Подякували: 1145 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:31

Серхио как про больного (Дельта)на приёме у врача:
-Доктор,че то меня морозит!
-Да вы остываете,тетенька...
анири
 
Повідомлень: 555
З нами з: 12.03.14
Подякував: 36 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:33

  ГорН написав:Дельта довела, що система МастерКард ненадійна...
Не ненадійна, а ТІЛЬКИ ЕМІТОВАНІ САМОЮ ДЕЛЬТОЮ платіжни картки MasterCard відключені тією ж Дельтою ТИМЧАСОВО від обслуговування НА СПИСАННЯ грошей. Окрім банкоматів та ПОС-терміналів самої Дельти.
Сашун
 
Повідомлень: 4558
З нами з: 09.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 259 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:40

rufius

та просто старался держать деньги там (% больше). пополнял в банкомате, магазины, интернет. зачем мне счет без карты? нонсенс. пополнять в кассе?
Серхио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 108
З нами з: 31.01.09
Подякував: 9 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 19:44

  ГорН написав:Представництво «МастерКард Юроп спрл» в Україні знаходиться за адресою: 01030, Україна, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 17/52, поверх 4А, оф. 404-А.
Серед більш ніж 3 мільярдів карток МПС MasterCard відключення Дельта-банком на списання грошей 800 тис. цих карток - це, навіть, не шурхіт крил комахи :D :D . Тим паче, що можливість і право відключення карток передбачені угодою між банком та МПС.
Кожен користувач таких карток може скаржитися куди завгодно. Але МПС згідно Закону про платіжні системи просто взагалі не спілкується с приватними особами :D :D
Сашун
 
Повідомлень: 4558
З нами з: 09.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 259 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 713714715716717 ... 4849>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1879956
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 21:15
ВIВ
5 8106
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 12:41
sens
828 270034
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 вер, 2023 19:11
tetyanadimitrova3
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама