|
Мільйонні обороти: "конверт" пособника терористів накрили в |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 22 лис, 2016 14:30
Пропонуємо до обговорення: Співробітники Служби безпеки України викрили діяльність потужного конвертаційного центру з офісами в Києві та Краматорську, через який фінансувалися терористи.
Дивися повний текст Мільйонні обороти: "конверт" пособника терористів накрили в Києві.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 лис, 2016 14:30
Пожурить и отпустить.
-
m_v_korotenko
-
-
- Повідомлень: 847
- З нами з: 24.09.15
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 139 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 лис, 2016 16:04
m_v_korotenko написав:Пожурить и отпустить.
че, уже не хунта ?
-
yarg
-
-
- Повідомлень: 13899
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 107 раз.
- Подякували: 3598 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 лис, 2016 16:04
"наладил поставку продуктов питания во временно оккупированный боевиками Донецк из собственного оптово-розничного склада в Краматорске". А АВК и Рошен разве не поставляются на оккупированную территорию?
-
asdasd
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 280
- З нами з: 22.03.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 38 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 лис, 2016 16:05
asdasd написав:"наладил поставку продуктов питания во временно оккупированный боевиками Донецк из собственного оптово-розничного склада в Краматорске". А АВК и Рошен разве не поставляются на оккупированную территорию?
производителями - нет. А вот такие пацанчики - могут. Но их ловят. Может он рошен и поставлял ?
-
yarg
-
-
- Повідомлень: 13899
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 107 раз.
- Подякували: 3598 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 лис, 2016 16:17
Вот собака! В тюрьму этого паразита.
-
fin_109
-
-
- Повідомлень: 4
- З нами з: 22.11.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 лис, 2016 17:18
yarg написав: че, уже не хунта ?
Напротив! Я надеюсь что у нас, таки злобная фашистская хунта, притесняющая славянских младенцев(или как там по-правильному) и все-таки способна адекватно наказать террориста. Собственно, почему я и написал саркастичный комментарий.
-
m_v_korotenko
-
-
- Повідомлень: 847
- З нами з: 24.09.15
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 139 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 лис, 2016 17:59
Денег собьют и всё.
-
prosto
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 234
- З нами з: 20.03.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 лис, 2016 18:14
prosto написав:Денег собьют и всё.
думаете хунта у нас жалостливая ?
-
yarg
-
-
- Повідомлень: 13899
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 107 раз.
- Подякували: 3598 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
7 |
10894 |
|
|
|
3 |
1045 |
|
|
|
1 |
653 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|