|
|
Колгоспна дич енергетиківІснують досить давно, міняли з ПрАТ на ТзОВ та ін. Але наповнення внутрішнє залишається таким же дибільним. Керівники просто вбивають все бажання працювати. На вакансії менеджерів хаос, тому що все валиться на них. Технічних фахівців мало і вони не встигають, тому все в відділ менеджерів. Сидіти вчитися, вважається абсолютно нормальним. Можеш до 8 години вечора регулярно сидіти і ще втикати різні навчальні відео. Підготуєте 1500 документів для підпису і може тоді вам посміхнеться удача. Ах, так, хлопців вона любить більше, ніж дівчат) якщо у вас сталеві нерви, можете йти і спробувати долю).
Приехала из Донецка во Львов долго искала работу ..... должнасть официанта и бармена это конечно жесть, решила попробовать что-то интеллектуальное, записалась прошла собеседование, как бы стажировку закрываю, все классно, на следующей неделе приедут еще из Донецка.
Valeriya056 ХА ХА ХА ….Можливо це і крута робота для донецьких……завтра в мене перший день, піду подивлюся……
Vadumchuk7 Можеш не йти я пройшла стажування,в трудову не зарахували,так що офіційне працевлаштування це трьоп….
Re: Колгоспна дич енергетиківАхаха, смешной народ, вас все устраивает, то не устраивает, главное - это хороший коллектив, возможно вас не все полюбили ...))
Valeriya056 З чого ви взяли, що дівчат не люблять? Можливо просто не всіх дівчат можуть зрівнювати з хлопцями.. В нас все ж IQ вищий)))
Sanya А чого не запитати про офіційне працевлаштування? Поцікавитись завжди можна, якщо компанія обіцяє, тоді потрібно спитати. Чого ви зразу радите людям не йти на роботу? Можливо це саме те, що вони хотіли, а ви тут втираєте всім свої враження.. Поки сам не перевіриш – не переконаєшся..
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор |
|