Какой рефинанс, роль рефинанса в кредитовании близка к нулю
| 
 | 
 | 
| 
 
  Додано: Суб 01 кві, 2017 08:32 Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?
 шось мені підказує, шо вони й тебе вже встигли трошки чік-чік, нє? я до речі не бачу в цьому нічого страшного, мене більш ляка перспектива жити в похилому віці в кавалєрці чи бучанському підвалі, вдаючи з себе Діогена, а пєлотки на те й пєлотки, вони тіко й шукають гніздо шоп одразу яйця туди відкласти - ну природа в них така, шо поробиш мастер-клас якраз у тому, шо в нашему віці треба вже реально дивитися на речі і зрозуміти нарешті, що намагаючись на%бати весь світ ти в кінцевому заліку на%обуєш тіко себе, за все треба бути готовим платити i краще все ж таки грошима Востаннє редагувалось kingkongovets в Суб 01 кві, 2017 08:59, всього редагувалось 6 разів.
          
         
  Додано: Суб 01 кві, 2017 08:52 от тока не не надо так громко завидовать и скрипеть своими застаревшими комплексами про мегауспешность говорят тока неудачники истинная успешность как раз и заключается в том, чтобы иметь возможность заниматься тем, чем тебе хочется хочется тебе жить в кавалерке, в которую можно заманить мальвину, моющую посуду в соседнем гэндэлыке - вуаля, хочется после сорока иметь возможность не думать про "время-деньги" и посвятить себя своим хобби, живя на генерируемый бетоном "кэшфлов" - нэма пытань время дороже денег, учись студент собственно именно это я и хотел сказать многомудрым и продуманным форумным экспертам и теоретикам, рассуждающим о преимуществах депо и жизни в аренде Востаннє редагувалось kingkongovets в Суб 01 кві, 2017 12:40, всього редагувалось 1 раз.
          
         
  Додано: Суб 01 кві, 2017 09:00 Мастер-клас якраз у тому, шо в нашему віці треба вже реально дивитися на речі і зрозуміти нарешті, що намагаючись на%бати весь світ ти в кінцевому заліку на%обуєш тіко себе, за все треба бути готовим платити ==== Твоi cлова в уши владi та ылiтi. Мiй мастер клас в тому, шоп хитровимаханiй так званiй ылiтi та государствy, котрi найо..е пересыченого та намагаетьс наi..ти весь свiт, сказати iм "досвiдос".  Додано: Суб 01 кві, 2017 09:06 Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?
 то я й кажу - у кожного свiй шлях та бачення успіху, головне шоб воно тебе влаштовувало тебе ж бачу влаштовує? то ти щаслива людина, флай 
  Додано: Суб 01 кві, 2017 09:06 Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?Кинконговец = Ейр в 2013.  Просто до неприличия:-)  Додано: Суб 01 кві, 2017 09:12 а может нынешний эйр это флай в прошлом? думаете флай всю жизнь мечтал о бучанских подвалах? кто-то же писал, что он был главным идеологом стартапов - и вот что мы видим в итоге Востаннє редагувалось kingkongovets в Суб 01 кві, 2017 09:27, всього редагувалось 4 разів.
          
         
 
 
 | 
 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||