В уряді розробили метод захисту українських доріг

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 19:00

В уряді розробили метод захисту українських доріг

Пропонуємо до обговорення:
Пропонується встановлювати автоматичні системи для зчитування ваги автомобілів, що дозволить контролювати рівень експлуатації доріг.

Дивися повний текст В уряді розробили метод захисту українських доріг.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 19:00

Дороги надо нормальные строить...
vadne
Аватар користувача
 
Повідомлень: 552
З нами з: 02.03.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 19:06

  vadne написав:Дороги надо нормальные строить...

Грошей для нормальних бетонних доріг немає, а на вагові комплекси є.
megabrualdeath
Аватар користувача
 
Повідомлень: 597
З нами з: 09.09.15
Подякував: 117 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 20:18

де*** у власти. Фура берет столько сколько может по паспорту. В Европе выдерживают а у нас разворовывают
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 20:35

Д@билы. Надо воду отводить сначала с дорог, особенно в зимний период и поднимать уровень выше обочин. И как бы морской и жд транспорт должен стоить дешевле автотранспорта.
Hariton
 
Повідомлень: 90
З нами з: 10.09.10
Подякував: 39 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 21:52

"В правительстве разработали метод по защите украинских дорог" - вааще по ним не ездить?????
svetoch-10
 
Повідомлень: 382
З нами з: 21.12.16
Подякував: 30 раз.
Подякували: 94 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 13:02

То есть решили, что не будут воровать на несоблюдении технологии укладки? Ура! Стоп, минуточку, судя по тексту они тупо хотят запретить по ним ездить... Упс...
krabbelig
Аватар користувача
 
Повідомлень: 31
З нами з: 10.04.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 14 тра, 2017 09:23

Че вы тут за пургу несёте, троли. В Европе ограничение на вес 32 тонны. У нас даже больше дают - 40. А грузят реально 60. http://www.vdnk.ru/site/ru/transport-articles/truck-sizes
sergey_mo
 
Повідомлень: 26
З нами з: 19.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 12:55

Вообще-то вопрос не в общем весе фуры, а в нагрузке не колесо/ось. Больше осей - меньше удельное давление на покрытие. И, да, дороги должны подразумевать перевозку больших грузов, а не только передвижение пешеходов.
Will
 
Повідомлень: 483
З нами з: 30.07.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 564
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 10:14
salvydas
1 1563
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
1 8860
Переглянути останнє повідомлення
Пон 02 лют, 2026 12:43
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама