|
Названо місто, яке лідирує в рейтингу інвестиційної ефективн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 14 тра, 2017 11:20
Пропонуємо до обговорення: При формуванні рейтингу були оброблені дані щодо 30 міст України.
Дивися повний текст Названо місто, яке лідирує в рейтингу інвестиційної ефективності в Україні.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 11:20
Сумы на любом языке пишется с 1 (одной) буквой М.
-
olmi
-
-
- Повідомлень: 87
- З нами з: 17.02.15
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 62 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 14:20
Что удивительного что Винница. А вот Бойко был из нашего города и .опа полна в своё время. А ведь падла мог хоть что-то сделать для своего города.
-
Попаданец
-
-
- Повідомлень: 936
- З нами з: 03.01.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 169 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 15:08
на эстонском Сумы пишется не только с двумя "м",но и с двумя "у".
-
ceba
-
-
- Повідомлень: 3350
- З нами з: 12.03.16
- Подякував: 85 раз.
- Подякували: 228 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 16:03
Я так понял, это национальный рейтинг :) Инвестиции, млин. Какой у нас завод открылся или хотя бы стоит на ногах за 3 года?
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 18:21
M-A-X написав:Я так понял, это национальный рейтинг :) Инвестиции, млин. Какой у нас завод открылся или хотя бы стоит на ногах за 3 года?
так Рошен же живее всех живых )))
-
RomanTik
-
-
- Повідомлень: 3377
- З нами з: 06.01.16
- Подякував: 10097 раз.
- Подякували: 773 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 18:25
Ну разве что пищепром и работает.
А Рошен да, цветет :) Расцвел в кризис после майдана :)
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 19:05
RomanTik написав: M-A-X написав:Я так понял, это национальный рейтинг  Инвестиции, млин. Какой у нас завод открылся или хотя бы стоит на ногах за 3 года?
так Рошен же живее всех живых )))
А что там с АВК и Конти, которые ориентировались на рынок россии?
-
BIGor
-
-
- Повідомлень: 10704
- З нами з: 19.09.10
- Подякував: 1538 раз.
- Подякували: 1960 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Нед 14 тра, 2017 20:49
BIGor написав: RomanTik написав: M-A-X написав:Я так понял, это национальный рейтинг  Инвестиции, млин. Какой у нас завод открылся или хотя бы стоит на ногах за 3 года?
так Рошен же живее всех живых )))
А что там с АВК и Конти, которые ориентировались на рынок россии?
они ж ахметовские?
-
Lion+
-
-
- Повідомлень: 1876
- З нами з: 09.06.13
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 289 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 14 тра, 2017 20:59
Молодець прем’єр все таки, не забуває малу вітчизну 
-
chipmunk
-
-
- Повідомлень: 9076
- З нами з: 15.04.09
- Подякував: 578 раз.
- Подякували: 590 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
583 |
|
|
|
1 |
1611 |
|
|
|
1 |
930 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|