«Ідіотентест»: українським водіям, можливо, готують масові ч

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 08:00

Немає смислу проводити такий тест в країні, де все можна "порішати" за трохи бабла. Тут вам не Австрія.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 08:02

Re: «Ідіотентест»: українським водіям, можливо, готують масо

  Shram написав:Поверьте, помимо "неприкасаемых" на наших дорогах хватает неадекватов. Даже если часть из них не получит права, уже станет легче.

Верю, и даже вижу каждый день своими глазами, но система должна работать для всех а не только для рабов...
tigr-uu
 
Повідомлень: 853
З нами з: 05.02.11
Подякував: 182 раз.
Подякували: 220 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 08:06

Re: «Ідіотентест»: українським водіям, можливо, готують масо

А я вообще за любые нововведения, которые уменьшат количество водителей на наших дорогах. А если за счёт идиотов / тупиц / неадекватов, то обеими руками !!!
Vitalych-new
 
Повідомлень: 1390
З нами з: 04.06.14
Подякував: 38 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 10:21

Перекладаю: ідіот ти чи ні, плати гроші за перевірку, якщо не заплатиш - напишуть, що ідіот, бо не розумієш "понять"...
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2586
З нами з: 17.03.14
Подякував: 56 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 11:22

Автор цього анекдоту очевидно недавно втік з відповідної спеціалізованої лікарні. "22% від 4283 обстежених осіб, знизило кількість ДТП на 3 тис. на рік" - рівнозначно тому, що 943 австрійці (приблизно 0,0002% водіїв Австрії) спричиняють 3 тис. ДТП на рік. Цього автора ще довго треба буде лікувати.
awant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 147
З нами з: 25.10.14
Подякував: 15 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 11:57

А еще можно разрешать по четным дням ездить только тем с личным авто по Киеву, у кого четный номер, и аналогично для нечетных.
Так, вроде, в Китае. :)
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 12:22

да просто хотят бабло косить за подготовительные курсы для тех кому назначат этот тест. В Германии без подготовки тест пройти ооочень трудно, т.к. встречаются действительно идиотские вопросы. А курсы - стоят приличную сумму даже по европейским меркам.
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 12:52

Re: «Ідіотентест»: українським водіям, можливо, готують масо

  RomanTik написав:да просто хотят бабло косить за подготовительные курсы для тех кому назначат этот тест. В Германии без подготовки тест пройти ооочень трудно, т.к. встречаются действительно идиотские вопросы. А курсы - стоят приличную сумму даже по европейским меркам.

Там не совсем курсы - там надо долго не бухать и сдавать кровь. Ну и опять же быть вменяемым что выясняется после некоторой работы с психологом - за что да, надо платить.
Нет там идиотских вопросов - это байка, тот список что можно найти поиском - фейк.
Новость по де*** написана - идиотентест применяется к тем у кого права отобрали за многочисленные нарушения, а не ко всем подряд.
Horus
 
Повідомлень: 313
З нами з: 09.12.14
Подякував: 168 раз.
Подякували: 120 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 13:32

А можна по цьому тесту відсторонювати також від посади народного депутата, судді, мера Києва, тощо?
krabbelig
Аватар користувача
 
Повідомлень: 31
З нами з: 10.04.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 13:44

  Эгоист написав:
  tigr-uu написав:Проблема в том что неприкасаемым это опять не коснется, все достанется пересичным.

А разве неприкасаемые бывают в депрессиях? :mrgreen:

Вообще-то депрессия - это тяжелое психическое состояние, которое лечится в стационаре медикаментозно (я про истинную депрессию, а не обычную хандру, апатию или банальную лень и безделье). И что самое интересное, ее болеют как раз более обеспеченные люди (если брать финансовое и социальное положение пациентов).
vetka
 
Повідомлень: 6891
З нами з: 04.03.14
Подякував: 433 раз.
Подякували: 1242 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 3900
Переглянути останнє повідомлення
Нед 15 бер, 2026 10:57
valera_po_a
4 5802
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 гру, 2025 10:34
babychliubov8
2 2639
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 вер, 2025 23:56
EKO
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама