|
Заборона Вконтакте і Одноклассников може обмежити доступ укр |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 16 тра, 2017 20:32
Пропонуємо до обговорення: Про це заявили у правозахисній організації Freedom House.
Дивися повний текст Заборона Вконтакте і Одноклассников може обмежити доступ українців до інформації, - Freedom House.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 20:32
А може й не обмежити... Так само, як та епічна "блондинка", коли вийде на вулицю "може зустріти мамонта", а "може й не зустріти" (тобто "50 % на 50 % ймовірність") (Наче вони там у фрідом-хаусі не знають, "яким спецслужбам" то все належить)
-
verano_porteno
-
-
- Повідомлень: 269
- З нами з: 23.04.16
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 20:37
vk и ок - это тоже самое что россия1 и орт. Доступ к их информации пользы для общества в целом не несет, только вред.
-
komppr
-
-
- Повідомлень: 26
- З нами з: 29.11.15
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 8 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 21:28
Странно, я один использую "вк" для общения с друзьями, просмотра фильмов и музыки?
-
cccp30000
-
-
- Повідомлень: 643
- З нами з: 07.06.16
- Подякував: 35 раз.
- Подякували: 222 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 22:25
Новость от малого. Все торгующие предприниматели и прочие посетители разных интересных тем, массово переходят с вконтактов на фейсбук. Теперь украинцы с россиянами будут общаться через анонимайзер под названием Фейсбук)))
-
p_a_l
-
-
- Повідомлень: 4090
- З нами з: 15.02.11
- Подякував: 48 раз.
- Подякували: 801 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 тра, 2017 07:04
О, між іншим, а це тільки я побачив, що лого фрідом-хаусу "якось так" дуже нагадує лого ґаспрому? :-)
-
verano_porteno
-
-
- Повідомлень: 269
- З нами з: 23.04.16
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 тра, 2017 08:16
Глянь сколько "особо довольных" порохоботов набежало=)
-
Sunny256
-
1
-
- Повідомлень: 178
- З нами з: 11.03.16
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 тра, 2017 09:03
verano_porteno написав:О, між іншим, а це тільки я побачив, що лого фрідом-хаусу "якось так" дуже нагадує лого ґаспрому? :-)
Ну да, ведь если сфотографировать только то, что держит в руках Статуя Свободы, то это тоже окажется лого Газпрома.
-
Imp
-
2
-
- Повідомлень: 2222
- З нами з: 03.08.10
- Подякував: 232 раз.
- Подякували: 1225 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
2
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
694 |
|
|
|
2 |
1178 |
|
|
|
1 |
1171 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|