Заборона Вконтакте і Одноклассников може обмежити доступ укр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 20:32

Заборона Вконтакте і Одноклассников може обмежити доступ укр

Пропонуємо до обговорення:
Про це заявили у правозахисній організації Freedom House.

Дивися повний текст Заборона Вконтакте і Одноклассников може обмежити доступ українців до інформації, - Freedom House.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 20:32

А може й не обмежити... Так само, як та епічна "блондинка", коли вийде на вулицю "може зустріти мамонта", а "може й не зустріти" (тобто "50 % на 50 % ймовірність") (Наче вони там у фрідом-хаусі не знають, "яким спецслужбам" то все належить)
verano_porteno
 
Повідомлень: 269
З нами з: 23.04.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 20:37

vk и ок - это тоже самое что россия1 и орт. Доступ к их информации пользы для общества в целом не несет, только вред.
komppr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 26
З нами з: 29.11.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 21:28

Странно, я один использую "вк" для общения с друзьями, просмотра фильмов и музыки?
cccp30000
Аватар користувача
 
Повідомлень: 643
З нами з: 07.06.16
Подякував: 35 раз.
Подякували: 222 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 22:25

Новость от малого. Все торгующие предприниматели и прочие посетители разных интересных тем, массово переходят с вконтактов на фейсбук. Теперь украинцы с россиянами будут общаться через анонимайзер под названием Фейсбук)))
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 07:04

О, між іншим, а це тільки я побачив, що лого фрідом-хаусу "якось так" дуже нагадує лого ґаспрому? :-)
verano_porteno
 
Повідомлень: 269
З нами з: 23.04.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 08:16

Глянь сколько "особо довольных" порохоботов набежало=)
Sunny256
1
 
Повідомлень: 178
З нами з: 11.03.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 09:03

  verano_porteno написав:О, між іншим, а це тільки я побачив, що лого фрідом-хаусу "якось так" дуже нагадує лого ґаспрому? :-)

Ну да, ведь если сфотографировать только то, что держит в руках Статуя Свободы, то это тоже окажется лого Газпрома.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2222
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
 
1
2
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 694
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
2 1177
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 11:40
romanpidlubnij099
1 1167
Переглянути останнє повідомлення
Суб 09 тра, 2026 18:45
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама