|
Страхітливі платіжки повернуться восени: готується нове підв |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 19 тра, 2017 11:22
Пропонуємо до обговорення: Компанії-постачальники не згодні розорятися на економності українців.
Дивися повний текст Страхітливі платіжки повернуться восени: готується нове підвищення комунальних тарифів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101027
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 тра, 2017 11:22
Пора наводить порядок...
-
vadne
-
-
- Повідомлень: 552
- З нами з: 02.03.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 37 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 тра, 2017 22:17
на 1,2%... #зрада???
-
Прохожий
-
-
- Повідомлень: 14489
- З нами з: 05.06.13
- Подякував: 945 раз.
- Подякували: 1469 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Суб 20 тра, 2017 10:40
Будет как в Грузии. Чем ниже потребление, тем выше затраты на производство, выше цена для потребителя. Далее сокращение потребления, и так по кругу пока не развалится централизованная система предоставления услуг. Будет каждый для себя покупать, газ в баллонах, горячая вода в бойлерах, холодная в колодцах.
-
mikola1_1_1po
-
-
- Повідомлень: 420
- З нами з: 21.02.14
- Подякував: 75 раз.
- Подякували: 83 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 20 тра, 2017 22:44
Був я в Грузії. Газ, вода, електрика - все є в будинках. Не бреши.
-
v_klymus
-
-
- Повідомлень: 56
- З нами з: 19.07.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 21 тра, 2017 10:04
Я бы уточнил! «Практика показывает, что реальное потребление воды по счетчику может составлять 2-2,5 кубометра, хотя до установки счетчика поставщик насчитывал по 8 кубометров. То есть, сейчас компании недополучают свою прибыль». Вот так. То есть, сейчас компании недополучают свою сверхприбыль.
-
lex_zp
-
-
- Повідомлень: 6
- З нами з: 25.10.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 21 тра, 2017 23:41
kozma0991 написав:пока еще только прибыть. упрямую привычку населения первым делом приматывать магнит к счетчику никто не отменял...
Это работает при очень низком потреблении, а я привык открывать кран на полную. По счетчику тратится всего 3-4 куба в месяц.
-
AlifeSoft
-
-
- Повідомлень: 2227
- З нами з: 30.10.08
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 311 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 тра, 2017 17:24
Свою долю в космические тарифы вносит и общая изношенность коммуникаций. С каждым годом на их восстановление требуется все больше денег.
Яке, вибачте, в сраку, відновлення??? Вже безліч разів доведено, що з лайна ані кулю, ані цукерку не зробити? Треба банально замінювати комунікації, поступово, посегментно, але замінювати. У моєму дворі (Святошинський район) в одному й тому ж самому місці риють ями вже років сім-вісім, все латають труби, а їх тричі на рік прориває. Може, "злочинна влада" якийсь пристріт навела? Звичайно, на все відразу коштів немає, але чомусь є кошти на всі земельно-підземельні роботи, на бригади робітників, на екскаватор, врешті-решт!!!
-
юзверь21
-
-
- Повідомлень: 429
- З нами з: 04.08.09
- Подякував: 30 раз.
- Подякували: 74 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1359 |
|
|
|
1 |
1200 |
|
|
|
1 |
3014 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|