Страхітливі платіжки повернуться восени: готується нове підв

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 11:22

Страхітливі платіжки повернуться восени: готується нове підв

Пропонуємо до обговорення:
Компанії-постачальники не згодні розорятися на економності українців.

Дивися повний текст Страхітливі платіжки повернуться восени: готується нове підвищення комунальних тарифів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 11:22

Пора наводить порядок...
vadne
Аватар користувача
 
Повідомлень: 552
З нами з: 02.03.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 22:17

на 1,2%...
#зрада???
Прохожий
 
Повідомлень: 14489
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 10:40

Будет как в Грузии. Чем ниже потребление, тем выше затраты на производство, выше цена для потребителя. Далее сокращение потребления, и так по кругу пока не развалится централизованная система предоставления услуг. Будет каждый для себя покупать, газ в баллонах, горячая вода в бойлерах, холодная в колодцах.
mikola1_1_1po
Аватар користувача
 
Повідомлень: 420
З нами з: 21.02.14
Подякував: 75 раз.
Подякували: 83 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 22:44

Був я в Грузії. Газ, вода, електрика - все є в будинках. Не бреши.
v_klymus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 56
З нами з: 19.07.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 10:04

Я бы уточнил! «Практика показывает, что реальное потребление воды по счетчику может составлять 2-2,5 кубометра, хотя до установки счетчика поставщик насчитывал по 8 кубометров. То есть, сейчас компании недополучают свою прибыль». Вот так. То есть, сейчас компании недополучают свою сверхприбыль.
lex_zp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6
З нами з: 25.10.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 23:41

  kozma0991 написав:пока еще только прибыть. упрямую привычку населения первым делом приматывать магнит к счетчику никто не отменял...


Это работает при очень низком потреблении, а я привык открывать кран на полную. По счетчику тратится всего 3-4 куба в месяц.
AlifeSoft
 
Повідомлень: 2227
З нами з: 30.10.08
Подякував: 210 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 тра, 2017 17:24

Re: Страхітливі платіжки повернуться восени: готується нове

Свою долю в космические тарифы вносит и общая изношенность коммуникаций. С каждым годом на их восстановление требуется все больше денег.

Яке, вибачте, в сраку, відновлення??? Вже безліч разів доведено, що з лайна ані кулю, ані цукерку не зробити? Треба банально замінювати комунікації, поступово, посегментно, але замінювати.
У моєму дворі (Святошинський район) в одному й тому ж самому місці риють ями вже років сім-вісім, все латають труби, а їх тричі на рік прориває. Може, "злочинна влада" якийсь пристріт навела?
Звичайно, на все відразу коштів немає, але чомусь є кошти на всі земельно-підземельні роботи, на бригади робітників, на екскаватор, врешті-решт!!!
юзверь21
Аватар користувача
 
Повідомлень: 429
З нами з: 04.08.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 74 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1360
Переглянути останнє повідомлення
Чет 23 кві, 2026 11:04
bee_eeb_86
1 1200
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 бер, 2026 00:29
moveton
1 3014
Переглянути останнє повідомлення
Нед 07 гру, 2025 19:51
dovbmyaoks
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама