|
Інвестор Говард Маркс не вірить у реальність криптовалют |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 06 сер, 2017 19:57
Пропонуємо до обговорення: Говард Маркс, один з найбагатших людей США і засновник інвестиційної компанії Oaktree Capital Management впевнений сам і переконує своїх клієнтів в тому, що криптовалюта - біткойн, ефір та інші - «не справжні».
Дивися повний текст Інвестор Говард Маркс не вірить у реальність криптовалют.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101027
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 06 сер, 2017 19:57
Я с ним согласен.
-
p_a_l
-
-
- Повідомлень: 4090
- З нами з: 15.02.11
- Подякував: 48 раз.
- Подякували: 801 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 06 сер, 2017 21:38
Да , но даёт хорошие заработки , главное вовремя выйти
-
andrey743
-
-
- Повідомлень: 822
- З нами з: 15.02.14
- Подякував: 125 раз.
- Подякували: 141 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 07 сер, 2017 01:51
прям как мэмэмэ
-
antonivs3
-
-
- Повідомлень: 1933
- З нами з: 07.08.17
- Подякував: 874 раз.
- Подякували: 210 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 07 сер, 2017 07:06
antonivs3 написав:прям как мэмэмэ
Огpомное об этом и пишет. Просто он не знает об афере в масштабах страны-бензоколонки.
-
amorroma_amorroma
-
-
- Повідомлень: 155
- З нами з: 11.01.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 07 сер, 2017 11:29
"Верюсразуивовекивеков" Гривня стократ надійніша...
-
chipmunk
-
-
- Повідомлень: 9076
- З нами з: 15.04.09
- Подякував: 578 раз.
- Подякували: 590 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 07 сер, 2017 12:45
в принципе да, гривна более чем в 3 раза не падала, и то- за год. а тут потенциал многократный.
-
antonivs3
-
-
- Повідомлень: 1933
- З нами з: 07.08.17
- Подякував: 874 раз.
- Подякували: 210 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 07 сер, 2017 21:06
А типа доллар и золото настоящие. Золота в мире хоть попой кушай, а кому оно нужно? В промышленности его в огромных маштабах не используют. Ювелирка? так ее доля в мировой экономике не ахти какая. А доллар чем обеспечен? Американской экономикой? Так его напечатано столько, что если все банкноты предьявить к оплате, то вся северная и южная америки с патрохами столько не стоят. В реали доллар и золото обеспечены только товаром, который за них отдают, ровно как и биток (которому без году неделя в отличии от $ и голды) А вот у энтого хфинансиста активы как раз в золоте и $, и ему нафиг не нужен новый конкурент его активам (такой же голый но честный). Вот и поет он свою песню про кризис, тока криза как раз и бьет по баксу, а не по битку.
-
sem-jackson
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 07.08.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
938 |
|
|
|
1 |
1397 |
|
|
|
2 |
983 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|