Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2018

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 9293949596 ... 3168>
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 13:41

  Оранжевый-хит сезона написав:
  Прохожий написав:
Входная группа и мопы нереальный ЖЫР!!!
Думаю нужно Таряна пригласить, пусть поучится как нужно делать!
:mrgreen:

Тарян это што?

Сорри, Мхитаряна младшего и дизайнеров работающих на Тарян груп. 8)
Прохожий
 
Повідомлень: 13613
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 13:42

  Serg-ik написав:
  Прохожий написав:Входная группа и мопы нереальный ЖЫР!!!

Ваши родители в своё время наверняка были рады такому ЖЫРу.
А то, что это выглядит так, как есть, -Ваша претензия современникам Ваших родителей

нет

где вы увидели претензии? завидую жильцам клубняка :mrgreen:
Востаннє редагувалось Прохожий в Суб 13 січ, 2018 13:45, всього редагувалось 1 раз.
Прохожий
 
Повідомлень: 13613
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 13:43

  Serg-ik написав:
  Прохожий написав:Входная группа и мопы нереальный ЖЫР!!!

Ваши родители в своё время наверняка были рады такому ЖЫРу.
А то, что это выглядит так, как есть, -Ваша претензия современникам Ваших родителей

Человек в сфере потребления радуется не абсолютным характеристикам, а в сравнении с альтернативами.
По сравнению с бараками в свое время это было супер, по сравнению с современным уровнем, не очень.
В свое время Жигули были шагом вперед по сравнению с Москвичем, а сейчас фу-фу по сравнению с Гольфом.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 14:15

  zahar_ написав:
  awm111 написав: По факту новострои разбирают как горячие пирожки. Даже удивительно,народ несет деньги на уровне забора,причем не только спекули но и конечный покупатель-хомяк пересичный.

Вы опять пишите ложь - "По факту новострои разбирают как горячие пирожки."
Отчёт НБУ говорит о малом спросе на первичке Киева.
ЦА думаю разберётся кто свистит - НБУ или учётка awm111.

Новострои таки разбирают,а отчёт продаж от нбу,это твоя влажная фантазия,голословная.
awm111
Аватар користувача
 
Повідомлень: 573
З нами з: 17.03.14
Подякував: 5 раз.
Подякували: 106 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 15:50

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Долярчик написав:..нє, ну то я написав. що з "виносом" і все таке - я розумію, що це зло!
....я НЕ РОЗУМІЮ, вчім зло того, що я просто засклю свій балкон, який мвє 5-ть м2?- нащо мені така велика площа відкритою?

Як то кажуть покажи дурному як христитися, він й лоба розшибе.
Я не проти скління балконів, але по єдиному проекту для конкретного будинку, якщо це вторинка. Для нових будинків забудовник сам повинен склити, якщо передбачено проектом.
Якщо кожен буде склити балкон як йому заманеться, то ми отримаємо Каір, в який Київ поступово перетворюється.
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 18:37

  Frant написав:
  reus написав:Якщо кожен буде склити балкон як йому заманеться, то ми отримаємо Каір, в який Київ поступово перетворюється.


Вже перетворився. Лише рожевоокулярники та вийописті любителі гіроскутерів цього не бачать. Мабуть. Ніколи не були в Каїрі. :mrgreen:

Справа за малим - дочекатись ціни нерухомості в центрі по 1000 дол/м2.
Тому що на окраїнах Куйова ціни вже каїрські.


Вас треба забанити за ваше туфтогонство, на окраїнах найкраще розкуповують житло, приклад тому Варшавский м-н, при значно виросших цінах три черги розкуплені, також приводили приклади Аркади, черги в відділи продажу. Пора вдягати вам окуляри шановний, ви тут вже не одного інвестора збили з толку своїми некваліфікованими репліками. В центрі ви не дочекаєтесь по 1000 баксів, в Києві житло завжди було не для всіх.
remark
 
Повідомлень: 973
З нами з: 25.12.15
Подякував: 170 раз.
Подякували: 100 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 19:04

  Frant написав:
  remark написав:на окраїнах найкраще розкуповують житло, приклад тому Варшавский м-н,
Які там ціни - можете нагадати? Орієнтовно 500-600 дол/м2? Околиці Каїру 400-500 дол/м2. :mrgreen:
Треба мати сміливість визнати, що Україна - це типова країну третього світу, яка скотилась в повне зубожіння та деградацію за останні 27 років так званої "самостійності".

Раніше ми робили ракети і самі себе годували. Продуктами власного виробництва.

Зараз ми продаємо пшеницю і купуємо у поляків сало і м,ясо.
Треба визнати, що це правда. :mrgreen:


Я сам часто дивуюсь, звідки в людей гроші при такому плачевному стані країни? але все ж таки є, десь їх беруть, можливо є невідомі для нас види заробітків, а житло гребуть про це всі знають і поспішають його купувати.
remark
 
Повідомлень: 973
З нами з: 25.12.15
Подякував: 170 раз.
Подякували: 100 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 19:13

  Frant написав:Всі гребуть житло в Києві?????
Ви як голодний, що допався до хліба.
Вже 4 роки ніхто його не гребе, тому що воно лише дешевшає. Що вторинка, що первинка. В доларах, в доларах, а не в фантиках.
За винятком кількох ЖК в центрі Куйова - для багатих людей.


Вам присутня патологічна впертість, нажаль воно вже не дешевшає в долларах, тому що скупі забудовники вже не такі дурні, щоби дарувати свій прибуток на користь тим, хто ще не навчивсь заробляти.
remark
 
Повідомлень: 973
З нами з: 25.12.15
Подякував: 170 раз.
Подякували: 100 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 19:17

  remark написав:
  Frant написав:Всі гребуть житло в Києві?????
Ви як голодний, що допався до хліба.
Вже 4 роки ніхто його не гребе, тому що воно лише дешевшає. Що вторинка, що первинка. В доларах, в доларах, а не в фантиках.
За винятком кількох ЖК в центрі Куйова - для багатих людей.


Вам присутня патологічна впертість, нажаль воно вже не дешевшає в долларах, тому що скупі забудовники вже не такі дурні, щоби дарувати свій прибуток на користь тим хто ще не навчивсь зароблятиє.


Взагалі-то житло в куйові "вторинка" з 2008 року по 2018 - подешевшало в 2,5-3 рази.
Може, й перестало падати в 2017.
Вартість 1к, 2к квартири на окраїні = ціна автомобіля середньої цінової категорії, в межах 30 000 - 35 000 дол. Це прогрес і здобуток????

Первинка на окраїнах активно дешевшає з 2016 року.

Населення України все менше і менше.
І бажаючих прикупитись на окраїні "па500" - теж все менше.
Молодь емігрує - хто в Польшу, хто в Росію, хтов Америку і Канаду.

Я ж недарма кажу, що в 2018-2019 процеси агонії і стагнації КРЖН вийдуть на новий масштаб. :mrgreen:
Востаннє редагувалось Frant в Суб 13 січ, 2018 19:23, всього редагувалось 1 раз.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23844
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1668 раз.
Подякували: 2539 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2018 19:22

  Frant написав:Взагалі-то житло в куйові "вторинка" з 2008 року по 2018 - подешевшало в 2,5-3 рази.
Може, й перестало падати. Вартість 1к квартири н аокраїні = ціні середнього автомобіля. Це прогрес????

Первинка на окраїнах активно дешевшає з 2016 року.

Населення України все менше і менше.
І бажаючих прикупитись на окраїні "па500" - теж все менше.

Я ж недарма кажу, що в 2018-2019 процеси агонії і стагнації КРЖН вийдуть на новий масштаб. :mrgreen:


Відкиньте минуле, згадали 2008 рік, ми говоримо про сьогодення, ріст почався з 2016 року, вам про це вже багато хто з форумчан говорили, а вам хоть кілок на голові затеши.... все дешевшає йому.
remark
 
Повідомлень: 973
З нами з: 25.12.15
Подякував: 170 раз.
Подякували: 100 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 9293949596 ... 3168>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117757 29508939
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 21:34
Frant
0 4352
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 сер, 2023 10:46
dert35
16 42279
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 лют, 2021 23:28
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама