Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 131132133134135 ... 501>
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 00:34

... нє, таких "джамшутів" - нам не треба!))

Козак-характерник написав:
  Долярчик написав:....правда, я тільки вечорами буду допомагати, а інколи і вихідні буду брати на роботі, щоб робити свій ремонт...

Яка робота? :shock: Ви ж бізнесуєте? І невже час Ваш коштує менше, ніж вигода від економії на рукожопах чи дизайнбригаді?

...ну дивіться:
- мій час коштує дорожче від часу рукожопих майстрів, але НЕ дорожче ХОРОШИХ МАЙСТРІВ з ЯКІСНИМ виконанням робіт!
- тобто, якщо я найму рукожопих - то так, я може зекономлю трохи грошенят, але якість робіт буде така, що пізнішше(чи зразу) потрібно буде переробляти за них, а це знову ж таки додаткові кошти!
- а якщо Я буду робити ремонт з допомогою своїх родичів, то це, як мінімум, буде ЯКІСНО, і так, як хочу Я, а не так, як майстрам "получиться"! :D
...ну і свій бізнес-роботу Я буду "прогулювати" тільки інколи... :)
.. а головне, що ХОРОШИХ майстрів не так легко знайти, якщо взагалі таке можливо! (бо згадую, як знайомий плювався, що взяв майстрів ПО РЕКОМЕНДАЦІЇ ДРУЗІВ, а вони як не там, то там "запорювали" і ще двічі хотіли нагріти по ціні!)
... отаке! :D
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Заблокований
Подякував: 507 раз.
Подякували: 526 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 00:53

Frant написав:Пхе! Квартира долярчика подорожчала, тому що було повітря над котлованом, а став фундамент з стінами. Добудують - буде ще дорожче. Тобто до власне рівня цін ЛРжн ця метаморфоза не має відношення.

Якщо дешевшає готове житло значить має дешевшати і вартість м2 на всіх етапах будівництва.
Друге, що думаю якби не брали то ціна так би не підскочила, якщо не помиляюсь різниця в ціні за пів року 17%.
Що таке ЛРжн ?
Львівський БатяР

Подякував: 18 раз.
Подякували: 61 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 01:09

Львівський БатяР написав:
  Frant написав:Пхе! Квартира долярчика подорожчала, тому що було повітря над котлованом, а став фундамент з стінами. Добудують - буде ще дорожче. Тобто до власне рівня цін ЛРжн ця метаморфоза не має відношення.

Якщо дешевшає готове житло значить має дешевшати і вартість м2 на всіх етапах будівництва.
Друге, що думаю якби не брали то ціна так би не підскочила, якщо не помиляюсь різниця в ціні за пів року 17%.
Що таке ЛРжн ?

... напевно: Львівський Ринок Житлової Нерухомості :roll:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Заблокований

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 03:15

Пан Долярчик!
Насправді на пляжу ДУЖЕ багато людей.
Але є так поняття - "майстерність" фотохудожника - можна вибрати ракурс або момент - секунда - так, що не видно "зайвих" детелей. Я зробив і відео але його якось через youtube треба завантажити - мені ліньки...
В середу ніхто не купався... Два дні обіцяли дощі: у вівторок так і було: тепло+дощ, в середу чисте голубе небо. Сонячно тепло, але ніхто не купався.
Із собаками на пляжі тут можна і люде із собаками є.

Щось там погода в Україні - "не фонтан"...
З Дніпра написали:
"Если бы Вы видели нашу погоду! Ливень и сразу замерзает, уже все деревья обледенели, а ночью мороз, а завтра представьте что будет. По сравнению с Вашими снимками, так на разных полушариях находимся"...
Дійсно так...
“Якби ви вчились так, як треба, То й мудрость би була своя” (Т.Шевченко).
akurt

Подякував: 880 раз.
Подякували: 577 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 04:00

fis написав:https://www.olx.ua/obyavlenie/podobova-orenda-budinku-lvv-IDt8TpO.html#583ad4d88b
Про цей будинок вже хтось писав. Точніше я здогадуюсь що про цей.
Чиясь знайома продавала продавала і нарешті здала в оренду.
А продати його таки важко бо місце так собі як на мене - прамо за Парусом на Липинського. І якщо я не помиляюсь ціна була в 250 тис $.
Якщо я правий і тут є знайомі власників, то може розвідаєте як бізнес іде?

Я писала. Не вгадали. Це не то. І не там, і не 250 тис.
Мої інші, здали в оренду, отримують гроші регулярно.

Ethereum написав:Хоча в загальному Турція розвивається сильно. І ще порада нашим дівчатам,підтримую,не виходіть за бусурманів,вони не зроблять вас щасливими і крім того релігія ціла проблема. Турок є турок.

До цього я би додала: Если турок не п.р.и.д.у.р.о.к - это НЕ турок.

akurt написав:Приз - в студію!
  akurt написав:із рук в руки передам оці 2 банки пива
  akurt написав:треба указати, де у Львові (Києві, Дніпрі, Кропивницькому, Харкові, Луцьку, Чернівцях і так далі) можна за ціною в 1 000 долярів квадрат купити наступне: готовую "под ключ" НОВУЮ квартиру - двушку, трешку, 4-х комнатную, в новом доме

Від пива груди ростуть :? А Ви до Львова назад тим же маршрутом чи на паромі через Кубу?Візьміть краще вишневу настоянку в Ботанічному саду в Балчику по дорозі назад, обміняю на коньяк закарпатський або куплю.
Україна - не Туреччина! В нас не ростуть апельсини. А в описі забули ще вказати вид на море. Візьміть у Фетхіє - там купуєте одразу багатих сусідів британців:
https://www.propertyturkey.com/real_est ... -sea-views
Самі турки чомусь обирають дачі там, де Егейське море, ближче до Греції, на островах.

Долярчик, ось як має виглядати балкон-лоджія для себе чи в оренду:
Зображення

Долярчик написав:п. с... минулого разу, відео панянки Ламбади мені нагадало фразу: "Мусь, гатови лє гусь? - а Мусь?"

А з якого контексту фраза про гуся?

Долярчик написав:...я думаю, що таку "картину маслом" просто мусить прокоментувати панянка Ламбада, як лежачий пан пустив до води свого песика (фото та відео додавати ОБОВ'ЯЗКОВО! )

Повне хюгге! Песик - просто мі-мі-мі! akurt - тсс, відпочивайте. Ви вже випробували турецький фіш-пілінг або іхтіомасаж рибками гарра-руфа? Розслабляє, омолоджує, знімає втому і нервову напругу, покращує кровообіг. Ну і хамам - море ж холодне.

Долярчику і всім бажаю створити свій Hyggekrog у Львові: https://lifehacker.ru/2017/06/04/hygge/
Не заздріть, на сьогодні прогнозують дощі і +15 в Анталії, і якщо брати нерухомість у Львові з видом не на вікна сусідніх будинків, то видно, як пробуджується весна зі сну та й масаж рибками має протипокази... всім вдалого дня: https://www.youtube.com/watch?v=FlbZuUk0dDc

І по темі гілки:
Я тут в пошуках колівінгів/коворкінгів натрапила на те, що в Малечковичах (і не тільки) будуються будинки із пресованої соломи, вартість від 350$ за метр залежно від метражу і проекту, під ключ. Хто шо знає про такий еко-екстрім?
Lambada

Подякував: 51 раз.
Подякували: 66 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 08:55

Підтримаю Lambada на рахунок турків. Те що зараз відбувається між нашими дівчатами і турками мені теж не подобраться. Хоч є багато виключень і щасливих шлюбів. Але в загальному хто літає до Турції
може може часто спостерігати таку картину:дівчатка років 18-25 в аеропорту зустрічають легенів-турків не завжди моложавих. Чи летять до Стамбулу (найчастіший варіант), познайомившись по інтернету. Все б нічого, але як розповідав мій знайомий з України який давно мешкає у Стамбулі, Україна у турків зараз як Мекка дешевої любові. І коштує це зовсім для них недорого. Зі слів турка :береш 200 доларів на карман і на суботу, неділю на секс-тур до Львова, Харкова,Одеси.
Tiamo

Заблокований
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 09:03

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

akurt написав:. Я зробив і відео але його якось через youtube треба завантажити - мені ліньки...

....це буде просто БОМБА!
Чекаємо!
Долярчик

Заблокований

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 09:32

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Lambada написав:Долярчик, ось як має виглядати балкон-лоджія для себе чи в оренду:

....так, але це більше притаманно в країнах, де РІДКО падають дощі і завиває хурделиця... :wink: :D
  Lambada написав:А з якого контексту фраза про гуся?

...я трішечки фразу перекрутив, бо її пам"ятаю ще з дитинства.........ось оригінал:

Lambada написав:Долярчику і всім бажаю створити свій Hyggekrog у Львові:

Дякую!
Долярчик

Заблокований

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 09:54

Lambada написав:І по темі гілки:
Я тут в пошуках колівінгів/коворкінгів натрапила на те, що в Малечковичах (і не тільки) будуються будинки із пресованої соломи, вартість від 350$ за метр залежно від метражу і проекту, під ключ. Хто шо знає про такий еко-екстрім?

Мабуть, краще за всіх - і це не дивно - знаю я.

Дійсно є така прєлєсть.
Точніше була.
Подивитися і помацати може кожний:
- їдете по Кульпарківській весь час прямо, нікуди не звертаючи. Ваша задача - проїхати у Малечковичі.
- проїжджаєте аж до повороту де буде вказівник ЛІВОРУЧ на вілла "Австрія" та якийсь спортивний клуб.
Зображення
- Буде вивіска "Малечковичі", Відразу - не проскочіть - бо як раз до церкви попадете, яка праворуч - наліво в першу ж вулицю - "Лікарська".
- Їдете прямо, милуючись жебрацькими будинками - кожен не дешевше 350 000 долярів: судді, прокурори, податкова і таке інше...
- проїхали два квартали - буде здаватися, що вже автівка рухається вниз і як раз праворуч буде тая прєлєсть.
Тут зупинка.
Зображення
Скажу відразу: Вам не повезло. Всю солому станом на 15 березня 2018 року прибрали. Всю. До останньої соломинки.
Проект виявився навдалим.
Починалося все дуже незвично:
- Прєлєсть повинна була зайняти 2 (дві) ділянки, витягнуті вздовж дороги - 2х10 соток=20 соток. За ту файну землю було заплачено невдахам із сільради 130 000 (сто тридцять тисяч) долярів. Ці 130 000 долярів повинні були "відбитися" покупцями.
- спорудження почалося - якщо не помиляюся - за часів Гетьмана Бума. Історики кажуть, що то був рік 2015... А, може, й 2016.
- зробили файний фундамент, звели початок стін із червоної цегли.
- Далі почали завозити пресовану солому у вигляді блоків розміром десь метр на півметра. З того почали будувати стіни.

Чесно скажу: я стояв та милувався: було дуже незвично. Красиво. Мені здавалося, що солома й не пахла соломою - дійсно екологічно чисте.

День милувався, два милувався, а на третій день пішов дощ. На відкриту та незахищену солому...

Я, як це часто рОблю, гуляв і там із собакою. Дивувало, що ніхто й не намагається захистити ту солому від дощу.
- Ну-ну, подумав я, бо мав досвід будівництва будинків із карпатського смерекового бруса...

Далі історики кажуть, буцім-то наступив 2017 рік від Різдва Христового і плани продавати 2-о поверхові приліплені один до одно котеджі за ціною в-чверть-пів-мілліона долярів трохе так би мовити, провалилися.
Сиділи фундатори із бульгалтерами та рахували: нічого не збігалося.
Будівництво зупинилося і нічого там не відбувалося майже весь 2017 рік: навіть поросло все навкруги бурьяном. У металевій битовці на розі двох вулиць нікого вже не було.
Хоча у 2016 році життя там кипіло: сусіди збирали пусті пляшки.

Час минав не даремно: весь цей час фундатори чули сміх від сусідів - ну, ви знаєте: суддів, прокурорів, податкова. Ті весь час робили якесь оздоблення своїх хаток: то золотом вкривали верхівки парканів. То смарагдами - стовбчики зробленого із красного дерева, завезеного із Африки. Прямо навпроти цього слом'яного дійства взагалі викопали котлован глибиною в 10 метрів та там створили двоповерховий винний погріб для зберігання вин, завезених із Бургундії та провиніції Альто Адіже (Італія). Ну, ви зрозуміли, чому винний погрібець двоповерховий: щоби сумлінні платники податків не мали можливості порахувати пляшки.

Фундатори у свою чергу сміялися над сусідами: понабудували із цервоної цегли палаци? Фортеці?
Ну-ну...
В один осінній світлий сонячний день до одного із маєтків під'їхала скромна така автівка, з неї вискочили чотири вдалих легіня, прикріпили троса до воріт та до гака автівки - смикнули - ворота вирвались, автівка заїхала на двір та зупинилася, легіні знов вискочили - вдерлися в хату, схопили сейф із фотокартками улюбленої тещі володаря та дуже швидко поїхали.
Звісно, те дійство зафіксували камери спостереження: навіть відео є на youtube.
Камери - то гарна річ: на кольоровому відео дуже якісно видно чорні штані легінів, чорні светри легінів та чорні балаклави легінів.
Ну дійсно, якісне корисне відео.
Навіть автівка класичного чорного кольору...

Час минав не даремно: думаю, рік точно простояла відкритою та солома. Точніше - стіни із соломи. Було враження, що завезуть студентів Хіміко-технологічного університету для виконання Лабораторної роботи № 12 "Процес вирощування гнилісних бактерій на тлі мрій".
Потім завезли справних інших студентів і вони виконали Лабораторну роботу № 13 "Застосування глиняно-кізякової суміші для гідроізоляції прілої соломи в умовах львіського вологого клімату".
Такі вправні хлопці були, але вкрили глиняно-кізяковою сумішшю тільки південну торцеву стіну.

Нерви сусідів почали "здавати". Посудіть самі: щойно завезли та уклали Каррарьский мармур на дорожки від вуличного асфальту до брам, виконаних на замовлення кращими мукачевськими ковалями та кращими Венеціанськими золотарями, а тут кізяками мажуть прілу солому.

Нерви не витримали у фундаторів восени року 2017.
Всю-всю-всю всю солому стягнули батогами та вивезли десь на смітник.
Завезли червону цеглу.
Стіни піднялися вгору як у будинках звичайних колгоспників.

Дахів станом на 1 березня року 2018 від Різдва Христового ще не було...
Сусіди в цей час новими поставками алмазів із Амстердаму прикрашали хвіртки та все рахували: по якій же ціні будуть продавати те екологічне чудо, щоби відбити хоча б вартість землі?
Ось це я, вибачайте, не знаю...
Востаннє редагувалось akurt в Чет 15 бер, 2018 10:45, всього редагувалось 3 разів.
“Якби ви вчились так, як треба, То й мудрость би була своя” (Т.Шевченко).
akurt

Подякував: 880 раз.
Подякували: 577 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2018 10:29

akurt написав:"В 2016 ще були дешеві ціни. Тепер ремонти суттєво подорожали."

Тут ви праві. Безперечно. Цікаво, шо буде з ремонтом Долярчика у 2019 чи в 2020 році, корли нарешті здадуть його будинок.
Простий маляр-штукатур не дурний: він же бачить - пішов із 500 гривнями у магазин, та майже нічого не купив. А він працював за 500 гривень 3 дні сз 8-00 до 19-00.

Далі дещо Ви помиляєтеся. Не ображайтеся.
Будують не на озері, Ви знову помиляєтеся: грунти я дивився - щось на гатунок глини із камінням.
Це перше.
Друге: на цих днях булі дощі - вчора суттєві. Цілий день. Сьогодні обіцяли, але було сонячно.
Котлован рили в суху погоду - 9 березня. Рили пару днів. Потім дощі - набігло.
Якщо можете - зупиніть дощі, я за Вас помолюся.
Був здивований сьогодні, стоячі біля котловану - що не було й згадки про калюжу на дні. Де все й ділося.

Третє. Добре, що не працюєте із турками: вони он побудували дорогу на Пустомити, то нам така гарна та рівненька і не снилася.
Про якість новобудов Львова і в Анталії дозвольте судити МЕНІ, а не Вам: В мене є і перше, і друге.

Четверте. Спитав у робітників на новобудові Львова - про заробітну плату: 7 000 гривень на місяць (сім тисяч). Жебраки. Тому і крадуть все підряд (не всі).
Спитав у робітників на будівництві в Анталії: 7000 лір. Це 49 000 гривень.

Єдине, в чому Ви праві: нехай доня виходить заміж за студента із Стрия: бідне повинно тулитися до бідного. Як "+" до "-"... так тепліше...

Мушу відповісти багатому акурту ,в якого видна манія величія і явно видно що має якісь проблеми ,принаймі з самоутвердженням. Заробив багато грошей певно,але його не признали в суспільстві...який жах...от і форум переконує який він великий.
1. Грунт в Анталії Ок,але на озері не рекомендують будувати.
2. За мене не треба молитися - я сам за себе постою.
3.Не треба мені тут казки про дорогу розказувати,я по ній кожен день їзжу -будинок свій в цьому районі і сусіди заможні,а не халупа економічна в Анталії. А де водовідвід дороги чи каналізація по дорозі в Пустомити? Чи її турки хвалені забули доробити? Халтурка зроблена... Оце конкретний факт.
4. Немає чого срати в болото з якого ти виріс. Якщо робітник не вміє нічого і не цінує себе це його пррблеми.
І по дамам. Я теж був бідним-всі виселені (колективізація ) і т.д
Але сім'я добре живе. А турки їздять на секс туризм сюда.
Бусурмани не є надійні і краще жити небагато,але знати що тебе не кинуть і не женяться ради дітей.
От так акурт-Ати-тюрк.
Ethereum

Подякував: 7 раз.
Подякували: 74 раз.

Профіль
1
  #<1 ... 131132133134135 ... 501>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему