Ринок енергоносіїв в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 1011121314 ... 227>
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 22:29

  zРадио написав:Давайте так - если до конца 2018-го перечислят еще 40%, я признаю, что был неправ. Если не перечислят, вы признаете, что были неправы.
Я Держава
Нафтогаз моя права кишеня, Держбюдет- ліва
Я вирішив 70% покласти в праву , а потім прийняв рішення 30% перекласти в ліву
В правій лежить 40% , в ліву я поклав 30%
Яка різниця кібернетикам в яких кишенях в мене лежать мої 70% в правій, в лівій, в обох , і в яких пропорціях?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 22:46

  budivelnik написав:
  zРадио написав:Давайте так - если до конца 2018-го перечислят еще 40%, я признаю, что был неправ. Если не перечислят, вы признаете, что были неправы.
Я Держава
Нафтогаз моя права кишеня, Держбюдет- ліва
Я вирішив 70% покласти в праву , а потім прийняв рішення 30% перекласти в ліву
В правій лежить 40% , в ліву я поклав 30%
Яка різниця кібернетикам в яких кишенях в мене лежать мої 70% в правій, в лівій, в обох , і в яких пропорціях?


Чистая прибыль - это отдельная финансовая категория, которая составляет разницу доходов, операционных и капитальных расходов, неоперационных убытков/прибыли.

Используйте тогда другое определение - например, экономическая прибыль.

Поверьте, когда с учетной чистой прибыли заплачено было 30%, а вы говорите, что больше, подразумевая также ренту и ценообразование, в котором заложен некий условный "налог на роскошь" для платежеспособных потребителей, это режет не только мой слух.

Просто с вами многие уже даже не решаются спорить, зная о крепости ваших позиций и своеобразном tone of voice :) Поэтому вам кажется, что я цепляюсь.

PS: и так, для справки - кибернетик я по первому образованию, о чем упоминал. По второму (британскому) - стратегический маркетинг
Востаннє редагувалось zРадио в Чет 08 лис, 2018 22:51, всього редагувалось 1 раз.
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 22:50

  zРадио написав:Чистая прибыль - это отдельная экономическая категория,
Є суть
Є болтологія
Болтологія перекриє будь яку реальну суть процесу
Але процес від цього не зміниться.
В економіці немає поняття- штани,ліва кишеня,права кишеня -але при цьому Ви мене чудово зрозуміли, а все тому що по суті - в мене все правильно , а як там по термінах - це нехай роздавач шнобелівських премій на цих сторінках вирішує.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 22:52

  budivelnik написав:
  zРадио написав:Чистая прибыль - это отдельная экономическая категория,
Є суть
Є болтологія
Болтологія перекриє будь яку реальну суть процесу
Але процес від цього не зміниться.
В економіці немає поняття- штани,ліва кишеня,права кишеня -але при цьому Ви мене чудово зрозуміли, а все тому що по суті - в мене все правильно , а як там по термінах - це нехай роздавач шнобелівських премій на цих сторінках вирішує.


Так чистая прибыль и есть суть - это устоявшееся определение. Уверяю вас.

Для того и существует теория экономики, чтобы все на одном языке говорили. Не так ли?
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 23:03

  zРадио написав:
  budivelnik написав:
  zРадио написав:Чистая прибыль - это отдельная экономическая категория,
Є суть
Є болтологія
Болтологія перекриє будь яку реальну суть процесу
Але процес від цього не зміниться.
В економіці немає поняття- штани,ліва кишеня,права кишеня -але при цьому Ви мене чудово зрозуміли, а все тому що по суті - в мене все правильно , а як там по термінах - це нехай роздавач шнобелівських премій на цих сторінках вирішує.
Так чистая прибыль и есть суть - это устоявшееся определение. Уверяю вас.
Для того и существует теория экономики, чтобы все на одном языке говорили. Не так ли?
Той хто може пояснити двірнику чи художнику....чи ... економічні процеси - той геній
Той хто може назвати всі терміни - простий бухгалтер
Ви хто ?

ПС
Давно для себе зробив наступний висновок
Розумна людина вміє пояснити свою думку без використання специфічних термінів...
Той хто з розумом не дружить - завжди переходить на вузькоспеціалізований професійний сленг за межами робочого місця.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 23:11

  budivelnik написав:Той хто може пояснити двірнику чи художнику....чи ... економічні процеси - той геній
Той хто може назвати всі терміни - простий бухгалтер
Ви хто ?

ПС
Давно для себе зробив наступний висновок
Розумна людина вміє пояснити свою думку без використання специфічних термінів...
Той хто з розумом не дружить - завжди переходить на вузькоспеціалізований професійний сленг за межами робочого місця.


Так вы же и использовали специальный термин, вкладывая в него не то, что принято, а что-то свое.

Все - поехали дальше.

Предлагаю следующую тему - как будем балансировать Бюджет государства и Нефтегаза со стоимостью импорта over 350 баксов, к чему есть все предпосылки на 2019-й год
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 23:20

  zРадио написав:
  budivelnik написав:Той хто може пояснити двірнику чи художнику....чи ... економічні процеси - той геній
Той хто може назвати всі терміни - простий бухгалтер
Ви хто ?
ПС
Давно для себе зробив наступний висновок
Розумна людина вміє пояснити свою думку без використання специфічних термінів...
Той хто з розумом не дружить - завжди переходить на вузькоспеціалізований професійний сленг за межами робочого місця.
Так вы же и использовали специальный термин, вкладывая в него не то, что принято, а что-то свое
1 Сам термін прибуток - поняття розмите
2 Я писав ще акцизи і дивіденти
3 Не зважаючи взагалі на пункти 1-2 , я заявляв що Нафтогаз - Державна компанія....
Тому
Держава від Нафтогазу отримує 90% сум різниці закупки і продажу газу , в ці 90% входять
акцизи+дивіденти+інвестиції+(ЄСВ+ПДФО)(з зарплат)+ПДВ
Так само Держава від Нафтогазу отримує 70% сум по формулі
оплата за транзит газу-сума енергетичних затрат по транзиту

Мені по барабану,як ці суми називаються і по яким статтям дебету/кредиту проводяться
Але по суті...
Тому мене не хвилює розмір тарифу на газ - бо це просто один з скритих податків як акциз на алкоголь/бензин чи авалор на тютюн....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 23:21

Re: Газовий ринок в контексті

  zРадио написав:Предлагаю следующую тему - как будем балансировать Бюджет государства и Нефтегаза со стоимостью импорта over 350 баксов, к чему есть все предпосылки на 2019-й год
Не має
Жижа вже нижче 71 долара/барель
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 23:33

  budivelnik написав:
  zРадио написав:Предлагаю следующую тему - как будем балансировать Бюджет государства и Нефтегаза со стоимостью импорта over 350 баксов, к чему есть все предпосылки на 2019-й год
Не має
Жижа вже нижче 71 долара/барель


Жижа одновременно с фондой упала. Возможно, что это всего лишь короткая коррекция. Плюс ситуация с Ираном все равно даст о себе знать.

Правда, сейчас саудиты шелковые - за 2 убитых журналистов все равно ответят. Если технически они смогут восполнить дефицит, созданный санкциями против Ирана, тогда нефть может и оставаться ниже 80. Если нет, то на 90-100 легко улетит
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2018 23:35

  budivelnik написав:
  zРадио написав:Предлагаю следующую тему - как будем балансировать Бюджет государства и Нефтегаза со стоимостью импорта over 350 баксов, к чему есть все предпосылки на 2019-й год
Не має
Жижа вже нижче 71 долара/барель

Жижа може як вирости, так і впасти. Проблеми додадуть ще депи, які перед виборами дружно починають триндіти про мораторій на підняття цін. Це в свою чергу може вплинути на домовленності з МВФ.
ЗюІ. Бачив десь тут ніби чи в ДС як Ви сперечались непоганий аналіз собівартості плюс ренту, податки і т. п. Може тицьне хтось?
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1011121314 ... 227>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ринок праці 1 ... 41, 42, 43
tobias » Вів 05 лис, 2019 10:11
424 77087
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 14:12
Модератор
408 65736
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 22:13
sens
3 8742
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2015 00:32
]OvO[
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама