не подведите своего братана!
он же вам тока добра желает
покажите уровень своего ig

|
|
![]() Re: Політичні дискусіїзрадофилы и порохофобы!
не подведите своего братана! он же вам тока добра желает покажите уровень своего ig ![]()
![]() Олігархи підписали пакт про ненапад на Порошенка.
Він захищає їх інтереси. Порошенко зрісся з олігархатом. Ще один термін і олігархів поставити в рамки Закону стане неможливо. Тільки Гриценко ...з обєднанням навколо нього всіх демократичних сил.
![]() Політичні дискусії
коломойский тоже?
![]() А тест для перевірки правильності Вашого рішення вже провели? Тобто референдум проведений серед покупців Ваших запчастин по питанню ціноутворення на них - привів до покращення стану Вашого бізнесу? Тому Поки не навели бардак в державі неперевіреними рішеннями - просто відтестуйте їх в мікромасштабах (референдум в сімї по питанню скільки хто приносить грошей і хто як їх витрачає , або референдум серед власних дітей - до якої години їм можна дивитись телевізор.. чи референдум для дружини по питанню скільки витрачати на пиво-цигарки-баню з друзями... )
![]() Майже половина обіцянок кандидатів у президенти, які прописані у передвиборчих програмах, не стосуються конституційних повноважень Президента.
Аналітики КВУ визначили топ-5 тем, про які пишуть кандидати в своїх програмах. «На першому місці питання економіки. В середньому 31% кожної програми кандидата - це економічний блок. Це питання того, як залучити в Україну інвестиції, що робити з податками, створення нових робочих місць, зарплати, тарифи, соціальні виплати, пенсії і так далі», - інформує Рибачок. У результаті, за його словами, кандидати в президенти говорять про економіку вдвічі більше, ніж про безпеку, армію і зовнішню політику разом узяті. На другому місці - питання правової політики, які згадуються в 11% програм. «Лише третє місце в програмах - це питання безпеки і армії», - сказав Рибачок, та уточнив, що середньому 8% програм акцентують саме на цьому. «Ще 20% - це загальні слова, красиві історії з життя кандидатів і дуже гарні епітети», - розповів Рибачок. Аналітик також наголосив, що у передвиборчих програмах наявний негативний тренд – частина кандидатів пропагують недемократичні практики. «Вже зараз низка кандидатів публічно закликають до впровадження смертної кари в Україні... хоча є рішення Конституційного Суду з далекого 1999 року, де взагалі було визнано, що смертна кара в принципі суперечить Конституції України», - зауважує Рибачок. Серед негативних тенденцій, за оцінкою КВУ, й те, що половина найрейтинговіших кандидатів обіцяють повністю скасувати недоторканність народних депутатів, президента, суддів. Окремі кандидати спекулюють на ідеях відкликання виборцями депутатів і президента. Масово набувають поширення ідеї референдумів, які пропонується проводити в обхід парламенту і певних процедур, що мають бути визначені законом.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Модератор |
|