Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 340341342343344 ... 1000>
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2019 14:29

В мерії придумали, як позбутися смороду на вулиці Стуса :lol:


ЛМКП «Львівводоканал» встановить вентиляційну систему у каналізаційному колекторі в районі вул. Угорської – просп. Червоної Калини. Відповідні містобудівні умови та обмеження сьогодні, 5 квітня, видав виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.



Згідно з рішенням, Львівводоканал в районі вул. Угорської – просп. Червоної Калини проводитиме будівельні роботи у каналізаційному колекторі діаметром 1600 м. Зокрема, там встановлюватимуть вентиляційну систему.

Як пояснив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, саме завдяки цьому вдасться нарешті позбутися неприємного запаху, який існує на вул. Стуса вже близько кількох років.

«Це те, що було упущено при будівництві колектора і колії трамвая на Сихів. Тому буде виведена вентиляція в район розв’язки просп. Червоної Калини – Угорська, і вже більше не буде того неприємного запаху в районі вул. Стуса», – підкреслив Юліан Чаплінський.

новий колектор на вул. Стуса встановили у 2016 році. Підрядник, який його облаштовував, давав гарантію терміном на 50 років. Також після сильної зливи восени 2016 року на щойно відремонтованій дорозі на вул. Стуса провалилась вантажівка. Причиною цьому став старий колектор.
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2019 14:31

Чотириповерховий будинок на вул. І. Франка, 23-А, що відразу біля обласного військкомату, реконструюють під готель. А у його внутрішньому дворі збудуть офіси. Відповідні містобудівні умови та обмеження сьогодні, 5 квітня, видав виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.



Так, ТзОВ «Чародійка Холдинг» отримало містобудівні умови та обмеження на реконструкцію нежитлових приміщень на вул. І. Франка, 23-А із переплануванням та приєднанням верхнього технічного поверху у нежитлові будівлі із пристосуванням під офісні приміщення.
https://portal.lviv.ua/
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2019 17:29

Складається враження, що львівські можновладці живуть лише з дерибану землі і тасування нерухомості в межах міста. :mrgreen: Тільки як це розвиватиме економіку? Жити то можна в місті, а от за які гроші? :roll: Де працювати? Жодного стратегічного планування. Для кого будуть? Навіщо? Дивні люди... :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2019 17:31

  jump написав:Чотириповерховий будинок на вул. І. Франка, 23-А, що відразу біля обласного

Знайома вулиця. Я там поруч хату знімав коли їздив до Львова і свого житла не мав. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2019 22:22

... і будь тут мудрим ©

  Козак-характерник написав:Складається враження, що львівські можновладці живуть лише з дерибану землі і тасування нерухомості в межах міста.Тільки як це розвиватиме економіку? Жити то можна в місті, а от за які гроші? Де працювати? Жодного стратегічного планування. Для кого будуть? Навіщо? Дивні люди...

.... я от вже з рік толком не переглядав, що і де нового будують.... (ну хіба, як десь якась реклама засвітиться - то гляну), а так, то не цікавивсь....

- і от вчора глянув(і то лише половину сторінок з новобудами) - деякі "старі/мною відомі" добудовують.... але, з'явилась ціла купа, як поодиноких, так і купа ЖК по 5-6-8будинків(!)
- це і бічні Зеленої вулиці забудовують.... і Пасічної....
- та й взагалі, ВСЕ ЗАБУДОВУЮТЬ!!! :shock:

... і тут вже і я по-трохи замислююсь, а чи вартує мені брати через рік-два-три однуху в іпотеку/розтермінування для здачі в оренду?(такий собі Пенсійний Фонд буде мені на пенсії) - якщо "туєва хуча" довкола новобудов росте і росте!
- це ж маса квартир потім "викинеться" на ринок(у продаж) :shock: ... що приведе до розведення ще більше "лендлордів", як тарганів :mrgreen: - і тоді ціни на оренду "будуть кутатись у простинь і поволі повзти собі на цвинтар"©®™ :mrgreen:
- але зразу лапаю себе на думці -
але ж НЕМАЄ іншого такого своєрідного і в міру НАДІЙНОГО "СВОГО Пенсійного Фонду"!!!

- от нема і все!
- тут вже було говорено-переговорено, що менш-більш НАДІЙНОГО І ПАСИВНОГО доходу - ще не придумали!
... от і будь тут мудрим! ©®™ :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2019 22:58

  Долярчик написав:... от і будь тут мудрим! ©®™ :roll:


"В осени і курчата курми будуть!". Народна мудрість.
Народна мудрість має не увазі осінь 2019...
Не знаю, як там Зелена, не люблю той район, але те, що купували в ЖК "Новий" по 650 доларів квадрат за двушку в 75 квадратів, в ці дні виставляють на продаж із готовим класним ремонтом по 90 000 доларів за квартиру...
То на півдні Львова.
Колись - років з два тому - я написав фразу, що "...центр Львова переміщується на Південь" - то мене ледь ногами не забили, а воно бач як повернулося...
І квартири в тому районі здаються так: однушки по 8 500-9 000, двушки по 12-14... А долар менший за цифру "27"... Бач воно як...
А курчат - так, по осені-2019 будемо рахувати...
Курчата вони такі: вчора бігало, пило водичку, хотіло щось там дзьобати, мріяло про кохання, а сьогодні - здохло...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 06 кві, 2019 02:16

  Долярчик написав:
  Козак-характерник написав:Складається враження, що львівські можновладці живуть лише з дерибану землі і тасування нерухомості в межах міста.Тільки як це розвиватиме економіку? Жити то можна в місті, а от за які гроші? Де працювати? Жодного стратегічного планування. Для кого будуть? Навіщо? Дивні люди...

.... я от вже з рік толком не переглядав, що і де нового будують.... (ну хіба, як десь якась реклама засвітиться - то гляну), а так, то не цікавивсь....

- і от вчора глянув(і то лише половину сторінок з новобудами) - деякі "старі/мною відомі" добудовують.... але, з'явилась ціла купа, як поодиноких, так і купа ЖК по 5-6-8будинків(!)
- це і бічні Зеленої вулиці забудовують.... і Пасічної....
- та й взагалі, ВСЕ ЗАБУДОВУЮТЬ!!! :shock:

... і тут вже і я по-трохи замислююсь, а чи вартує мені брати через рік-два-три однуху в іпотеку/розтермінування для здачі в оренду?(такий собі Пенсійний Фонд буде мені на пенсії) - якщо "туєва хуча" довкола новобудов росте і росте!
- це ж маса квартир потім "викинеться" на ринок(у продаж) ... що приведе до розведення ще більше "лендлордів", як тарганів :mrgreen: - і тоді ціни на оренду "будуть кутатись у простинь і поволі повзти собі на цвинтар"©®™ :mrgreen:
- але зразу лапаю себе на думці -
але ж НЕМАЄ іншого такого своєрідного і в міру НАДІЙНОГО "СВОГО Пенсійного Фонду"!!!

- от нема і все!
- тут вже було говорено-переговорено, що менш-більш НАДІЙНОГО І ПАСИВНОГО доходу - ще не придумали!
... от і будь тут мудрим! ©®™ :roll:

Коли робив ремонт, жив на Пасічній. Власник - лендлорд. Однухи в нього дві, здає кожну по 300$. І двуха - 400$. Простої. Орендарі фігові, позасірали до того все. Перед моїм заселенням генеральне прибирання було. Комуналь тре платити. І я - це лише друга здача в оренду у нього. Лендлорів дофіга стає. Кожний вважає, що найхитрожопіший. Але відомо, що й на найхитрішу дупу, свій болт з різьбою знайдеться... :mrgreen: Коли шукав хату, то з цінами розібрався. Однуха зараз 300$, двуха 400$. Це новобудова, перше чи друге заселення. В центрі за однуху 300-400$ просять в залежності від стану. Так що фігня то все, й головняк ще той. Нерви. Краще депозит. Пішов до банкомату і зняв монетки раз на місяць. Без простоїв, амортизації і ризиків здешевлення інвестиції.

П.С. Якість житла фігова. Все чути. Колгосп. Плюси, що чисте подвір'я і індивідуальне опалення. Сухо. Але влітку там мабуть жаритися в пеклі без кондиціонера. В польському люксі і влітку не жарко. Стіни не так втягують тепло.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 кві, 2019 09:18

В Україні з початку року подорожчало будівництво

Ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в січні-лютому 2019 року порівняно з 2018 роком зросли на 13,9%.

Про це йдеться в даних на сайті Державної служби статистики.

Найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи в сфері будівництва транспортних споруд - на 20,7%.

Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт в сфері будівництва інженерних споруд - на 10,3%.

При цьому вартість будівництва в лютому 2019 року по порівнянні з січнем збільшилася на 0,1% (у січні порівняно з груднем 2018 року зросла на 1,9%).
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 кві, 2019 10:18

Зображення
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 кві, 2019 19:53

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Пані та панове! Ваша точка зору про вул. Жасминову,бічна Зеленої,поруч школа Сінк Глобал.Є навіть Галбуд ,щось там будує,але не знаю. Район нічого вроді.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 340341342343344 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919429
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
24757 16536934
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 кві, 2024 22:36
барабашов
548 220513
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама