Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 22352236223722382239 ... 4322>
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:38

budivelnik написав:Тепер залишається ту саму презумпцію невинуватості примінити до ОборонПрому і інших гидотах,які судом не розглядались ,винуватість Порошенка не доводилась...але чомусь
Зеленський не наркоман - а Порошенко апріорі винен

Чому роздвоєння одного і того ж правила?

А я знаю, почему Порошенко не были предъявлены обвинения в незаконном обогащении, пока действовала соответствующая норма УК?

Он с 1998-го чиновник, который нажил миллиарды именно в период госслужбы. И это не рейтинг Форбс, это официальная история его деклараций!

Вина доказана, просто не проведены криминально-процессуальные формальности! Почему не проведены - ты сам знаешь, но предпочитаешь считать всех вокруг дураками.

Я думал, что результаты первого тура должны уже стать уроком - вокруг не дураки! И тем не менее есть еще те, кто этого не осознал, не смирился и продолжает отсвечивать...
zРадио

Заблокований
Подякував: 809 раз.
Подякували: 1902 раз.

Профіль
2
3
3
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:40

budivelnik написав:Може не варто в найвищщі чиновники пускати людину ймовірність наркоманії якої на порядки перевищує ймовірність того що чиновник краде?

Порошенко лично на камеру заявил, что у него дословно нет ни одного доказательства наркомании Зеленского, ни одного.

А пускать кого то во власть или нет решают избиратели на выборах.
Порошенко плохо работал, так показало подавляющее большинство избирателей, судя по первому туру.
Не читаю Будивельник, первый личный бан кого-то за пять лет на форуме.
freeze
4

Подякував: 3717 раз.
Подякували: 5435 раз.

Профіль
19
2
4
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:41

Re: Політичні дискусії

и экономия денег налогоплательщиков:на тюрьмы меньше денег надо
"Я экономист..Только не путайте с старшим экономистом";"Точнее на счет пить.К сожалению нельзя просто за счет повышение акцизов уменьшить количество пятниц в Украине";"Заработная плата из доллар все просто" (с) А. Охрименко
baran

Подякував: 94 раз.
Подякували: 867 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:44

За віртуального президента.
Хто ж монтував ролік? Та то всьо москалі))

baran написав:и экономия денег налогоплательщиков:на тюрьмы меньше денег надо

Зображення
Ethereum

Подякував: 5 раз.
Подякували: 53 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:45

baran написав:
  budivelnik написав:
  freeze написав:Никакого раздвоения нет.
Человек любой скорее всего не наркоман.
Но на любого высокопоставленного чиновника, имеющего отношение к денежным потокам можно в нашей стране открыть уголовное дело и довести до суда, спросите у Луценко, Тимошенко и других.
От тільки не треба сову на глобус
1 Є презумпція невиновності
По якій
а - людина має право не свідчити проти себе
б - людина не вважається винуватою ,поки інше не буде доведено судом
2 Є 200 000 чиновників офіційно і 346 000 інєкційних наркоманів офіційно
По чиновникам - Ви не можете стверджувати що всі вони злодії і цього не стверджують навіть не залежні організації
По наркоманам - незалежні організації заявляють про 1-1,2 млн наркозалежних...

Висновок
Наркоманів в Україні в десятки разів більше ніж чиновників які можуть бути хабарниками...
Питання для людини яка має
а - зачатки логіки
б - зачатки обєктивності
Може не варто в найвищщі чиновники пускати людину ймовірність наркоманії якої на порядки перевищує ймовірність того що чиновник краде?
ну не знаю. Как по мне, то в чиновники хороших людей нельзя пускать--ворами, наркоманами станут. Я думаю надо сразу из тюрем и нарко-псих-диспансеров набирать чиновников :lol: :lol: :lol: Если не можем чинушу в тюрьму, то хоть можно тогда чинушу из тюрьмы назначать---по законам математики и вашей логике в стране преступников станет меньше на количество чиновников :lol:
Як для симпатика Зеленського-Ваш алгоритм ще на порядок кращий від алгоритмів кумира типу
закінчити війну - перестати стріляти
вивести російські війська - попросити путіна
розігнати мінську групу-збільшити нормандський формат...

Але при цьому алгоритми хоч і мають право на життя-проте не життєздатні...
Я ж пропоную трошки по іншому
Якщо є підозра - створити умови , щоб не треба було підозрювати і легко можна було перевірити
Щоб не було у владі наркозалежних - Закон ,який зобовязує всіх чиновників ТОП-1000 , раз в місяць здавати волося на аналіз обовязково....
Щоб не крали - Угода між чиновником ТОП-1000 і Державою , що під час займання державної посади всі збільшення статків його і членів його сімї включаючи діти-батьки - перераховуються до Держбюджету чиновником самостійно.
У випадку знаходження сум перевищення більше ніж на 1 млн - за кожних 1000 мінімальних зарплат=1 рік увязнення.

Але поки такого не має
То ви не маєте права звинувачувати Порошенка в крадіжках , точно так само як я не маю права звинувачувати Зеленського в наркоманії...

При цьому
Вам більше ніж мені потрібно щоб Зеленський був криштально чистий..
Бо вибирати брудного дурня, замість брудного розумного - можуть тільки повні неадеквати
ПС
Як на мене не завжди чистий нуль кращий від брудного фахівця - але якраз ця теза - це тема дебатів нуля і фахівця
в ігнор Козака-характерника http://forum.finance.ua/topic93912.html
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69
budivelnik

Подякував: 149 раз.
Подякували: 2164 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:48

Re: Політичні дискусії

Первая отставка в АП. Но не последняя.
Оранжевый-хит сезона

Подякував: 366 раз.
Подякували: 507 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:49

freeze написав:
  budivelnik написав:Може не варто в найвищщі чиновники пускати людину ймовірність наркоманії якої на порядки перевищує ймовірність того що чиновник краде?
Порошенко лично на камеру заявил, что у него дословно нет ни одного доказательства наркомании Зеленского, ни одного.

А пускать кого то во власть или нет решают избиратели на выборах.
Порошенко плохо работал, так показало подавляющее большинство избирателей, судя по первому туру.
А Зеленський що десь заявив що Порошенко злодій?
Нуль він навіть такого собі не позволить, бо тодівідразу перетворюється в обєкт який можна критикувати.
Зеленський нікого особисто ні в чому не звинуватив
Всі його звинувачення описуються наступною фразою
Всі хто крав при владі повинні бути покарані і коли я прийду всі побачать що я це зроблю....
При цьому
А хто такі всі? Де поіменна розшифровка злочинної влади?
Той самий Данилюк-вчора був злочинною владою
Той самий Смєшко -позавчора був злочинною владою
Той самий Аваков-сьогодні є і разом з Гройсманом завтра буде ким? злочинною владою чи вовиним наставником?
в ігнор Козака-характерника http://forum.finance.ua/topic93912.html
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69
budivelnik

Подякував: 149 раз.
Подякували: 2164 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:51

Vitl написав:ну не могут люди нашей страны(большинство) оставить у власти тех, кто довёл до сегодняшнего состояния, не могут.Это означало бы согласиться со всей ложью, цинизмом, издевательством, ограблением.Как мы что то поменяем в стране, оставив их - никак.

зарисовка.
один из моих знакомых который в ходе дискуссии рвал на себе тельняшку как заколебало это шобло и нада всех на кол и все такое. придет зе и будет все по честному.
а уже спустя пол часа без комплексов обсуждал по телефону как ему оформить справочку за мзду в обход правил.
еще раз повторюсь - пересмотрите фильм зе где пытаются найти начальника автодора. это все что нужно знать про руководителей и среду из которой все они вышли. наша власть - это кровь от крови и плоть от плоти народа.
если все что выше написано не понятно напишу еще раз по другому.
нечего на зеркало пенять коль рожа крива.
mephala

Подякував: 79 раз.
Подякували: 675 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:51

Очкарик
Ваш По лагерь практически не приводит причин своей верности.А мы наоборот в открытую говорим, почему такое решение.У меня и родственники и друзья в вашем лагере.Дык мы как на разных языках разговариваем.Звоню тётке - как хорошо жить стало. так никогда не было, забота какая :shock: Звоню сестре, рассказываю - она что с дуба упала , какое хорошо, какой маразм. она чё в аптеку или в магазин не ходит и т д...Очкастый. ты безвиз на хлеб намазываешь или томас тебя без уколов от всех болезней лечит.где лучше, что лучше.
ПС напоследок, полный ПЭ.Знакомый занял деньги другому челу у нотариуса. составил договор займа.деньги второй не отдаёт, судится уже 2 года и не может отсудить.То то то сё то перенос то кто то не явился то ещё что то не срослось.Многие раньше под расписку занимали и не боялись. т к расписка имеет силу законную.А тут по нотариальному договору займа 2 года отсудить не может.Это наша судебная система.неужели вы Пошники не поняли. что нас опустили уже не то шо ниже плинтуса. а вообще в землю :mrgreen:
Переубедить вас мне не удастся, поэтому сразу перейду к оскорблениям.
Vitl

Подякував: 847 раз.
Подякували: 1900 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2019 22:53

freeze написав:А пускать кого то во власть или нет решают избиратели на выборах.

Звільнений українською нацією. 8) Не справлятиметься клоун, то й і йому пєндєля під дупу дамо. :P
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Нед 14 кві, 2019 22:55, всього редагувалось 1 раз.
Я — хліб життя. Хто приходить до Мене, вже ніколи не зголодніє і хто вірить у Мене, той більше ніколи не відчуватиме спраги. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.
Козак-характерник
2

Подякував: 1873 раз.
Подякували: 2062 раз.

Профіль
  #<1 ... 22352236223722382239 ... 4322>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей