Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 34903491349234933494 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 13:50

  sequence написав:90% потерь стран Оси пришлись на Восточный фронт!!
аналитика здесь - наслаждайтесь! http://ruskline.ru/analitika/2010/10/05 ... m_frontah/
не получится у вас приуменьшить значение Победы в том понимании, в котором понимаю это я и некоторые.


Согласен с вашим подходом (вклад нужно считать по убитым противникам), правда лично мне идея делить победу на кусочки не нравится, поэтому я в подобных дискуссиях участия не принимаю.

Возвращаясь к оценке важности ленд-лиза, озвученной shapo - может быть и так, но если сказал "а", то говори и "б"!

Не было бы ленд-лиза, не было бы:
а) никакого СССР;
б) никакой свободной Европы;
в) никакой свободной Британии;
г) никакого государства Израиль, если не сказать жестче - никаких евреев, кроме американских;
д) и никакого первенства США в атомном оружии!

Да-да, если бы норвежское сопротивление в ходе операции Ганнерсайд не взорвало завод по производству тяжелой воды Norsk Hydro в начале 1943-го (а с чего бы оно его взрывало, если война закончилась в 1942-м безоговорной победой Германии?), то атомная бомба была бы у Гитлера максимум через год. И в этом же 1944-м году не стало бы и свободных США!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 13:56

  rjkz написав:
  airmax78 написав:
  Оранжевый-хит сезона написав:Вступаем в фазу грязных технологий, наблюдаем.
А Пороха, значит, убрали, с помощью чистых технологий?
Бедный!
Бедный порох!
Как жизнь с ним несправедливо обошлась!
А так - он ангел!

Он далеко не ангел.
Но то, что с началом избирательной кампании он был атакован из орудий всех калибров и предан почти всеми бывшими коллегами - факт.
Что, кстати, опровергает глупости о том, что он "договорился со всеми олигархами" и стал их "бизнес-партнером".
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 14:01

Він актор, юрист чи працівник лісового господарства, цей Зе-?
Що він вміє і знає, крім як бігати по маріупольским фонтанам???

"Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до 1 листопада 2019 року ввести обов'язковий електронний облік деревини, а також розробити і внести до парламенту законопроект про порядок реалізації деревини на конкурсних засадах"

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3136959
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 14:03

  sequence написав:
  airmax78 написав:..
Самое забавное, что когда активы сменят собственников - все же перезапустится и вас, "как обычного потребителя" вздрючит по полной программе, но уже Коломойский.
Вы еще и лишение Скай-Апа лицензии поддержите - ведь круто летать МАУ в 2 раза дороже.

И-и-и?? мне важно, чтобы электричество было дешевым - это нужно, как конкурентное преимущество бизнеса (перед западом) и в быту
Кто такой скайап, я хз. Вы часто пользовались этим скайапом??


Какая разница пользовался или нет. Если правда, что иск подан по украденным документам, то барышевские исполнители должны гуськом потянуться в Березань.
vano80
 
Повідомлень: 2141
З нами з: 17.09.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 328 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 14:04

  rjkz написав: Мое финансовое благополучие НИКАК не зависит от Зеленского, Коломойского или пороха, есичЁ (ТМ Биг).

Много у вас гордыни, много 8)
Или вы живете не в Украине.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 14:06

  zРадио написав:
  Frant написав:
  zРадио написав:Возвращаясь к желанию Коломойского наживиться на Украине - разумеется, оно есть. Но у Порошенко оно не меньшее!
у пана зРадіо воно також є.
І більше, ніж у Коломойського з Порошенком, разом взятих.
Проте можливості пана зРадіо - на 5 чи 6 порядків менші, ніж у вищезазначених добродіїв.
Было бы оно таким большим, как ты рассказываешь (не зная при этом меня), я бы думал и делал в этом направлении. Но я строю карьеру в коммерческой компании, где можно поживиться разве что добром европейских инвесторов, и то это чревато мгновенной потерей репутации, нарабатываемой годами, поэтому я этого не делаю даже имея такую возможность 8)
А давайте створимо порівняння...
Для Держави і її мешканців
1 Олігарх який платить податки - вигідніший ніж Олігарх який не платить
Чи будуть в когось претензії проти цього постулату, якщо ні - переходимо до наступного
2 Олігарх який не платить податки -вигідніший ніж Державні підприємства які отримують субсидії....

Хтось може звинуватити Порошенка що він платив менше ніж коломойський,ахметов,,фірташ ?
Не може
То якого милого причепились до не найгіршого?

В мене в спілкуванні з податковою завжди одне питання
Я плачу більше чи менше ніж оточуючі мене приблизно такі самі?
Якщо менше - я розумію причину вашого візиту
Якщо більше-ви корупціонери які використовують службове становище для нанесення збитків державію

Тому
Той хто не платить взагалі (або платить менше ніж отримує) - повинен бути в перших рядах для перевірки.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 14:11

  Starikan написав:
  rjkz написав: Мое финансовое благополучие НИКАК не зависит от Зеленского, Коломойского или пороха, есичЁ (ТМ Биг).

Много у вас гордыни, много 8)
Или вы живете не в Украине.
Тут навіть не в гордині справа...
Доходи 90% населення України більше залежать від їх власних зусиль ніж від того хто Президент...
Як тільки цих 90% це зрозуміють - так відразу зявляться ідеологічні партії які будуть їм допомагати (лобіювати) їх інтереси..
А поки лобіювання на вищих щабелях йде на тему
ахметов вставить коломойського на цінах на електроенергію
чи коломойський вставить ахметова на величині банківських кредитів
до того часу пересічні просто є масою маніпуляція якою допомагає ахметову-фірташу-коломойському більше чи менш ефективно вставляти один одного, при чому від ефективності вставляння не залежить ефективність держкерівництва...

ПС
1 Населення і так платить за електроенергію в 90% випадках від 0.9 до 1.68 грн за квт годину , що є ціною по якій енергоринок купує електроенергію на державних АЕС - тобто не зважаючи на те що населення як споживач є найбільш менінгітним(велика кількість і низькі обєми на одиницю) - населення купую найдешевшу енергію в країні
2 Зелені тарифи впливають на кінцеву ціну електроенергії на копійки , тобто збільшують ціну наприклад 1.68 до максимум 1.7 , в той же час , зелені тарифи зменшують залежність від російських енергоносіїв..
Таким чином покращюють наш зовнішньоекономічний баланс.
За покращення зовнішньоекономічного балансу- наші експортери отримують 20% від ціни продажу у вигляді повернення ПДВ
Для мене не зрозуміло - чому мінус 20% на еспорті це вигілно , а півтора копійки (1%) - це багато.
Востаннє редагувалось budivelnik в Чет 11 лип, 2019 14:24, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 14:21

  zРадио написав:Я подробно разбирал и это решение, и все его порохоботские трактовки здесь. Не сочти за труд прочитать прежде, чем писать глупости:
Ринок енергоносіїв в контексті

одні недомовки та маніпуляції.
говорити про тариф 0,18 евроцентів який тільки для СЕС а потім непомітно перевести тему і в якості потужності приводити скопом всі у ахметича.
говорити про те як наживається ахметич і мовчати про загальний обсяг ВДЕ в Україні та кому вони належать.
писати про низький тариф атомних станцій і великий у ВДЕ не надаючи розрахунків яка собівартість отримання цієї енергії. Причому розрахунок саме наших станцій а не десь там. Хоча надалі по темі зрадіо записує 100% вартості ВДЕ у збитки для споживачів. Тобто йому не подобається побудова ВДЕ в Україні в принципі. Висновки робіть самі.
mephala
 
Повідомлень: 9149
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 14:25

  budivelnik написав:А давайте створимо порівняння...
Для Держави і її мешканців
1 Олігарх який платить податки - вигідніший ніж Олігарх який не платить
Чи будуть в когось претензії проти цього постулату, якщо ні - переходимо до наступного
2 Олігарх який не платить податки -вигідніший ніж Державні підприємства які отримують субсидії....

Хтось може звинуватити Порошенка що він платив менше ніж коломойський,ахметов,,фірташ ?
Не може
То якого милого причепились до не найгіршого?

В мене в спілкуванні з податковою завжди одне питання
Я плачу більше чи менше ніж оточуючі мене приблизно такі самі?
Якщо менше - я розумію причину вашого візиту
Якщо більше-ви корупціонери які використовують службове становище для нанесення збитків державію

Тому
Той хто не платить взагалі (або платить менше ніж отримує) - повинен бути в перших рядах для перевірки.


С умозаключениям я согласен. Но уклонение от оплаты налогов - не самый большой грешок наших олигархов. Это цветочек по сравнению с такими ягодками, как:
1) незаконная концентрация рыночной власти;
2) рейдерство
3) силовое подавление конкуренции
4) использование законотворчества в личных корыстных интересах.

И разложив все 5 факторов (1-й твой, остальные 4 мои) по каждой из фамилий олигархов, мы увидим, что Коломойский не будет абсолютным злом (им будет Ахметов), а Порошенко будет где-то через пару фамилий от него
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2019 14:27

zРадио политическая коррупция умножает на ноль рыночную экономику.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 34903491349234933494 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама