Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 35233524352535263527 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 16:31

  tea написав:
  airmax78 написав:P.S. Славик Вакарчук - это разочарование последних лет. Такой талантливый артист и абсолютный 0 (скорее даже минус) как публичный человек (я не говорю как политик - никакой он не политик). Но он связать два слова не может - еще хуже чем Зеленский. И несет какую-то дичь. Чему его в том Йеле учили - хз.

З чого Ви взяли,що не може зв"язати двох слів?
оцінку "Голосу" будете давати по пунктам програми,яка оприлюднена.
В нас - найкраща команда,яку об"єднав Святослав.

Я имел несчастье послушать пару его интервью и знаменитые дебаты с Юлей.
И что это за xepню он сейчас несет в предвыборной рекламе? "Вони вас не чули коли встановлювали тарифи на газ, заробляли на війні..." Что он несет? Хоть бы какой-то из меморандумов, подписанных с МВФ почитал прежде чем такое гнать.
airmax78
 
Повідомлень: 42809
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5279 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 16:41

  airmax78 написав:
  rjkz написав:
  airmax78 написав:Уровнем интеллекта и образования.


И как Вы определили уровень интеллекта перечисленных персонажей? Поделитесь методикой?

С образованием - там все очень просто: все трое без образования (я надеюсь, вы не думаете, что Зеленский учился?)
С интеллектом - сложнее. Я не слушал выступлений Мадуро и Чавеса - слышал только Зеленского. Но, результаты работы первых двух, как и выступления Зеленского, не оставляют сомнений - что-то там не так с интеллектом.


-Шо все нашли все нашли в этом Карузо? Слуха нет, шепелявит, в ноты не попадает...
-Вы были на концерте Карузо?
-Нет, но мне его напел Цеперович...
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16332
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8261 раз.
Подякували: 5124 раз.
 
Профіль
3
3
3
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 16:42

  airmax78 написав:
  stm написав:Клоун берет вверх и в парламенте. А умные из 25% гордых процентов перешли в разряд 8%... Где же эта вся сплочённость?
PS: для tea - думаю "Голос" вполне может обогнать "ЕС", но лидеру надо быть более упрямым и целеустремлённым, т.е. больше верить в себя ;)

Я не могу понять чему вы так радуетесь. В 1917м большинство тоже взяло власть в свои руки. Перестали стрелять, сажать начали и т.п. История повторяется теперь уже как фарс.
P.S. Славик Вакарчук - это разочарование последних лет. Такой талантливый артист и абсолютный 0 (скорее даже минус) как публичный человек (я не говорю как политик - никакой он не политик). Но он связать два слова не может - еще хуже чем Зеленский. И несет какую-то дичь. Чему его в том Йеле учили - хз.

Максим, озвучены лишь цифры которые Вам не нравяться, моя подруга поклонница ЕС тоже мне шлёт из-за бугра, что из-за таких как я "в белом пальто" всё идёт не так как ей видется, но в сухом остатке кроме эмоций противопоставить ей нечего. Потому что эти 8% не разрешают другим иметь своё мировоззрение, потому что ещё часть из этих 8% живёт уже за пределами Украины. И цифры поддержки вообще становятся печальны... И последние перлы Фейсбука: оказывается русские дети они прям с детства не такие как украинские...
По Славику: у него хороший финансовый бэк-граунд, но почему-то его не научили прекрасной фразе: "сейчас на этот вопрос ответит "специально обученный человек", которая произносится уверенно и тут же откуда ни возьмись появляется один из 5-6 консультантов... Как бы tea мне не рассказывал, но в Украине как и во всем мире, партия ассоциируется с лидером и он один... Святославу не хватает лишь определенной наглости и уверенности в разговоре, хорошо это или плохо, не знаю.
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4604
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 16:48

  pesikot написав:
  rjkz написав:
Вообще-то - ДА!
Кто из папиреникив хоть что-то выполнял из того что обещал?
Почему надо с Зеленского начинать?
И почему прям с утра?
Еще не то что 100 дней не прошло- еще и50 дней не прошло.
"АлЁ! Шозанаезды?" :mrgreen:
И..."он ничего не обещал!" Это намного честнее, чем обещать и не выполнять.
Мы-же все за честность? :mrgreen:

Это у вас истерика, потому что, не способны признать свою ошибку выбора клоуна в президенты.
А сейчас так же клоуна включили.


Мне нечего признавать.
Правление пороха было таким, что я и сейчас-бы проголосовал за клоуна, троллейбусного контролера или продавца воздушных шариков (та шо-ж такое, опять эти шарики...к чему это? ...склероз...) :mrgreen:
Худшего варианта, чем порох, не было....во втором туре. :mrgreen:
Истерика...истерика у вас, мне истерить причины нет.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16332
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8261 раз.
Подякували: 5124 раз.
 
Профіль
3
3
3
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 16:51

  vladimir07 написав:Вы писали тут неделю назад, что по замерам СН в мажоритарных округах в основном проигрывает самовыдвиженцам.
А что сейчас и откуда информация про эти замеры ?


Официальная информация - если хорошо поискать в инете, практически по каждому округу во всех областях есть информация по соцопросам.
Про неофициальной информации - и так сообщения из этого форума гуглятся хорошо.

Основной мотив по мажоритаркам - всё уже решено, особо ничего не меняется, осталась-то всего неделя, ситуацию может поменять только чёрный лебедь по конкретному кандидату, а лебеди похоже уже все прилетели к кому должны прилететь.

  vladimir07 написав:Пусть по партийным спискам СН возьмет до 105 мандатов, плюс надо выиграть более половины мажоритарных округов.
Неужели такое возможно или подразумевается, что беспартийных как-то заинтересуют войти во фракцию СН ...
Что можете сказать по поводу количества депутатов СН в новом созыве ?


Примерная моя оценка будущих именно собственно партийцев Слуги в Раде на сегодня, если за следующую неделю не произойдут какие-то экстраординарные события, 120 депутатов по партийному списку, и в очень хорошем варианте для собственно выдвиженцев Слуги по мажоритарке 30-40. Итого до 160. Набежит ли туда минимум 66 победивших самовыдвиженцев, вряд ли.
Однозначно будет коалиция с Голосом, если Славик конечно еще раз не опростоволоситься где-то, ему бы сейчас вообще речи никакие не толкать и замолкнуть как Зеленский раньше.
Надо бы еще кого-то в коалицию иначе сложно будет работать, если действительно будут бороться с кнопкодавством, да и похоже в самой фракции Слуги раздрай будет хороший.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20491
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 16:51

  stas_rst написав:Друже Долярчик, не сотвори собі кумира (с)
Далеко не так все просто ... просто повірте і спостерігайте ... а передвиборчий ролик вони красиво зняли, але Бєні там нема ... і не буде ... і ярдів, з Привату виведених - теж ... сумно, бл... (с)
Ну і про країну думайте і про власні перспективи у новій квартирі ... бо на Збручі вони не зупиняться, як у 1921 після Ризької угоди ... а ще краще, перечитайте історію початку 20 століття ... року так з 1914-го ... до кінця вересня 1939 ... там багато аналогій

це не домене писалося , але що ви мали на увазі можна двома трьома тезами ( реченнями ) бо дуже багато подій різних у світі ставалося та й історію в нас , я доречі і все, вчать поганенько освіта у нас налаштована на створення класу рабів , на отуплення , з кожним роком програми спрощуються в точних науках і природничих науках все простіше і простіше, все менше знань дають школярам . Ой це я відхиливсія від теми . А мултики ви бачили якими заполонило ютуб ? які канали в топі дитячих мультиків ? це жах - це отуплення населення вирощування тупих рабів . Тому конкретизуйте своє бачення і свою теорію .
yama
 
Повідомлень: 4711
З нами з: 12.08.17
Подякував: 8974 раз.
Подякували: 1048 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 16:55

  airmax78 написав:
  tea написав:
  airmax78 написав:P.S. Славик Вакарчук - это разочарование последних лет. Такой талантливый артист и абсолютный 0 (скорее даже минус) как публичный человек (я не говорю как политик - никакой он не политик). Но он связать два слова не может - еще хуже чем Зеленский. И несет какую-то дичь. Чему его в том Йеле учили - хз.

З чого Ви взяли,що не може зв"язати двох слів?
оцінку "Голосу" будете давати по пунктам програми,яка оприлюднена.
В нас - найкраща команда,яку об"єднав Святослав.

Я имел несчастье послушать пару его интервью и знаменитые дебаты с Юлей.
И что это за xepню он сейчас несет в предвыборной рекламе? "Вони вас не чули коли встановлювали тарифи на газ, заробляли на війні..." Что он несет? Хоть бы какой-то из меморандумов, подписанных с МВФ почитал прежде чем такое гнать.


А зачем вообще этот цирк нужен? Я имею ввиду плебисцит. Давайте назначим управление государством МВФ и не будем мозги ломать и клавиатуры изнашивать. :mrgreen:
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16332
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8261 раз.
Подякували: 5124 раз.
 
Профіль
3
3
3
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 17:03

[url][/url]
  rjkz написав:
  airmax78 написав:
  tea написав:З чого Ви взяли,що не може зв"язати двох слів?
оцінку "Голосу" будете давати по пунктам програми,яка оприлюднена.
В нас - найкраща команда,яку об"єднав Святослав.

Я имел несчастье послушать пару его интервью и знаменитые дебаты с Юлей.
И что это за xepню он сейчас несет в предвыборной рекламе? "Вони вас не чули коли встановлювали тарифи на газ, заробляли на війні..." Что он несет? Хоть бы какой-то из меморандумов, подписанных с МВФ почитал прежде чем такое гнать.


А зачем вообще этот цирк нужен? Я имею ввиду плебисцит. Давайте назначим управление государством МВФ и не будем мозги ломать и клавиатуры изнашивать. :mrgreen:

Нет, давайте послушаем Беню и пошлем МВФ нах. Беня грит надо как в Венесуэле. Там очень высокий ВВП на душу населения - сильно выше чем в Украине.
airmax78
 
Повідомлень: 42809
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5279 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 17:07

Про циклічність історії ...

  yama написав: конкретизуйте своє бачення і свою теорію

Спробую коротко :
1918-1921 рік, часи розпаду 3 імперій і зародження національних держав на уламках Німецької, Російської і Австро-Угорської імперій.
1921 рік, т.зв. мирний ризький договір (Гугл, бо багато писати). За ним Україна після краху УНР, Директорії, гетьманату Скоропадського була розділена між поляками, яких підтримували Франція і В.Британія, та Радянською Росією.
Потім, як наслідок - Голодомор і винищення селянства як класу у 1932-1933 році,
потім 1933 - прихід нацистів до влади у Німеччині за попустительства Європи,
потім 1938 Мюнхен, де Британія і Франція дозволили Гітлеру окупувати Судети, "чтоби нє било войни",
потім 1939 - пакт Молотова-Рібентропа і розподіл Польщі між рейхом і СРСР,
потім війна, потім окупація на 70 років (враховуючи з дати 1921 року).

Ви спитайте, до чого тут сьогодення ? Бо усі ці події так чи інакше визначили спадкову свідомість і вбили інтелігенцію і вільну думку. Усі вищеописані події спричиняли переділи України, її населення, її етнічних територій. Ці події двіччі за століття зробили Україну полем битви двох світових воєн, винищені Голодом і війнами десятки мільйонів українців - це ненароджені тисячі нових Корольових, Кюрі, Сікорських, Стусів, Чорноволів, Костенко та інших тих, хто є стовпами духовного розвитку нації і прогресу у кожній країні.

Сьогодні ми шукаємо захисту на заході, але у 1921 захід нас віддав Росії.
Сьогодні ми говоримо про мир з єрифеєю за будь яких обставин, - миру не буде, його так само пропагували УНР, до 4 універсалу у січні 1918-го, коли війська муравйова заходили на околиці Києва, так само ми чекали, що Гітлер дасть самостійність після 1941, так само ми раділи у 1939, коли "визволителі" зі сходу перейшли Збруч і затопили Західну кров'ю священників і інтелігенції.
Далі уже звиняйте, багато всього писати. Та й затруть адміни. Хоча, залиште до понеділка хоча б.
П.С. Ми вперто наступаємо на граблі , коли чекаємо або царя, або варягів. Самі ж є патерналістами-анархістами. Але аж ніяк патріотами, які хоча б виконують свої власні обов'язки і на виборах хоча б вмикають мізки. Таке от коротко.

П.С. відредагував на компі, бо зі смарта був сумбур для сприйняття.
Востаннє редагувалось stas_rst в Суб 13 лип, 2019 19:34, всього редагувалось 5 разів.
stas_rst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2093
З нами з: 27.02.19
Подякував: 847 раз.
Подякували: 426 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 17:20

  Sommer написав:Богдан увидел руку Порошенко в протестах против Клюева и Шария

https://news.liga.net/politics/news/bogdan-uvidel-ruku-poroshenko-v-protestah-protiv-klyueva-i-shariya

Т.е. соблюдение законов это теперь называется рука Порошенко?

Мешает, негодник, клоунадой заниматься. :mrgreen:


А що богданове відчув Зе?
Зображення
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6555
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1013 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 35233524352535263527 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама