Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 58465847584858495850 ... 6404>
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 17:10

detroytred написав:То есть дать пинка под зад -- ПАПу и пр.
Прикольно
Тобто копняка Зеленський дав
А в голосуванні про землю і банки - отримав підтримку...
По закону жанру-тепер за того копняка-отримає по морді?
Чи може все таки
1 Прийшов до влади бо виріс з тутешніх поверхапайок
2 Спочатку всіх розігнав...а коли прийшлось набирати - виявилось не дуже то й було кого ,прийшлось замість перших(Порошенко-Яценюк-Турчинов-Гройсман) обиратитретіх замів цих перших
3 Так як копія-завжди гірша оригіналу,за пів року вигнав тих третіх замів і набрав вже замів рангом повище
4 Як тільки смажений півень почав клювати по тімячку-звернувся за допомогою до тих на критиці кого прийшов до влади....

То хто винуватий
Той хто обирає?
Чи той кого обирають ?

Зеленський сказав все що хотіли почути виборці..і отримав відкат в економіці на рік....
Зеленському-пофіг ,виборці на 4% бідніші...нехай думають.
http://forum.finance.ua/topic93912.html
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69
budivelnik

Подякував: 178 раз.
Подякували: 2378 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 17:17

detroytred написав:ЗЕ, как и все папередники, ограничился программой минимум

Ну почему же минимум. Если за каденцию Зе заработает рынок земли - он войдет в историю! :)
Ятакдумаю.
ЗЫ. Я, в свое время, не ждал ничего путного от кандидата Зе, поэтому сейчас могу, как мне кажется, более-менее объективно воспринимать его потуги на посту гаранта. Тем более, что согласно моей конспирологической теории, Зе - преемник По. :)
AlexxK

Подякував: 3 раз.
Подякували: 32 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 17:20

Re: Політичні дискусії

Ітогі подвєдьом. 2020-04-01
Вчера была годовщина первого тура Бубочки

1) Кабмин решил, когда проведет индексацию пенсий: кто получит (инфографика)
Цитировать много будет.
Но для осуществления всех этих выплат, Верховна Рада должна принять изменения в бюджет

2) Госбюджет Украины за квартал недополучил почти 28 миллиардов доходов
И это только начало.

3) Бензин и дизтопливо дешевеют. АМКУ и сети АЗС договорились
АМКУ и руководители розничных сетей АЗС пришли к мнению, что потенциал для снижения цен на топливо есть. Цены на заправках продолжили снижаться

4) Зеленский подписал закон, призванный предотвратить срыв питания военных
Закон позволяет Минобороны и МВД продлевать действие заключенных в 2019 году договоров на питание.

5) Убийство Шеремета: подозреваемой Кузьменко продлили арест до 30 мая

6) СБУ пришла к нардепу Леросу с повесткой на допрос, но его "не было дома"
А чё, так можно было ?
"Я вам ничего не должен" (с) Зеленский
""Зраду", по любому незначительному или придуманному поводу, разгоняют специально обученные люди. А "полезные идиоты" подхватывают и распространяют" (с) не мой
pesikot

Подякував: 332 раз.
Подякували: 1023 раз.

Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 17:28

AlexxK написав:
  detroytred написав:ЗЕ, как и все папередники, ограничился программой минимум

Ну почему же минимум. Если за каденцию Зе заработает рынок земли - он войдет в историю! :)
Ятакдумаю.
ЗЫ. Я, в свое время, не ждал ничего путного от кандидата Зе, поэтому сейчас могу, как мне кажется, более-менее объективно воспринимать его потуги на посту гаранта. Тем более, что согласно моей конспирологической теории, Зе - преемник По. :)

Я вычеркнул обоих...

Вопрос в том, что рынок земли (особенно в имеющихся условиях. И не только войны, а прежде всего низкого уровня законности и соблюдения прав) - это для страны-общества или для кого-то иных?))
Трудно данное деяние в достижения для ЗЕ причислить.
detroytred

Подякував: 1936 раз.
Подякували: 3240 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 17:29

lapay написав:..
Тут не потрібно вірити - процес розкладання імперії навіть нова релігія (комунізм) не могла зупинити, а нафтодолари гоблена тим паче.

я по вам соскучился, Лепэн, спасибо что умеете поднять настроение в конце рабочего дня!
Давайте, докладывайте точные сроки распада Мордора и казни Саурона, а то что то плохо предыдущие вангования работали, но вот он - ваш шанс: нефть бесплатная, Саурон старый и беспомощный, хоббиты с кольцом на подходе к единственному работающему вулкану на Камчатке
Только без "колы, якщо" и прочих условностей
sequence

Подякував: 487 раз.
Подякували: 888 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 17:36

sequence написав:Давайте, докладывайте точные сроки
Хоч я й не лепен .але відразу з зеркальною пропозицією
давайте ви викладіть точні данні по ЗВР ,ціна на нафту,дефіцит бюджету педерації по дням на наступний рік -а я на їх основі видам такі самі точні прогнози по розвалу

По суті
Нафта в них 10-15 ( тобто мінус 5-20 доларів на кожному проданному барелі)
Газ 100 на хабі (транспортування по Україні - 40 доларів, по Європі як мінімум не менше)
За тиждень мінус 30 млрд доларів з 530
Якийсь час були на другому місці по продажу нафти в США ,тепер на третьому... і з РОСНЕФТІ забрали всі акції венесуельських компаній...(це так мінс 10 млрд )
Чеккаю на ваші точні прогнози....
http://forum.finance.ua/topic93912.html
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69
budivelnik

Подякував: 178 раз.
Подякували: 2378 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 17:39

lapay написав:Раша розпадеться, після смерті окурка, не залежно від ЗВР чи боргів.

Может так и будет, хотя окурок постарается оставить своего продолжателя (даже чуть живой Ельцин не оставил власть кириенкам-примаковым)...

Но в любом случае ждать развала РФ не должно быть основной стратегией нашего поведения, потому что мы на это все равно никак не влияем (как бы ни хотелось на этом самоутвердиться псевдо-патриотическим балаболам)
Востаннє редагувалось zРадио в Сер 01 кві, 2020 17:40, всього редагувалось 2 разів.
zРадио

Подякував: 1122 раз.
Подякували: 2556 раз.

Профіль
4
5
3
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 17:40

Вопрос в том, что рынок земли (особенно в имеющихся условиях. И не только войны, а прежде всего низкого уровня законности и соблюдения прав) - это для страны-общества или для кого-то иных?))
Трудно данное деяние в достижения для ЗЕ причислить.

Це єдина його реальна реформа, яку не зміг пропихнути По. Боюсь, що остання, і то, якщо не відмінять через суди.
Лікую зрадофільство, чищу вату, продаю обереги від НАТО... Зебіли відрізняються від Зефілів тим, що навіть сплять в рожевих окулярах.
lapay

Подякував: 1137 раз.
Подякували: 1254 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 17:45

budivelnik написав:...
За тиждень мінус 30 млрд доларів з 530
...

не-не-не.
Это счетоводы попались всепропальские.
Попытались переоценить резервы в моменте, когда золото чуть подешевело (до 1500, сейчас 1600+), и евро подешевело к баксу до 1,08 (сейчас выше)
Этим же счетоводам обратно пересчитывать не сильно хочется (ибо там сидят коллеги Будивельника и Лепэна, и перэмогы нэ выйдэ), но, по факту, резервы не транжирятся, а интервенции ЦБР копеечные и даже меньше, чем у НБУ.
Так что прапорщик, равняйсь-смирно! Приказ шукаты нову пэрэмогу, бо ця нэ дийсна!
sequence

Подякував: 487 раз.
Подякували: 888 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 18:05

Пам'ятаймо!

У вівторок, 31 березня, на Донбасі загинув випускник Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, боєць 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Олександр Маланчук. Загиблому офіцеру було лише 22 роки.

«Від рук ворогів України, окупантів, які хочуть зняття санкцій і жити так, якби і нічого не було, в зоні проведення бойових дій загинув офіцер Олександр Маланчук – випускник Національної академії сухопутних військ. Згадаймо про нього у молитві», – повідомив вранці у середу, 1 квітня, колишній військовий капелан Академії сухопутних військ отець Степан Сус.

Олександр Маланчук, 1997 року народження, родом із Чернівців, навчався у Львові. У 2019 році пішов на військову службу за контрактом, був командиром взводу. Колеги по службі Олександра Маланчука повідомили, він загинув цієї ночі поблизу селища Лебединське на Донеччині. Без сина залишилися батьки, їм вже повідомили про болючу втрату.
Зображення
Козак-характерник
2

Подякував: 1961 раз.
Подякували: 2129 раз.

Профіль
  #<1 ... 58465847584858495850 ... 6404>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему