Yuri_61 написав:Гривнедепозитчики будут в 2020 году шоколаде они смелый безбашенный народ, я им даже где то завидую
А щось в цьому є! От я вже забрав з одного банку першу солідну частину скирди і..... поповнив нею стовпець в іншому банку на листопад під 18,5%(так,знаю зараз такими % і не пахне, то добре, що я застовбився), а що невмістилось туди, то решту закинув на січень під 17,5%
А от в кінці місяця підходить другий солідний кусень скирди(а всіх таких куснів є три - третій припадає на кінець літа) - то частиною погашу 2 кредитки, а решту - або всю конвертую на доляр, або частину на доляр - частину на гривнедепо!
От тут, напевно, можна сказати, що обезбашеність - моє друге ім'я!
vovakwasov написав:Вчора злив на готівці ще 2000 доларів по 26,70 (придбаних по 24,хх) та розмістив на депозиті "Вільний" в Пумбі під 10% (жалкую, що не злив по 28,хх )
Купив євро по 28.8 і розмістив на депозиті під 3% у Тасі
может так получиться, что через 3 месяца еще и в убытке будете
депо річне, який збиток, якщо інфляція біля нуля в євро зоні?
Загальна добова ліквідність: 69 019,25 млн. гривень.
Сьогодні день регулювання ліквідності від НБУ. Сьогодні банкам доступні 124 135 млн.грн. тижневих сертифікатів, та скільки знову пійде в тижневі під 8 відсотків дізнаємось тільки у понеділок.
Та що ж спонукало мене знову подати загальнодобову ліквідність?
Хочу поділитися тим, що, на мій погляд, самі винні банки в останніх перетурбаціях з курсом доляру, хоча і з подачі самого НБУ.
1) С початку березня, роблять 0 відсоткову ставку під гривньові авуари, підвищуючи, як можливу валютну позу для банків, так і необхідні гривньові резерви для цього. На малюнку видно що банки набралися того доляра до несхочу задравши як його ціну, так і підвищили середні нормативи гривньового регулювання в квітні. 2) І вже в квітні схаменулись, що задорого набрались і распродаються так, що в травні норматив резерву (жовта лінія) впав більше ніж вирос за квітень.
PS Ну і на останок Самолітарку хочу порадити перестати себе самозамбувати! Ну який ріст ліквідності вчора, коли він вже впав завдяки сплаті за аукціон. Та, за малюнком, подивись як червона лінія, в цілому, йде донизу!
А ще цікаво, в кого відносно ВВП більше надрукують, у нас, чи в Америці, Європі,... ?
Саме погане в цьому розкладі те, що гривня дорожчає відносно доляра, не дивлячись на потуги НБУ її здешевшати завдяки ставці регулювання, та на те ціни на ніщаки ростуть. Мені здається інфляція більша ніж малює ДержСтат
Хай щастить!
Востаннє редагувалось s0v7a в П'ят 15 тра, 2020 13:55, всього редагувалось 1 раз.
Никому не надо ? Совсем недорого, много земли в парковой зоне в центре города прямо на берегу моря, современный стадион, бассейн, гостиница, фитнесс-центр.
Стадион «Черноморец» не смогли продать даже после пятикратного снижения цены. Провалом закончилась 15 попытка продать стадион «Черноморец» в одесском парке Шевченко. Аукцион, организованный Фондом гарантирования вкладов физических лиц, должен был состояться 13 мая. Стартовую цену снизили по сравнению с прошлым разом в три раза — с 733 млн грн до 228 млн, а по сравнению с самой первой попыткой — в пять (с 1,1 млрд грн). Однако желающих приобрести этот актив по-прежнему нет.
Proofy написав:что делать с остатками бумаги? может в бетон залить?
Госпади. Купите доллар пока откатился. По 26.5, еще полтора года назад он стоит 27+ Халява! Вы сейчас не понимаете, что находитесь на старте ракеты и потеря 5-10% на курсе, это не важно, многие тут в просадке еще с курса 27-28 сидели, а вы счастливчик имеете шанс купит по 26.5 то что через неделю будет по 27+, через месяц 30+ через год 40+
Итого, кто не послушал загонял и вместо покупки бакса по 26.5 2 месяца назад зашел на грн депо, сейчас имеет 26.5*1.02 = 27.03 и получил +2% в долларе за 2 месяца. Кто послушал - ну пока что хоть не в минусе, и то хорошо. Но точка минуса уже близко
Феномен положительного платежного баланса По словам экономиста, несмотря на производственные потери и падение доходов населения страна сохраняет или нулевой, или даже немного положительный платежный баланс.
Такой феномен, по его мнению, обеспечивают несколько факторов:
работники. Их 3 млн человек, в Украину вернулись 320 тысяч, то есть 10%. Работники дают нам $14 млрд «плюса» по платежному балансу. Допустим, за 2-3 месяца локдауна и простоя мы потеряем $4 млрд. Но $10 млрд остается; торговый баланс. Он был отрицательным –$5 млрд. Этот «минус» уменьшится до $3 млрд. Во-первых, по платежному балансу мы на $12 млрд закупаем ежегодно нефти, газа и энергетического угля по импорту. Согласно наших подсчетов, по цене энергетических фьючерсов до конца года — мы уже экономим $5,7 млрд. Считайте еще один транш МВФ! Кроме того, на 20% упала покупательная способность населения на импорт. По результатам года это еще плюс $4 млрд; туризм. Украинцы ежегодно вывозят $10 млрд, путешествуя по миру. По крайней мере на пол года международный туризм будет заморожен, это уже экономия $5 млрд.