Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 42104211421242134214 ... 11777>
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 22:08

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Ну так що, може хтось підкаже де знайти нормальну 2к не в іпенях до 50 куе? До речі розташування Навігатора не таке вже й погане для мене. І навіть змирився б з панелями, бо колись жив у панельці кінця 90-х, то різниці сильної нема, якщо утеплена/доглянута. Але ці простині до неба одна напротив одної ще й у закритому клаптику землі - це треш. Там напевно маленький райцентр по людям поміститься
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 229
З нами з: 01.06.19
Подякував: 13 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 22:33

  The_Rebel написав:Ну так що, може хтось підкаже де знайти нормальну 2к не в іпенях до 50 куе? До речі розташування Навігатора не таке вже й погане для мене. І навіть змирився б з панелями, бо колись жив у панельці кінця 90-х, то різниці сильної нема, якщо утеплена/доглянута. Але ці простині до неба одна напротив одної ще й у закритому клаптику землі - це треш. Там напевно маленький райцентр по людям поміститься

Ой, Навігатор це окрема історія, крім того що набудували кучу висоток, так там ніякої інфраструктури немає. Тільки до метро пів дня добиратись. Біля самого ЖК лінія електропередач і жд колія. Більше там нічого немає. Він же тупо в промзоні побудований, не знаю, хто взагалі там може купити квартиру. Єдине - це темпи будівництва. Будують дуже швидко, кожен день працює декілька кранів (штук 6-10).
Stanislav_S
 
Повідомлень: 84
З нами з: 20.08.19
Подякував: 32 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 22:34

За Госстатом и Минсоцполитики как-то совсем не слышно что там происходит в реальном мире, а там присходят странные дела. Появилась трешка в Эврике с ремонтом от застройщика за 80 тыс + 8,5% налогов. Я сразу сказал - дешевей настал, еще в феврале таких цен не было, отличный вариант, кому для себя, нужно брать. Или вильнолюдям под разрезать на две однушки под аренду.
Результат
https://www.olx.ua/obyavlenie/3hkomnatn ... 22dabd372c
Объявление не активно — найдите похожие объявления в разделе Продажа квартир, комнат в Киев.
Осталась только такая же, но без базового ремонта за 105
https://www.olx.ua/obyavlenie/3-h-k-kv- ... 702d65a6d7
Востаннє редагувалось Vlad442 в П'ят 05 чер, 2020 22:38, всього редагувалось 2 разів.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 22:36

  Stanislav_S написав:
  The_Rebel написав:Ну так що, може хтось підкаже де знайти нормальну 2к не в іпенях до 50 куе? До речі розташування Навігатора не таке вже й погане для мене. І навіть змирився б з панелями, бо колись жив у панельці кінця 90-х, то різниці сильної нема, якщо утеплена/доглянута. Але ці простині до неба одна напротив одної ще й у закритому клаптику землі - це треш. Там напевно маленький райцентр по людям поміститься

Ой, Навігатор це окрема історія, крім того що набудували кучу висоток, так там ніякої інфраструктури немає. Тільки до метро пів дня добиратись. Біля самого ЖК лінія електропередач і жд колія. Більше там нічого немає. Він же тупо в промзоні побудований, не знаю, хто взагалі там може купити квартиру. Єдине - це темпи будівництва. Будують дуже швидко, кожен день працює декілька кранів (штук 6-10).

там промка, але як на мене, плюс для локації те, що поряд трамвай та міська електричка,
жити можна в стилі "прийшов поспати", я приглядався, але вирішив що можна знайти краще
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 22:41

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Vlad442 написав:Для лендлорда не столь важна цена, сколько смертелен простой.
уже три дня не могу посмотреть 2 квартиры-лендлорды за городом, не спешат показывать. третий держит высокую цену, уже 18 дней....
Serg-ik
1
 
Повідомлень: 12951
З нами з: 10.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 1573 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 22:50

там промка, але як на мене, плюс для локації те, що поряд трамвай та міська електричка,
жити можна в стилі "прийшов поспати", я приглядався, але вирішив що можна знайти краще[/quote]

До ближайшого трамвайчику (а це Скляренка) там добрих 500 метрів по убитим дорогам (апоки що побудовані будинки тільки ті, що по далі від цивілізації), до електрички ще далі.
Stanislav_S
 
Повідомлень: 84
З нами з: 20.08.19
Подякував: 32 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 22:50

  flyman написав:
  Stanislav_S написав:
  The_Rebel написав:Ну так що, може хтось підкаже де знайти нормальну 2к не в іпенях до 50 куе? До речі розташування Навігатора не таке вже й погане для мене. І навіть змирився б з панелями, бо колись жив у панельці кінця 90-х, то різниці сильної нема, якщо утеплена/доглянута. Але ці простині до неба одна напротив одної ще й у закритому клаптику землі - це треш. Там напевно маленький райцентр по людям поміститься

Ой, Навігатор це окрема історія, крім того що набудували кучу висоток, так там ніякої інфраструктури немає. Тільки до метро пів дня добиратись. Біля самого ЖК лінія електропередач і жд колія. Більше там нічого немає. Він же тупо в промзоні побудований, не знаю, хто взагалі там може купити квартиру. Єдине - це темпи будівництва. Будують дуже швидко, кожен день працює декілька кранів (штук 6-10).

там промка, але як на мене, плюс для локації те, що поряд трамвай та міська електричка,
жити можна в стилі "прийшов поспати", я приглядався, але вирішив що можна знайти краще

Ну там ніби Новус будують із інфрструктури. Розташування підійде для тих, хто працює на Подолі, плюс по лінії міської електрички. На рахунок поспати, особливо якщо вікна виходитимуть на жд з нічними товарняками, я б не був такий впевнений))
Але самий великий мінус - там вузький виїзд із того гетто. Я уявляю що там буде зранку на авто. Розв'язки ж нема, а Автозаводська/Скляренка і так перевантажена
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 229
З нами з: 01.06.19
Подякував: 13 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 23:01

  Vlad442 написав:
  zРадио написав:Поэтому высокий спрос на аренду крупных городах с приходом осени формируют именно студенты. Еще, возможно, дачники, упомянутые vitalian.

Тогда сезонность на рынке аренды должна быть только в городах, где много вузов, но я не слышал, что где-нибудь в Тернополе нет роста цен аренды осенью.


Тернополь - это город без вузов и техникумов? :roll: Там нет музыкального, художественного училища и областных спортивных интернатов? Я не буду, с вашего позволения, проверять очевидное и для себя предположу, что вы неправы :D

  Vlad442 написав:Но вам же видней, у вас есть Гоостат и Минсоцполитики, данные которых вы не подвергаете сомнению и на основании их данных строите непогрешимую картину мира. Вы, как я понимаю, работаете по найму. Скажите, когда легче найти вакансию, летом или осенью?


Опираться на агрегированную статистику - уж точно идея по-лучше, чем гадать на кофейной гуще.

В связи с этим хочу внести рациональное предложение - давайте выберем наиболее ликвидный тип объекта КРЖН и будем еженедельно мониторить минимальную цену предложения на него.

Ликвидный в данном случае значит типовый и массовый. Это может быть однушка 33 м2 в Эврике, или однушка 37 м2 в Патриотике, или однушка 36 кв в Круше - предлагайте. Важно выбрать то, что всегда есть в продаже и не отличается принципиально ничем от другого такого же.

PS: и даже такую ценовую динамику нужно будет сглаживать вручную - для подтверждения изменения цены в любою из сторон нужно, чтобы новая цена продержалась более одной недели, или повторялась более, чем в одном предложении.

PPS: а ваши умозаключения на данных двух трешек - простите, ни о чем
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 23:07

  flyman написав:там промка, але як на мене, плюс для локації те, що поряд трамвай та міська електричка,
жити можна в стилі "прийшов поспати", я приглядався, але вирішив що можна знайти краще

Я просто вважаю прицентраллям все, що знаходиться всередині круга міської електрички (з невеликою поправкою: плюс Солом'янка мінус Відрадний). Тому саме за цим параметром Навігатор мені підходить))
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 229
З нами з: 01.06.19
Подякував: 13 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 23:09

zРадио один объект не репрезентативен, надо 2-3 в разных районах, на счет сезонности она правда есть, я работал в наружной рекламе, так осенью цены в 2 раза выше чем летом. Считается что летом "все уезжают", куда и зачем - хз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 42104211421242134214 ... 11777>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24798 16556845
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:50
ihorkyiv
1347 5436565
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 44223
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама