Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 58825883588458855886 ... 6444>

Яким буде курс долара в жовтні? Ваш прогноз

Валютный рынок в контексте ДС 3 5 29
В діапазоні 26-27
3%
1
27-28
7%
2
28-29
72%
21
Більше 30
17%
5
Всього голосів : 29
Повідомлення Додано: Чет 09 лип, 2020 21:56

goldfinger написав:
  alex_2013 написав:
Думал, что это фейк, но нет, правда.
Там просто угарный трэш.

Нда,один ставку вниз гонит,а другие эмиссию пропагандируют,а нельзя нечто среднее,чтобы ставка 10% была,эмиссия небольшая,но и экономику денег не лишали,курс живой,дышащий,но реальный,пусть 26-30,но это лучше,чем крайности.
Не думал,что может быть что-то хуже,чем рыги,ну разве что коммунисты,рашисты,извращенцы,инопланетяне,но,признаюсь, эти зелёные насекомые меня удивили.Их интеллект и таланты впечатляют.

Ну куди їм до пороха! «Обіймаю і жму руку»... І нашим і вашим і їхнім! Цього важко переплюнути!
Qwerty

Подякував: 330 раз.
Подякували: 615 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лип, 2020 22:03

кстати кто ещё не смотрел это видео - рекомендую
2 минуты 38 секунд - отличного настроения
Алла($5%), cib(EUR3.3%) Альтернативный прогноз курса:
https://forum.finance.ua/topic231603.html
uaprofi

Подякував: 625 раз.
Подякували: 418 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лип, 2020 22:04

Сьогодні не так

uaprofi написав:s0v7a

когда 100 млн привлекаеться условно от 1000 вкладчиков (по 100 тыс) и выдаётся условно соответственно 10000 кредитов по 10 тыс грн.
то там да - на ЗП можно заложить 2% расходов
и работы не початый край и поле не паханое

а там как я понимаю может быть условно всего две сделки - на полчаса работы)

Без попередньо виконаної, описаної Вами праці по залученню пасивів, і подальшої купівлі цінних паперів (кредитування держави або інших установ з першокласними бумагами, по яких відсоток ще меньший, ніж в тому випадку кредитування на яке ви звертали увагу), під заставу яких видадуть сьогодні рефінанс, дві останні угоди неможливі!!!

ВО

Хай щастить!
СерРічна:
- є зважена за щоденними обертами МБ ціна доляра з 1 січня по поточну дату року; - а є з 1 серпня середньоарифметична за МБ днями з 1 січня по поточну дату року. У дужках - попереднє значення.
s0v7a
Форумчанин року

Подякував: 2 раз.
Подякували: 2002 раз.

Профіль
2
2
10
Повідомлення Додано: Чет 09 лип, 2020 22:25

75stasstas75 написав:Долярчик
К сентябрю попустит жара, а курс бакса будет 30+, даже если кто то очень против

Особисто я тільки за...Бізнес і нічого особистого! Чи мені треба переживати за долярчика? Чи ще за когось?
Qwerty

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лип, 2020 22:40

freeze написав:
  Alex2007 написав:Превратили это у нас, по-моему, в чисто политическую возню и сплошные манипуляции вокруг.

Совершенно верно. В государстве структуры должны работать слаженно и на одну цель, когда все работают по принципу - Лебедь, рак и щука, то и получается басня.

Однажды Лебедь, Рак да Щука
Везти с поклажей воз взялись
И вместе трое все в него впряглись;
Из кожи лезут вон, а возу все нет ходу!
Поклажа бы для них казалась и легка:
Да Лебедь рвется в облака,
Рак пятится назад, а Щука тянет в воду.
Кто виноват из них, кто прав - судить не нам;
Да только воз и ныне там.

Похоже лебедь тут Минфин, рак- Нацбанк, а щука - Зеленский, а повозка наша экономика, которая не едет :mrgreen: :mrgreen:
Как говорила Гонтарева в любом деле должен быть эквилибриум, а его нет.

А як казала Фаіна Ранєвская чому презервативи роблять білого кольору - бо білий колір полніт!
Qwerty

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лип, 2020 22:46

s0v7a написав:
  uaprofi написав:s0v7a

когда 100 млн привлекаеться условно от 1000 вкладчиков (по 100 тыс) и выдаётся условно соответственно 10000 кредитов по 10 тыс грн.
то там да - на ЗП можно заложить 2% расходов
и работы не початый край и поле не паханое

а там как я понимаю может быть условно всего две сделки - на полчаса работы)

Без попередньо виконаної, описаної Вами праці по залученню пасивів, і подальшої купівлі цінних паперів (кредитування держави або інших установ з першокласними бумагами, по яких відсоток ще меньший, ніж в тому випадку кредитування на яке ви звертали увагу), під заставу яких видадуть сьогодні рефінанс, дві останні угоди неможливі!!!

ВО

Хай щастить!

ОК...Значит государство оплачивает,этими 2%, работу наемных работников частных банков?
Если нет гешефта, зачем банкам гривневые ОВДП ,под 7.5 % годовых....

У Вас в банке есть свободных 100 милл.грн на них вы покупаете ОВДП.
Через неделю под залог ОВДП берете рефинанс,покупаете ОВДП и так далее....
По итогу через пару месяцев у вас портфель ОВДП 1 миллиард и рефинанс на 900 мил.грн.
Где в моем уравнении ошибка?
Где расходы в 2 % на каждые 100 мил.?я вижу только на первые 100..

Не обижайтесь,если кто чего не понял :D, не все здесь кандидаты экономических наук..... :D
Що Ви вже зпоскудили.
Ве інше Ви повидаляли, но Ви і я знаємо в чому річ. І на останок, якщо Ви будете і надалі відіймати мій час, просто ВО Хай щастить!
komant733

Подякував: 24 раз.
Подякували: 58 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лип, 2020 23:12

Moneta написав:
  Игорь написав:
  Moneta написав:Смолия кышнули в ВР.

Жду реквизиты

Признаю вашу порядочность :D

Зебрі треба повчитися такому відношенню до своїх слів!
Qwerty

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лип, 2020 23:25

somilitark написав:
  fler написав:
  somilitark написав:Вчера тут Данилишина сватали,говорят голова у него мудрая и большая :P ,если его назначат,то думаю к новому году курс будет больше чем 100 :lol:

На чому такий прогноз робите та чим Вам не догодив Данилишин?

Вспомнился ДС,когда люди говорили о том,что Лановой ворует у ДС обзоры,то ДС усомнился в том,что Лановой даже и читать умеет,тем более самостоятельно писать.

Так вот Данилишин несёт такой бред,что на голову не натянешь,обыкновенный тупой пидлабузнык карьерист,которому студенты написали все работы и он смог на плагиате заскочить очень высоко,естественно под покровительством какого-то сильного родственника или политика.
Очень хочет в кресло НБУ, сильно гавкал на Смолия с такими тупыми предъявами,что даже ребёнку станет смешно,как из собачьего сердца: облигации,спекулянты,кто-то зарабатывает,печатать это очень хорошо,в 90-х я убирал возле института и не помню как было жрать нечего после краха ВВП и купон ничего не стоил,после бесконтрольной эмиссии,пустите меня к штурвалу,так хочется петличку самого главного примерить,вы даже не представляете,сделаю всё что скажете,главное дайте типа порулить :evil:

Но может и вы такие,я не знаю,это наверное ваш человек,а меня от таких бездарей просто выворачивает,обыкновенное ом но,болтающееся в ополонке и плывущее по течению, которое сделает всё как ему скажут,человек без стержня,зато с лютой ненавистью к самодостаточным и сильным адекватным людям :!:

п.с. наконец-то немного проснулось меняйло,стали люди покупать валюту,а не гнаться за гривневыми депо под 10% брутто.

Рідко погоджуюся з Володєю, але тут він абсолютно правий! Не могла людина, перебуваючи в абсолютно корумпованій системі координат з абсолютно викривленою системою цінностей бути чимось значимим і кваліфікованим! Данілишин це той же Смолій чи Гонтарєва лише в профіль! Хоча, варто погодитися, що нормального більш-менш порядного і компетентного ніхто не знайде та й шукати не будуть, поставлять в доску свого під задачі! Заміна начальника відділення банку на «Титанікі» не сильно змінила його долю!
Qwerty

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лип, 2020 23:30

komant733 написав:ОК...Значит государство оплачивает,этими 2%, работу наемных работников частных банков?
Если нет гешефта, зачем банкам гривневые ОВДП ,под 7.5 % годовых....

У Вас в банке есть свободных 100 милл.грн на них вы покупаете ОВДП.
Через неделю под залог ОВДП берете рефинанс,покупаете ОВДП и так далее....
По итогу через пару месяцев у вас портфель ОВДП 1 миллиард и рефинанс на 900 мил.грн.
Где в моем уравнении ошибка?
Где расходы в 2 % на каждые 100 мил.?я вижу только на первые 100..

Не обижайтесь,если кто чего не понял :D, не все здесь кандидаты экономических наук..... :D

Вітаю, komant733

Перший раз рефінансування не було, тому там оплачується всі 7,5 відсотків! І сьогодні при девальвації більше 13 відсотків по доляру, навіть ці 7,5 банкам не дуже цікаві.

Як там в економіці - банки роблять гроші через видачу кредитів! Мультіплікатор.

Держава робить рефінансування, через ОВДП. Підкреслю, спочатку треба купити цінні папери. :-) Мультіплікатор рефінансування :-)

Я точно не знаю, які там стримуючи механізми в рефінансі!

1) Як на мене, не під сто відсотків залогу видають рефінанс!

Як не на всі депозити, видають кредити! Є страховий фонд.

2) І кількість ОВДП лімітована.
3) Рефінансування видається під якісь цілі.
Під ціль "придбання ОВДП", мабуть Ви гроші не отримаєте.

Та банки самі не поспішають купувати ОВДП за поточними відсотками. Ви ж бачили останні результати аукціону.

Я теж за фахом не економіст. Так, намальована Вами схема, здається, має право на життя. Та чомусь воно так не працює.

Може хто небудь розтлумачити, чому? :oops:

ВО

Хай щастить!
Востаннє редагувалось s0v7a в П'ят 10 лип, 2020 00:12, всього редагувалось 4 разів.
СерРічна:
- є зважена за щоденними обертами МБ ціна доляра з 1 січня по поточну дату року; - а є з 1 серпня середньоарифметична за МБ днями з 1 січня по поточну дату року. У дужках - попереднє значення.
s0v7a
Форумчанин року

Подякував: 2 раз.
Подякували: 2002 раз.

Профіль
2
2
10
Повідомлення Додано: П'ят 10 лип, 2020 00:23

Puente написав:
  rasmus написав:
Зе по ОВГЗ прибыль получил несколько миллионов при низком курсе доллара, теперь конечно можно и говорить, что пора вверх! ))))

У Вас є реєстр з точною інформацією ? Чи це так - поговорити ?

Он же сам заявил, что виноват - не подал декларацию по этому поводу.
Готов и понести наказание!
"The quieter you become, the more you are able to hear"
rasmus

Подякував: 523 раз.
Подякували: 230 раз.

Профіль
  #<1 ... 58825883588458855886 ... 6444>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему