Епідемія коронавірусу в Україні та світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 17981799180018011802 ... 5037>

Ваші плани щодо вакцинації від COVID

Епідемія коронавірусу в Україні та світі 3.1 5 70
Зробив 3 щеплення, можливо зроблю ще
17%
12
Зробив 2 щеплення, зроблю ще
33%
23
Зробив 2 щеплення і досить
14%
10
Зробив 1 щеплення
0
0
Не буду робити щеплення
31%
22
Інше
4%
3
Всього голосів : 70
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 15:45

  ЛАД написав:
  Sanna написав:В Одесі вже виникла критична ситуація з поширенням коронавірусу через тотальне недотримання карантину. Лікарні, які беруть інфікованих людей, переповнені https://www.obozrevatel.com/ukr/odesa/m ... -odesi.htm

Возможно и так, на вообще, статья несколько истерическая.
Я, зокрема, не дуже розумiю, як це: "У дівчини діагностували безсимптомну пневмонію"? Такое бывает?

Нова безсимптомна пневмонія вирує Львівщиною – епідеміолог https://wz.lviv.ua/news/418265-nova-bez ... iu-epidemi
Як пояснила епідеміолог, COVID-19 мутує і часом організм не завжди сигналізує про небезпеку і не бореться з вірусом.

«З'явилися випадки, яких раніше не було. Наприклад, коли захворів один з членів сім’ї, обстежують його родича. І при відсутності кашлю, задишки виявляють двобічне запалення легень, яке специфічне для коронавірусної хвороби. Виявляється так, що вірус змінюється, а наш організм не готовий це приймати і це спричиняє ось таку патологію», — розповіла Тімко.

Вона додала, що таких хворих стає все більше і більше, їх виявляють щодня
Востаннє редагувалось Sanna в Сер 16 вер, 2020 15:46, всього редагувалось 1 раз.
Sanna
Аватар користувача
 
Повідомлень: 120
З нами з: 17.02.14
Подякував: 18 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 15:46

  safonovstanislav написав:


можна прийняти закон, що хто голосував за Зе на того поширюється дія закона

  freeze написав:
  ЛАД написав:
  freeze написав:
Насколько я знаю, беременным в принципе не делаются никакие вакцины, за исключением - по жизненным показателям - против бешенства.

Согласен.
Но я подчеркнул "в течение трех месяцев после вакцинации".
И там ограничения для мужчин тоже. Даже на донорство спермы.


Иногда есть совершенно глупые законы, например, во Флориде запрещается гулять по улице с крокодилом.
Как я понимаю, за всю историю вакцинации не наблюдалось ни одной плохой взаимосвязи между донором спермы и сделанной вакциной от чего-либо. Но перестраховаться можно.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34859
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 15:54

  wild.tomcat написав:вам же 1000 і 1 раз вже пояснювали, що маска не для того, хто її носить, а від носія , точніше від слюни і соплів носія маски, які виділяються при диханні і розмові і які можуть містити в собі вірусняк. і якраз їх, в силу розмірів, маска чудово фільтрує. ви і правда настільки, навіть не знаю, як культурно сказати, не розумний, чи як, що зрозуміти цього не можете?

Маска для того, кто её носит, только по другой причине - чтоб создать иллюзию безопасности. Иначе бы людей было на работу не выгнать. А так, одел кассир в супермаркете маску, посетители в масках, и всё, ни один вирус "не пролетит". Чуть позже, ещё вколят, за деньги самих работников, вакцину-плацебо, и тогда будет полная безопасность.

Просто повезло, что люди в Украине со слабым здоровьем, умерли раньше появления коронавируса, иначе было бы, как в Италии и Испании
safonovstanislav
 
Повідомлень: 3471
З нами з: 10.05.14
Подякував: 375 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 15:55

  19yuriy91 написав:https://www.youtube.com/watch?v=3akkl0AT9-c

вся передача про ковид
наиболее интересно , на мой взгляд, с 40мин

По Вашей рекомендации послушал с 40-й минуты.
Очень взвешенный и осторожный комментарий.
Главный вывод - мы очень мало знаем и что-то точно утверждать нельзя.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 16:03

  Sanna написав:.....
Нова безсимптомна пневмонія вирує Львівщиною – епідеміолог https://wz.lviv.ua/news/418265-nova-bez ... iu-epidemi
Як пояснила епідеміолог, COVID-19 мутує і часом організм не завжди сигналізує про небезпеку і не бореться з вірусом.

«З'явилися випадки, яких раніше не було. Наприклад, коли захворів один з членів сім’ї, обстежують його родича. І при відсутності кашлю, задишки виявляють двобічне запалення легень, яке специфічне для коронавірусної хвороби. Виявляється так, що вірус змінюється, а наш організм не готовий це приймати і це спричиняє ось таку патологію», — розповіла Тімко.

Вона додала, що таких хворих стає все більше і більше, їх виявляють щодня

Объяснение так себе.
Возможно, я чего-то не понимаю, но то, что "організм не готовий приймати" изменения вируса не означает, что организм никак не реагирует на двухстороннее воспаление лёгких и у человека нет ни одышки, ни кашля.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 16:06

  wild.tomcat написав:
  Lion+ написав:.....
Обычные маски не помогают от коронавируса, размеры сеточки явно не соответствуют


вам же 1000 і 1 раз вже пояснювали, що маска не для того, хто її носить, а від носія , точніше від слюни і соплів носія маски, які виділяються при диханні і розмові і які можуть містити в собі вірусняк. і якраз їх, в силу розмірів, маска чудово фільтрує. ви і правда настільки, навіть не знаю, як культурно сказати, не розумний, чи як, що зрозуміти цього не можете?

Самое бесполезное занятие пытаться что-то объяснить человеку, который не хочет понимать.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 16:21

  safonovstanislav написав:
  wild.tomcat написав:вам же 1000 і 1 раз вже пояснювали, що маска не для того, хто її носить, а від носія , точніше від слюни і соплів носія маски, які виділяються при диханні і розмові і які можуть містити в собі вірусняк. і якраз їх, в силу розмірів, маска чудово фільтрує. ви і правда настільки, навіть не знаю, як культурно сказати, не розумний, чи як, що зрозуміти цього не можете?

Маска для того, кто её носит, только по другой причине - чтоб создать иллюзию безопасности. Иначе бы людей было на работу не выгнать. А так, одел кассир в супермаркете маску, посетители в масках, и всё, ни один вирус "не пролетит". Чуть позже, ещё вколят, за деньги самих работников, вакцину-плацебо, и тогда будет полная безопасность.

Просто повезло, что люди в Украине со слабым здоровьем, умерли раньше появления коронавируса, иначе было бы, как в Италии и Испании


ще один... спеціаліст.

я, вас, між іншим, памятаю. саме ви тут на форумі якось писали, що ви дарма витратили час проведений в вузі. що справжнім айтішникам вища освіта не потрібна і замість навчання ви "краще б вивчали якісь там АРІ", якось так :D судячи з вашої писанини, час в універі ви таки провели дарма. та і в школі напевно теж. :mrgreen:
буде натхнення, може знайду ту писанину.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1460
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 16:52

  wild.tomcat написав:я, вас, між іншим, памятаю. саме ви тут на форумі якось писали, що ви дарма витратили час проведений в вузі. що справжнім айтішникам вища освіта не потрібна і замість навчання ви "краще б вивчали якісь там АРІ", якось так :D судячи з вашої писанини, час в універі ви таки провели дарма. та і в школі напевно теж. :mrgreen:
буде натхнення, може знайду ту писанину.

Вы всё перекрутили. Если в вузе не учат разработке сайтов, то, чтоб стать разработчиком сайтов, нужно доучиваться самостоятельно. Если в вузе не учат разработке приложений, то, чтоб стать разработчиком приложений, нужно доучиваться самостоятельно. А чему учили? Нейронным сетям. Где они используются? Практически нигде. Так, вопрос, зачем нужен вуз, если в нём не дают НИКАКИХ полезных знаний?
safonovstanislav
 
Повідомлень: 3471
З нами з: 10.05.14
Подякував: 375 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 16:55

  safonovstanislav написав:
  freeze написав:Как я понимаю, за всю историю вакцинации не наблюдалось ни одной плохой взаимосвязи между донором спермы и сделанной вакциной от чего-либо. Но перестраховаться можно.

Когда вмешиваешься в работу системы, о которой знаешь ровно ничего, лишняя перестраховка не помешает. Благо, что создатели вакцин это понимают. Иначе, выкатили бы на рынок уже с десяток разных вакцин от ковид с непредсказуемыми долговременными побочными эффектами.


Я так понимаю, что кроме истеричной боязни темной комнаты, где может жить Барабашка, никто не сможет показать примеры ужасных непредсказуемых последствий при испытаниях сотен вакцин за последние двадцать лет, когда стали делать вакцины нового поколения методами биотехнологий.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 16:59

  ЛАД написав:Самое бесполезное занятие пытаться что-то объяснить человеку, который не хочет понимать.

Что нужно понять? Статьи из жёлтой прессы, где рассказывается, что вирусы не могут пролететь сквозь дырки в маске, размер которых в 1000000-100000000 больше размера вирусов? Тут, хватит обычной логики, чтоб понять, что никакое прилипание вируса к частичкам воды не спасёт.
safonovstanislav
 
Повідомлень: 3471
З нами з: 10.05.14
Подякував: 375 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 17981799180018011802 ... 5037>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23173546
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
0 8368
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 сер, 2022 19:11
nazwin
16 10800
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 сер, 2016 16:38
innok
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама