|
Українців будуть по-новому штрафувати за маски на... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 16 жов, 2020 19:42
Ratatui, или делать прорезь в маске ))).
-
RomanTik
-
-
- Повідомлень: 3377
- З нами з: 06.01.16
- Подякував: 10097 раз.
- Подякували: 773 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 16 жов, 2020 19:50
RomanTik написав:Ratatui, или делать прорезь в маске ))).
Тоже вариант.У нас народ находчивый.
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 16 жов, 2020 21:25
Так и написали - « без одетых»?!
-
Captain Obvious
-
-
- Повідомлень: 1641
- З нами з: 05.11.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 443 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 16 жов, 2020 22:32
На улице порядка 10% населения правильно носят маску - все остальные "відбувають бувальщину"
-
KULANDALE
-
-
- Повідомлень: 190
- З нами з: 13.05.17
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 8 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 16 жов, 2020 22:47
konstantin-s написав:сделайте бесплатные маски на каждом углу, и потом требуйте их ношение.
спідню білизну та штани вам часом безплатно на кожному розі роздавати не потрібно? їх теж ніби як фактично вимагають носити.
-
wild.tomcat
-
-
- Повідомлень: 1708
- З нами з: 28.10.09
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 289 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 16 жов, 2020 22:54
tvd4 написав:Это тот кабмин который выделил на нецелевое использование Укравтодору 35 млрд из Фонда борьбы с COVID-19 во время пандемии
который обещал создать 500 000 рабочих мест .
-
moldashavanin
-
-
- Повідомлень: 852
- З нами з: 22.07.11
- Подякував: 291 раз.
- Подякували: 109 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 17 жов, 2020 02:34
Ratatui написав:Но находчивые украинцы будут натягивать маску на лоб. Сказано в законе про подбородок, за лоб не штрафуют. 
на лицо маску одевать не гигиенично. На ней за месяцы ношения скапливается много микробов и вирусов. Ratatui написав:Тоже вариант.У нас народ находчивый.
находчивые носят маску на рукаве  Сказано без одягнених засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно
значит под маску на рукаве нужно поместить изготовленные самостоятельно нос и рот (например смайлик с носом) и закон будет формально соблюден 
-
Амвросий
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3750
- З нами з: 26.02.09
- Подякував: 523 раз.
- Подякували: 984 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 17 жов, 2020 09:20
-
p_a_l
-
-
- Повідомлень: 4090
- З нами з: 15.02.11
- Подякував: 48 раз.
- Подякували: 801 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 17 жов, 2020 09:28
Кто то пробовал носить маску в очках? Да еще если из холода в тепло зайти. Попробуйте. Очень классно. Ежик в тумане называется
-
p_a_l
-
-
- Повідомлень: 4090
- З нами з: 15.02.11
- Подякував: 48 раз.
- Подякували: 801 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 17 жов, 2020 10:04
как можно штрафовать если штраф не предусмотрен?
-
vitaliy_berdinskikh
-
-
- Повідомлень: 4862
- З нами з: 06.08.19
- Подякував: 1099 раз.
- Подякували: 642 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
501 |
|
|
|
1 |
906 |
|
|
|
1 |
652 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|