|
Nokia побудує на Місяці вишки 4G |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 20 жов, 2020 09:57
Пропонуємо до обговорення: Фінська компанія Nokia отримала від американського космічного агентства NASA контракт на розгортання бездротових систем зв'язку 4G на Місяці. Там планують побудувати базу до 2028 році.
Дивися повний текст Nokia побудує на Місяці вишки 4G.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 жов, 2020 09:57
"В космическом агентстве заявили, что сеть 4G обеспечит на Луне более надежную связь, чем радиосигналы". А 4G работает на чем? неужто в оптическом диапазоне?
-
RomanTik
-
-
- Повідомлень: 3377
- З нами з: 06.01.16
- Подякував: 10097 раз.
- Подякували: 773 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 жов, 2020 10:10
RomanTik це можу бути прямий переклад дурості з англомовної статті))
-
5kopiyok
-
-
- Повідомлень: 162
- З нами з: 05.11.12
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 жов, 2020 10:11
Да, вот прям вышли, ага. Журналистика пробивает очередное дноооооооооооооооо Діапазон їх сигналу більш обмежений, ніж у традиційнихПрям перл на перле и перлом погоняет 
-
vitaliy_berdinskikh
-
-
- Повідомлень: 4862
- З нами з: 06.08.19
- Подякував: 1099 раз.
- Подякували: 642 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 жов, 2020 11:13
Попахивает межпланетным шахматным турниром.
-
tvd4
-
-
- Повідомлень: 132
- З нами з: 04.04.18
- Подякував: 27 раз.
- Подякували: 12 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 21 жов, 2020 12:42
RomanTik написав:"В космическом агентстве заявили, что сеть 4G обеспечит на Луне более надежную связь, чем радиосигналы". А 4G работает на чем? неужто в оптическом диапазоне?
В англоязычных статьях имеется в виду "по сравнению с рациями". Historically, astronauts on the moon have used point-to-point radio communications. A 4G network would provide more reliable and longer-distance communication.
NASA announced that the 4G network would provide a more reliable long-distance communication than the current radio standards on the moon.
Но копирайтер всех этих ваших радиоинститутов не заканчивал. 
-
Gastarbaiter
-
-
- Повідомлень: 3869
- З нами з: 26.02.18
- Подякував: 713 раз.
- Подякували: 636 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
837 |
|
|
|
4 |
1627 |
|
|
|
1 |
489 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|