|
З листопада ціна на газ для населення підвищилася на 35% |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 02 лис, 2020 18:08
yanyura написав:+ 1,12 грн. за куб "за розподіл природного газу, АТ "Херсонгаз". Итого: 7,82 + 1,12 = 8,94 грн.
ну если так считать то николаевгаззбут поставил 8.94 грн/м3 + николаевгаз за распределение 1.41грн/м3= 10.45грн/м3. Но я по такой формуле не считаю - "распределение" платиться равными платежами и за объем прошлого года. Для меня это фиксированная абонплата.
-
XsanyaX
-
-
- Повідомлень: 74
- З нами з: 28.02.14
- Подякував: 16 раз.
- Подякували: 23 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 19:47
у всіх "газзбутів" з листопада взагалі 8.80-9.01 грн за куб (!) І це ще не враховуючи доставку. Спасибі медіа за те що нагадали що треба перейти до Нафтогазу а не платити цим рєбятішечкам які хіба рекламу в гуглі тобі крутять за твої ж гроші
upd. ще за жовтень у мене вже було 6.67 згідно з 104.ua
-
nighthawk5
-
-
- Повідомлень: 366
- З нами з: 18.07.20
- Подякував: 650 раз.
- Подякували: 34 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 20:32
Я очень сомневаюсь,что в Европе цены повысились,да ещё на 37%.
-
Scotch
-
-
- Повідомлень: 1047
- З нами з: 01.08.10
- Подякував: 179 раз.
- Подякували: 133 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 лис, 2020 07:53
Літом писали,що закачали рекордну кількість газу в газосховища по рекордній низькій ціні.Тепер перепродають в три рази дороще.Це ринок?ні це грабунок.Щоб ви подавились
-
michele1967
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 03.11.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 лис, 2020 09:44
bobo написав:Зелена гниль доб'є Україну...
Не , то шоколадная коррозия продолжает грызть.
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 лис, 2020 09:58
Нафтогаз получил 11 миллиардов убытка, а теперь решили за счёт народа свои делишки поправить? Коболеву не хватает на премии, с...ки, позорные.
-
yalta1965
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 87
- З нами з: 22.01.19
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 лис, 2020 10:50
yalta1965 написав:Нафтогаз получил 11 миллиардов убытка, а теперь решили за счёт народа свои делишки поправить? Коболеву не хватает на премии, с...ки, позорные.
Мама в штатах голодает.
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 лис, 2020 10:55
yalta1965 30 октября в Нафтогазе пакет Годовой зафиксировал цену на 12 мес по 5.24 за куб. Газсбыты пошли лесом со своими 8.90
Так что Коболев, не такой и чудак, на букву М. Переходите с газсбутов массово к поставцикам которые дают низкую цену на слудующий месяц, на переход обычно есть 5 дней, т.к. ВСЕ ОБЯЗАНЫ выставлять цены на следующий месяц с 25 числа, и тогда не будет такого беспредела с ценами, когда они отличаются на 40% у поставщиков. Нужно покидать местных "бизнесменов".
-
_Mykola_
-
-
- Повідомлень: 5645
- З нами з: 09.02.09
- Подякував: 689 раз.
- Подякували: 726 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 лис, 2020 10:59
Ratatui - понятное дело, что на последние живёт
-
yalta1965
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 87
- З нами з: 22.01.19
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 лис, 2020 11:00
_Mykola_ - так им надо за 12 месяцев вперёд проплатить?
-
yalta1965
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 87
- З нами з: 22.01.19
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
547 |
|
|
|
1 |
1450 |
|
|
|
4 |
1895 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|