З листопада ціна на газ для населення підвищилася на 35%

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 18:08

  yanyura написав:
+ 1,12 грн. за куб "за розподіл природного газу, АТ "Херсонгаз".
Итого: 7,82 + 1,12 = 8,94 грн.

ну если так считать то николаевгаззбут поставил 8.94 грн/м3 + николаевгаз за распределение 1.41грн/м3= 10.45грн/м3. Но я по такой формуле не считаю - "распределение" платиться равными платежами и за объем прошлого года. Для меня это фиксированная абонплата.
XsanyaX
 
Повідомлень: 74
З нами з: 28.02.14
Подякував: 16 раз.
Подякували: 23 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 19:47

у всіх "газзбутів" з листопада взагалі 8.80-9.01 грн за куб (!) І це ще не враховуючи доставку. Спасибі медіа за те що нагадали що треба перейти до Нафтогазу а не платити цим рєбятішечкам які хіба рекламу в гуглі тобі крутять за твої ж гроші

upd. ще за жовтень у мене вже було 6.67 згідно з 104.ua
nighthawk5
Аватар користувача
 
Повідомлень: 366
З нами з: 18.07.20
Подякував: 650 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 20:32

Я очень сомневаюсь,что в Европе цены повысились,да ещё на 37%.
Scotch
 
Повідомлень: 1047
З нами з: 01.08.10
Подякував: 179 раз.
Подякували: 133 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лис, 2020 07:53

Літом писали,що закачали рекордну кількість газу в газосховища по рекордній низькій ціні.Тепер перепродають в три рази дороще.Це ринок?ні це грабунок.Щоб ви подавились
michele1967
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03.11.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лис, 2020 09:44

  bobo написав:Зелена гниль доб'є Україну...


Не , то шоколадная коррозия продолжает грызть.
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7937
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лис, 2020 09:58

Нафтогаз получил 11 миллиардов убытка, а теперь решили за счёт народа свои делишки поправить? Коболеву не хватает на премии, с...ки, позорные.
yalta1965
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 87
З нами з: 22.01.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лис, 2020 10:50

  yalta1965 написав:Нафтогаз получил 11 миллиардов убытка, а теперь решили за счёт народа свои делишки поправить? Коболеву не хватает на премии, с...ки, позорные.


Мама в штатах голодает.
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7937
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лис, 2020 10:55

yalta1965
30 октября в Нафтогазе пакет Годовой зафиксировал цену на 12 мес по 5.24 за куб.
Газсбыты пошли лесом со своими 8.90

Так что Коболев, не такой и чудак, на букву М.
Переходите с газсбутов массово к поставцикам которые дают низкую цену на слудующий месяц, на переход обычно есть 5 дней, т.к. ВСЕ ОБЯЗАНЫ выставлять цены на следующий месяц с 25 числа, и тогда не будет такого беспредела с ценами, когда они отличаются на 40% у поставщиков.
Нужно покидать местных "бизнесменов".
_Mykola_
 
Повідомлень: 5645
З нами з: 09.02.09
Подякував: 689 раз.
Подякували: 726 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лис, 2020 10:59

Ratatui - понятное дело, что на последние живёт
yalta1965
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 87
З нами з: 22.01.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лис, 2020 11:00

_Mykola_ - так им надо за 12 месяцев вперёд проплатить?
yalta1965
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 87
З нами з: 22.01.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 547
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 1450
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
4 1895
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 20:41
seredddan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама