Біткойн впав на 10% на тлі побоювань нової бульбашки на...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 17:41

  lapay написав:
  vitaliy_berdinskikh написав:Биткоин не имеет ничего общего с золотом.

Він і розроблявся, як цифрове золото, шоб мати всі характерні ознаки золота - обмежений ресурс, гарантія збереження, мождивість подрібнити намайнене.

С этим не спорю. И до 2016 он наверное таким и был, просто ходил в узких кругах гиков. Но потому что-то пошло не так, или точнее биткоин заметили люди которые увидели в нём возможности для спекуляции. И начались ралли до 17, потом на три, теперь на 40. Что будет завтра - не знает никто. Купить сейчас биток и оказатся через год с подещевевшей в три раза виртуальной вещью - вполне реальное развитие событий.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4863
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 17:45

Re: Біткойн впав на 10% на тлі побоювань нової бульбашки на.

  vitaliy_berdinskikh написав:Что будет завтра - не знает никто. Купить сейчас биток и оказатся через год с подещевевшей в три раза виртуальной вещью - вполне реальное развитие событий.

Чим далі, тим менше буде коливань курса. Поки що можна тільки передбачити стелю загальної капіталізації кріпти - 2 трл, тобто, вдвічі більше поточного значення.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 17:56

  lapay написав:
  vitaliy_berdinskikh написав:Что будет завтра - не знает никто. Купить сейчас биток и оказатся через год с подещевевшей в три раза виртуальной вещью - вполне реальное развитие событий.

Чим далі, тим менше буде коливань курса. Поки що можна тільки передбачити стелю загальної капіталізації кріпти - 2 трл, тобто, вдвічі більше поточного значення.


Это откуда такая цифра 2 трлн? Со справочника Стеля? :mrgreen:
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 19:56

  lapay написав:
  vitaliy_berdinskikh написав:Биткоин не имеет ничего общего с золотом.

Він і розроблявся, як цифрове золото, шоб мати всі характерні ознаки золота - обмежений ресурс, гарантія збереження, можливість подрібнити намайнене.


У золота есть практическое применение - украшения, электроника, банковские резервы, производство монет и т.д. поэтому мало-мальский спрос гарантирован до тех пор, пока бабы на золото падки будут, как минимум. А биткоином можно... а ничего нельзя биткоином. Он просто сушествует.
Dear_Sir
 
Повідомлень: 2050
З нами з: 20.05.08
Подякував: 157 раз.
Подякували: 690 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 20:03

Re: Біткойн впав на 10% на тлі побоювань нової бульбашки на.

  Dear_Sir написав:А биткоином можно... а ничего нельзя биткоином. Он просто сушествует.

Біткоїн - перша в світі децентралізована платіжна система, яку неможливо зламати і заблокувати. Вебмані щось коштують? А чому? Це ж просто фантики, як люблять казати про біткоїн, і там блокують, як і в інших платіжних системах.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 20:10

  lapay написав:
  Dear_Sir написав:А биткоином можно... а ничего нельзя биткоином. Он просто сушествует.

Біткоїн - перша в світі децентралізована платіжна система, яку неможливо зламати і заблокувати. Вебмані щось коштують? А чому? Це ж просто фантики, як люблять казати про біткоїн, і там блокують, як і в інших платіжних системах.


SWIFT переводы на любой счёт в мире доходят за минуты по routing и account number. Не слышал ни разу чтобы SWIFT сломали или заблокировали c 1973 года. Чудо-технология, не сломать не заблокировать, уау прямо - плачу два счётчика.
P.S. что такое Вебмани?
Dear_Sir
 
Повідомлень: 2050
З нами з: 20.05.08
Подякував: 157 раз.
Подякували: 690 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 20:16

Re: Біткойн впав на 10% на тлі побоювань нової бульбашки на.

  Dear_Sir написав:SWIFT переводы на любой счёт в мире доходят за минуты по routing и account number. Не слышал ни разу чтобы SWIFT сломали или заблокировали c 1973 года.
Чудо-технология, не сломать не заблокировать, уау прямо.

У SWIFT є хазяї, декого вже відключали. Біткоїн децентралізован, стійкий до будь-яких катаклізмів і бажань сильних світу чого. Тому він, поступово, займає свою нішу в сегменті ризикованих інвестицій.
Просто наступний рівень глобалізації в постіндустріальному світі, коли інформація і свобода в користуванні, важать більше за золоті копальні.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 20:25

  lapay написав:
  Dear_Sir написав:SWIFT переводы на любой счёт в мире доходят за минуты по routing и account number. Не слышал ни разу чтобы SWIFT сломали или заблокировали c 1973 года.
Чудо-технология, не сломать не заблокировать, уау прямо.

У SWIFT є хазяї, декого вже відключали. Біткоїн децентралізован, стійкий до будь-яких катаклізмів і бажань сильних світу чого. Тому він, поступово, займає свою нішу в сегменті ризикованих інвестицій.
Просто наступний рівень глобалізації в постіндустріальному світі, коли інформація і свобода в користуванні, важать більше за золоті копальні.


Это хорошо что у него есть хазяї. Вы так говорите словно это что-то плохое. Систему поддерживают, работоспособность гарантирована - я только за. Отключали по делу - я, опять-таки, только за. Я ж не против биткоина, покупайте-продавайте если хотите. Я о том, что бенефиты которые вы перечислили для меня вообще ничего не стоят, я не вижу в них ценности.
Dear_Sir
 
Повідомлень: 2050
З нами з: 20.05.08
Подякував: 157 раз.
Подякували: 690 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 20:29

Re: Біткойн впав на 10% на тлі побоювань нової бульбашки на.

  Dear_Sir написав:Я о том, что бенефиты которые вы перечислили для меня вообще ничего не стоят, я не вижу в них ценности.

Дарма. Ви ж не будете заперечувати, що, крім матеріальних цінностей, є ще й нематеріальні? Наступний крок - правильно визначити, скільки може коштувати нематерільна цінність у вигляді біткоїна, за яким, все ж, є мільярдні інвестиції в залізо.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 20:38

  lapay написав:
  Dear_Sir написав:Я о том, что бенефиты которые вы перечислили для меня вообще ничего не стоят, я не вижу в них ценности.

Дарма. Ви ж не будете заперечувати, що, крім матеріальних цінностей, є ще й нематеріальні? Наступний крок - правильно визначити, скільки може коштувати нематерільна цінність у вигляді біткоїна, за яким, все ж, є мільярдні інвестиції в залізо.

Конечно есть нематериальные ценности, но для этого они должны быть прежде всего ценностями. Когда биткоин вышел на сцену то он занял свою нишу не благодаря простоте транзакций и защищенности, а благодаря тому что его можно извлекать из ничего (если есть оборудование и энергия) и удобно спекулировать. Первое уйдет в небытие с ростом сложности алгоритма, останется только второе. Ну дык и конским навозом можно спекулировать, хотя биткоином куда удобнее, согласен. Вот это и ниша биткоина.
Я захожу на свой банковский аккаунт и буквально в три клика отправляю перевод SWIFT, 15 минут, бамс - получатель получил деньги на счёт. И тут биткоин такой: "Это всё неудобно, долго, несекьюрно". Я могу только пальцем у виска покрутить.
Dear_Sir
 
Повідомлень: 2050
З нами з: 20.05.08
Подякував: 157 раз.
Подякували: 690 раз.
 
Профіль
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 316
Переглянути останнє повідомлення
Пон 14 сер, 2023 15:56
Maxb19th
1 316
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 чер, 2023 12:43
sdmitruk
2 570
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 тра, 2023 09:28
Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама