|
izibank |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
Додано: Пон 01 лют, 2021 12:25
Flamingo написав:Изя-банк а у Вас все нормально? Ниче не сломалось? А то пытаюсь пополнить Вашу карту вашим приложением с другой своей карты - несколько секунд летает ваша точка вверх-вниз - потом без загрузки окна для ввода пароля 3д-секьюре появляется надпись "Операция успешна". А после этого на несколько секунд "Упс что-то пошло не так". И в это время приходит из "банка-донора" на телефон пароль для 3д-секьюре который вводить некуда. Попробовал трижды - все как под копирку.  Еще утром все работало.
вітаємо! ситуацію вправлено)
-
izibank
-
- Представник банку
-
- Заблокований
- Повідомлень: 163
- З нами з: 10.09.20
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 лют, 2021 12:27
MASolomko написав:izibank, а чому для zanachka немає можливості отримати через додаток виписку по рахунку?
вітаю, додатково розглянемо таку можливість для додатку MASolomko написав:І чому в історії операцій за zanachka % замість капіталізації процентів указуються "поповнення депозиту"?
виправимо)
-
izibank
-
- Представник банку
-
- Заблокований
- Повідомлень: 163
- З нами з: 10.09.20
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 лют, 2021 12:37
izibank написав:вітаю, додатково розглянемо таку можливість для додатку
Тоді хотілося, щоб і для інших депозитів була така можливість  І бажано, щоб у цій виписці були загалом суми нарахованих податків і зборів. А ви рахуєте їх за кожен день. 
-
Howl
-
-
- Повідомлень: 6354
- З нами з: 08.03.18
- Подякував: 581 раз.
- Подякували: 1140 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: Пон 01 лют, 2021 12:51
Нарешті отримав картку та маленький кредитний ліміт, добави в гуглплей, завів кошти на картку із іншого банку, створив віртуальну картку в додатку, поклав кошти в заначку під 4%. Прочитав на сайті розділ поширені питання та відповіді на них. З усього тесту виникло кілька нагальних питань до представника: 1. Якщо на картці знаходяться власні та кредитні кошти при покупці які кошти перші списуються? 2. А як з картки платити тільки власними коштами, які заведені з іншого банку? 3. Суть і функції віртуальної картки, як нею користуватись, для чого вона найбільш сприйнятна?
-
joik
-
-
- Повідомлень: 679
- З нами з: 24.07.17
- Подякував: 50 раз.
- Подякували: 61 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 лют, 2021 12:53
joik 1. На кредитке в первую очередь используются свои, потом кредитные. 2. Платить в пределах своих. Тут овера похоже не бывает (вернее за него не "жарят"). Поэтому сколько нужно завели и столько же оплатили. Все
-
Flamingo
-
1
-
- Повідомлень: 7873
- З нами з: 20.03.15
- Подякував: 115 раз.
- Подякували: 2214 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
1
1
Додано: Пон 01 лют, 2021 13:13
Flamingo написав:Тут овера похоже не бывает (вернее за него не "жарят").
Жарят  А вот на него попасть очень тяжело. Там есть специфические условия.
-
Howl
-
-
- Повідомлень: 6354
- З нами з: 08.03.18
- Подякував: 581 раз.
- Подякували: 1140 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
-
Striker
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 3264
- З нами з: 15.02.20
- Подякував: 3676 раз.
- Подякували: 5915 раз.
-
-
Профіль
-
-
38
20
38
Додано: Пон 01 лют, 2021 13:26
Striker
Згоден і розділяю емоцію, це тільки в тестовому режимі мобільного додатка, відразу порівнюю із сенсом та фарсом.
-
joik
-
-
- Повідомлень: 679
- З нами з: 24.07.17
- Подякував: 50 раз.
- Подякували: 61 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 лют, 2021 13:56
joik написав:Нарешті отримав картку та маленький кредитний ліміт, добави в гуглплей, завів кошти на картку із іншого банку, створив віртуальну картку в додатку, поклав кошти в заначку під 4%. Прочитав на сайті розділ поширені питання та відповіді на них. З усього тесту виникло кілька нагальних питань до представника: 1. Якщо на картці знаходяться власні та кредитні кошти при покупці які кошти перші списуються? 2. А як з картки платити тільки власними коштами, які заведені з іншого банку? 3. Суть і функції віртуальної картки, як нею користуватись, для чого вона найбільш сприйнятна?
доброго дня, 1 - власні 2,3 - можливо використовувати віртуальну картку, та здійснювати платежі без комісії якщо використано кредитний ліміт
-
izibank
-
- Представник банку
-
- Заблокований
- Повідомлень: 163
- З нами з: 10.09.20
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|