Епідемія коронавірусу в Україні та світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 40624063406440654066 ... 5037>

Ваші плани щодо вакцинації від COVID

Епідемія коронавірусу в Україні та світі 3.1 5 70
Зробив 3 щеплення, можливо зроблю ще
17%
12
Зробив 2 щеплення, зроблю ще
33%
23
Зробив 2 щеплення і досить
14%
10
Зробив 1 щеплення
0
0
Не буду робити щеплення
31%
22
Інше
4%
3
Всього голосів : 70
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 16:46

Сегодня +734 смерти :evil: :evil: :evil:
Догоняем северо-восточного соседа (правда, с учетом их лживой статистики)
Может, какой-то баг ворлдметра.
Например, он за сегодняшний день сильно изменил вчерашние цифры с 23 до 14 тыс заболевших.
Вечером посмотрим.
Востаннє редагувалось Starikan в Вів 26 жов, 2021 17:18, всього редагувалось 2 разів.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19768
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2608 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 16:49

  Ой+ написав:Коли я навів статистику, що у нас помирає 89% підключених до ШВЛ ...

А еще пару/тройку (лучше десяток) референсных точек в эту "статистику" можете подкинуть? А то тут в Штатах на 80% жалуются...
https://www.businessinsider.com/coronav ... ate-2020-4
_hunter
 
Повідомлень: 7833
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 17:25

Здесь неоднократно задавался вопрос - а как там дела в Бергамо?

И вот Рейтер со ссылкой на Национальный институт здравоохранения Италии наконец-то отвечает:

Средний возраст умерших с диагнозом COVID-19, несмотря на вакцинацию, составляет 85 лет, при наличии у них 5 основных заболеваний.

Средний возраст невакцинированных людей, умерших с диагнозом COVID-19, составляет 78 лет, при наличии у них 4 основных заболеваний.

Кстати, среди основных заболеваний, а именно сердечных и онкологических заболеваний, упоминается еще и деменция.

https://www.reuters.com/business/health ... 021-10-20/

Итак, специально для тех, кто считает себя носителями научных знаний, а за остальными эту возможность отвергает, итальянские ученые пришли к выводу, что с диагнозом COVID-19 рискуют умереть вакцинированные и невакцинированные пожилые люди, у которых есть несколько тяжелых хронических заболеваний.

Таким образом, тем, кто, мягко говоря, озабочен COVID-19, нужно для начала выяснить, а какая средняя продолжительность жизни была в Украине до COVID-19?
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 17:25

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  _hunter написав:А еще пару/тройку (лучше десяток) референсных точек в эту "статистику" можете подкинуть?


Кожен третій лікар виїхав і т.д.
Якщо раніше не було чим лікувати українців від коронавірусу – то тепер немає ще й кому. За даними Центру Разумкова, від початку пандемії до кінця травня 2021 року з України виїхали близько 66 тисяч лікарів. Крім того, понад 5 тисяч лікарів спеціалізованої ланки і майже 34 тисячі медпрацівників (більшість з них пенсійного та передпенсійного віку) звільнилися. Загалом, за даними аналітиків центру, кількість лікарів усіх спеціальностей у нашій державі – 147,4 тисячі.
(помирали) 76% госпіталізованих до відділень інтенсивної терапії https://covid.obozrevatel.com/ukr/pande ... 1616743494

всього 7 пунктів
Але появляються нові:
"Мільярд дерев" від міністра Ляшка. Чому обіцяні 70% вакцинованих українців – фейк https://covid.obozrevatel.com/ukr/milya ... h-fejk.htm

Можливість вакцинуватись всім бажаючим появилась фактично з середини літа і то з певними оговорками і труднощами. Ту невелику к-ть бажаючих якраз з чергами і провакцинували. Якщо би раптом всі пішли на вакцинацію, то ні вакцин ні персоналу ніяк би не вистачило.
Так хто мав організовувати компанію, вмотивований персонал та обладнання для боротьби і не зробив цього?
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6636
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 17:31

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  Ой+ написав:А я вам картинку по вашим розповідям про себе- можете собі на аватарку:

Так вы ещё и завистник?? :mrgreen:
Ну я даже не знаю, как-то глупо оправдываться,что государство ценит мою работу сильнее,чем вашу. Единственное, что могу посоветовать, это отдать сына в летный военный ВУЗ . Вы сможете за него радоваться. Якщо вальнуть з ПЗРК, тчи черговий АН-26Ш 40-річний заїде в землю в Чугуєві, то значить буде статистикою.

  Ой+ написав:Ви мені чи то фашистів клеїте, чи то рос.агентів?

Я вам клею недалекість.
Ви ,як людина дуже залежна від наявності чи відсутності локдаунів, мали б перші кричати "дурні!! Швидше вакцинуйтесь ,як я!! (ви ж вакциновані?? ) Це єдиний спосіб не ризикувати життям ,не вантажити стаціонари, не йти в червону зону. "
А ви наче бджола,яка проте меду.
Востаннє редагувалось Hotab в Вів 26 жов, 2021 17:57, всього редагувалось 2 разів.
Hotab
 
Повідомлень: 12099
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 17:34

  Ой+ написав:
  _hunter написав:А еще пару/тройку (лучше десяток) референсных точек в эту "статистику" можете подкинуть? А то тут в Штатах на 80% жалуются...


Кожен третій лікар виїхав і т.д.
...

:lol:
"Статистика" о другом была, вроде?
>>> що у нас помирає 89% підключених до ШВЛ ...

-- и я прямо в том посте, на который вроде как ответ идет пример "точек" дал -- сейчас, на всякий случай болдом выделил.
_hunter
 
Повідомлень: 7833
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 18:07

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  Hotab написав:Так вы ещё и завистник??
Ну я даже не знаю, как-то глупо оправдываться,что государство ценит мою работу сильнее,чем вашу. Единственное, что могу посоветовать, это отдать сына в летный военный ВУЗ . Вы сможете за него радоваться.


Отнюдь. Звернув увагу на багаторазове хвастовство. Радий за вас.
Ви не знаєте напевно як ціниться моя робота.
Син старший зараз ну дуже пристойно легально заробляє, в армії думаю так тільки відкатчики можуть мати чи контрабандисти. І все інше в нього теж на високих рівнях.

  _hunter написав:А то тут в Штатах на 80% жалуются...

20% виживиших на ШВЛ це все таки у два рази більше як 10%. А ми же знаємо, що навіть якщо 100-річний представиться, то це обвалить очікувану тривалість життя огого.
Для ширшого порівняння.
При цьому Дубров каже, що регулярно спілкується з анастезіологами та іншими лікарями, які надають допомогу хворим на COVID-19 в інших країнах Європи, і там статистика смертності пацієнтів, які перебували на ШВЛ, ненабагато краща за українську. Дубров наводить приклад Польщі, де летальність пацієнтів з COVID-19 у палатах інтенсивної терапії становить близько 70 відсотків. У Німеччині репрезентативний аналіз лікування застрахованих в одній із великих лікарняних кас хворих на COVID-19, проведений, щоправда, ще навесні 2020 року, засвідчив, що смертність пацієнтів, підключених до апарату штучної вентиляції легенів, становила 53 відсотки. https://www.dw.com/uk/chomu-v-ukraini-p ... a-56773232

Якщо ви готові надати порівняльну таблицю по різних країнах і виявиться, що в нас все на рівні по смертності під ШВЛ та реанімації, то я з радістю визнаю успіхи нашої медицини та її очільників.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6636
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 18:08

  Starikan написав:Сегодня +734 смерти :evil: :evil: :evil:
Догоняем северо-восточного соседа (правда, с учетом их лживой статистики)
Может, какой-то баг ворлдметра.
Например, он за сегодняшний день сильно изменил вчерашние цифры с 23 до 14 тыс заболевших.
Вечером посмотрим.

чому тоді в нас тільки червона зона лише в кількох областях, а тоді, при попередній хвилі, червона була майже вся правобережна Україна?

хоча, в мене є пояснення, і вже раз писав, що області, де минулого року макс. захворюваності зараз пасуть задніх, бо є природній імунітет,
а рекорди б"ють ті області, яких ковід оминув
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34851
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 18:19

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  Ой+ написав:Звернув увагу на багаторазове хвастовство. Радий за вас.

Точно "радий"? Не брешете?))
Ну добре, тоді питання закрите. Приємно, що коли я хвастаю, люди за мене радіють. :D І жаль, що у мене пенсія не "6 нулів", про які ми чули в рази частіше,ніж про мою пенсію, і дивним чином вас ця інформація чомусь не збуджує. :mrgreen:
Проте , у нас інша тема тут, якщо ви не проти. Чому ви , як неодноразово згадували , дуже потерпаєте від локдаунів, проте проводите політику, спрямовану на зменшення темпів вакцинації в країні?? Враховуємо також той факт, що ви двічі вакциновані. Причому ще до примусу. Що це? Недалекість?
Якщо вам потрібні приклади ваших нелогічних дій на цьому форумі, то я їх приведу:
ви вперто доводили, що лишня смертність головним чином викликана демографічними хвилями народжуваності.
ви вперто носили на гілку неперевірену інформацію, що вакцина шкідлива.
ви вперто сьогодні відстоюєте хибний висновок, що якщо більшість ковідних вакцинованих жмурів є 85+, то цій віковій групі вакцинація (майже) не допомагає.

Яка мета цієї дезінформаційної діяльності??
Hotab
 
Повідомлень: 12099
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Вів 26 жов, 2021 19:22

Алексей Ракша немного о своей стране, она же наш агрессивный сосед.

Если вы думали, что хуже уже некуда, think twice.

За прошлую неделю число избыточных смертей составило примерно 3750 в сутки (26500 за неделю), общее примерно 8500 в сутки.
Октябрь идёт на 245 тысяч смертей (97-98 тысяч избыточных)

Мой прогноз на ноябрь - 120-140 тысяч избыточных и 260+ тысяч всего.

Всё это абсолютные рекорды за всю послевоенную историю.

Уже нет никакого шанса, что по итогам года число смертей окажется ниже 2,4млн (скорее, 2,45+), а естественная убыль - меньше миллиона (скорее, 1,05+).

Часть шкал на всех графиках смертности приходится переделывать, меняя масштаб, чтобы жуткие цифры октября и ноября влезли.

Только график ОПЖ не меняет шкалу, потому что до провала 1994 и 2003 ещё далеко. Но выше 69,5 года ОПЖ по итогам года не будет точно.

Накопленное число избыточных смертей на конец октября - 825 тысяч, на конец ноября - около 950 тысяч.

Смертность в Белгородской области по % её прироста к норме в сентябре и октябре выше всех соседей, кроме Воронежской.

Самая печальная ситуация по смертности в Оренбургской
области, далее Татарстан, Башкортостан в первой десятке.

По итогам сентября лидеры из 42 регионов (по статистике ЗАГС при сравнении с 2019)

Оренбургская +97%
Ингушетия +82%
Астраханская +77,5%
Краснодарский +73%

То есть видим, что статистика смертности существенно отстаёт от статистики заболеваемости, до месяца и более.

3 из 5 поисковых маркеров в Яндексе показывают снижение: "что делать, если не едет скорая", "вызвать скорую" и "пропало обоняние".

Приближаемся к максимуму заболеваемости или на нём, но максимум смертности точно будет в ноябре


З.Ы. Для определения тенденции и прогнозирования он давно использует статистику яндекс- запросов. Мне кажется сомнительным, но у него это работает, тенденции и прогнозы сбываются.
Востаннє редагувалось Hotab в Вів 26 жов, 2021 19:25, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12099
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<1 ... 40624063406440654066 ... 5037>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23173134
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
0 8365
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 сер, 2022 19:11
nazwin
16 10795
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 сер, 2016 16:38
innok
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама