Епідемія коронавірусу в Україні та світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 40814082408340844085 ... 5037>

Ваші плани щодо вакцинації від COVID

Епідемія коронавірусу в Україні та світі 3.1 5 69
Зробив 3 щеплення, можливо зроблю ще
17%
12
Зробив 2 щеплення, зроблю ще
33%
23
Зробив 2 щеплення і досить
13%
9
Зробив 1 щеплення
0
0
Не буду робити щеплення
32%
22
Інше
4%
3
Всього голосів : 69
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 07:46

Авторка допису Євгенія Закревська є адвокатом родин Небесної сотні.
××××


Дуже теплий, тендітний і толерантний текст.
Хоч і юридичний. Хоч і про наболіле. Почитайте
https://www.deadlawyers.org/obovyazkova ... mvXyw-WteI

Це типу тест. Ті хто зрозумів текст і переварив висновки - отримують сумнівної цінності право сратись далі в коментах під моїми постіками з усіх проблемних питань.
А тих, хто ні - буду косити і банити. Банити і косити. Амінь.
Дякую Dima Gadomsky. Хтось мав це зробити.
Добре що зробили саме Dead Lawyers Society
adeges
 
Повідомлень: 4574
З нами з: 14.03.06
Подякував: 428 раз.
Подякували: 1052 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 08:12

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  adeges написав:Дуже теплий, тендітний і толерантний текст.



Кто не захотел ходить по ссылке:

Ну а висновок наш такий.

Думаю, ви погодитеся із тим, що співвідношення між приватним і громадським інтересом у діях конкретної людини значною мірою залежить від світогляду і цінностей цієї конкретної людини.

Якщо особисті принципи є для людини вищою цінністю, ніж громадське здоров’я, це потрібно прийняти, хоча це і суперечитиме нашим (вашим) цінностям. Розуміємо, це не беззаперечна теза, але все ж продовжимо її: у такому випадку громадськість має право (теж не беззаперечне) з метою захисту свого здоров’я/життя максимально відмежуватися від такої принципової людини, тобто заборонити користуватися громадським транспортом, закладами громадського харчування, іншими громадськими місцями. ЄСПЛ проти такої ідеї поки не висловлювався.

Шах и мат местным юрыстам.
Hotab
 
Повідомлень: 11933
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2213 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 08:15

  Starikan написав:
О недостатках американской медицины недавно рассказывал мне в письме однокурсник, живущий в Штатах с 90-х:


Друг, уехавший 10 лет назад по H2B визе, восторгался как там классно страховка покрыла роды у жены.
Доволен.
Возможно просто еще не столкнулся с чем-то серьезным (тьфу-тьфу).

Но мне кажется, что наша медицина и рядом не проходила, по сравнению с Американской. :?
justit
 
Повідомлень: 5674
З нами з: 12.03.09
Подякував: 1670 раз.
Подякували: 450 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 08:19

  Ukrainian написав:Новий рекорд щеплень: за добу вакциновано понад 291 тис. українців
​​​​​​​За добу 26 жовтня в Україні 291 293 людини вакциновано проти COVID-19. Одну дозу отримали 212 013 людей, повністю імунізовані - 79 280 людей", - повідомили у МОЗ.

це приблизно 0,5% населення, за два дні буде 1%, щоб отримати 50% потрібно буде 100 днів. Цікаво, рахувати вихідні і свята. Думаю ні, бо вакцинаторам тре відпочивати.
Отже 100 робочих днів, або 5 місяців.

А за півроку стара вакцина видихається, і тре по новій починати вакцинацію. А вірус теж мутує тим часом. Тре нові вакцинки від нових (і старих) штамів.
Перпетум мобіле.
От чому і виглядає ця компанія безглуздою.

Блажен хто вірує.
Востаннє редагувалось flyman в Чет 28 жов, 2021 08:27, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34740
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 08:26

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  flyman написав:це приблизно 0,5% населення

Цэ больше 1% реального (а не мифического: с ордло, заробитчанами) взрослого населения.
Востаннє редагувалось Hotab в Чет 28 жов, 2021 08:29, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 11933
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2213 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 08:28

  Hotab написав:
  flyman написав:це приблизно 0,5% населення

Цэ больше 1% реального (а не мифического) взрослого населения.

це все мініяє.
якщо пан читав уважно, то там тре штрикатися 2 рази, 1% тільки раз уколотих
так що в мене був "оптимістичний розрахунок", коли конвеєр працює як годинник.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34740
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 08:33

Re: Эпидемия коронавируса в мире

https://www.who.int/ru/news/item/14-12-2017-up-to-650-000-people-die-of-respiratory-diseases-linked-to-seasonal-flu-each-year

Согласно новым оценкам Центров по контролю и профилактике болезней Соединенных Штатов Америки (ЦКБ США), Всемирной организации здравоохранения и глобальных партнеров в области здравоохранения, каждый год от респираторных заболеваний, вызванных сезонным гриппом, умирает до 650 000 человек.

Ожидается, что в ближайшие несколько лет существующие оценки будут значительно скорректированы в сторону увеличения, благодаря дальнейшему эпиднадзору и лабораторным исследованиям других потенциально связанных с гриппом заболеваний, включая сердечно-сосудистые.



Ви поняли, єслі що, і страшна корона уйде, то є на підхваті обичний грип.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34740
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 08:42

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  flyman написав:це все мініяє

Особенно если оценить наростание суточного темпа . Не хотел бы я с такими паникерами работать.

  flyman написав:якщо пан читав уважно, то там тре штрикатися 2 рази,

Каждые полгода 2 раза? Может хватит истерик?
Hotab
 
Повідомлень: 11933
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2213 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 08:47

  Hotab написав:
  flyman написав:це все мініяє

Особенно если оценить наростание суточного темпа . Не хотел бы я с такими паникерами работать.

  flyman написав:якщо пан читав уважно, то там тре штрикатися 2 рази,

Каждые полгода 2 раза? Может хватит истерик?

Треба працювати з тим матеріалом, шо є...

зі. а чого тутай продовжують ломати списи одні і ті ж люде? Вже ж все наче зрозуміло по ковіду? Треба починати вишикувати якісь нові чорні лєбяді... :mrgreen:
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 08:48

  justit написав:
  Starikan написав:
О недостатках американской медицины недавно рассказывал мне в письме однокурсник, живущий в Штатах с 90-х:


Друг, уехавший 10 лет назад по H2B визе, восторгался как там классно страховка покрыла роды у жены.
Доволен.
Возможно просто еще не столкнулся с чем-то серьезным (тьфу-тьфу).

Но мне кажется, что наша медицина и рядом не проходила, по сравнению с Американской. :?


Ну а что вам могут рассказывать друзья, которые выехали? Правильно. Как все у них хорошо, какие они счастливые. И главное, это значит они умные, а вы таким образом дураки. Хи-хи-хи. Хоть в этом они находят свое душевное умиротворение.
Докладываю кратко. Уже не первый раз.
Выбросьте из головы миф об отсталости украинской медицины и исключительности американской. Обычная американская медицина примерно соответствует уровню наших хороших киевских платных клиник. Нет смысла тратить деньги на дорогу. Есть выдающиеся университетские и специализированные клиники, но они далеко не для всех страховок и не для среднестатистических шишей. Хорошая платная стоматологическая клиника в Киеве может быть значительно лучше американской. После Америки я многое переделывал фундаментально в Киеве.
Что в Америке значительно лучше?
Передовые технологии, новые лекарства, техническое оснащение, диагностика. Но если взять стоматологию, то это все появляется в Украине очень быстро. Там больничная палата выглядит как орбитальный отсек космической станции - все в приборах, аппаратах, трубочках и проводах. Но я не видел, чтоб это все включалось и возвращало кого-то с того света.
И американская медицина сейчас на грани прорыва - биогенетика. :!: Нынешняя медицина скоро уйдет в прошлое. И наши врачи тоже переучатся. Лечить нас будут иначе. Жить мы будем долго и не будем болеть. Но об этом я лучше расскажу на ветке спекулянтов фондового рынка. Им эти знания принесут деньги, а вам просто тема для срача. 8)
Libo
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10815
З нами з: 14.11.11
Подякував: 406 раз.
Подякували: 4336 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 40814082408340844085 ... 5037>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23168309
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
0 8311
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 сер, 2022 19:11
nazwin
16 10722
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 сер, 2016 16:38
innok
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама