Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 86458646864786488649 ... 8885>

У чому Ви збираєтеся зберігати свої заощадження у 2022 році?

Валютный рынок в контексте ДС 3 5 178
Гривня
11%
20
Долар
60%
107
Євро
6%
10
Інші валюти
1%
2
Крипта
4%
8
Нерухомість
6%
11
ОВДП
3%
5
Ваш варіант
8%
15
Всього голосів : 178
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 20:45

Alex2006 написав:
  kluychkooleg написав:
  Zebra написав:Сегодня курс USDT/UAH достиг 28.50

Зображення[/img]

хороший курс, я бы слил

Рановато, но интересно, а по тому курсу можно слить прямо сейчас? А то в ПроКредите бакс можно взять онлайн по 27.45, нехилый профит на ровном месте.

Взять-то и по 27.32 сейчас можно онлайн. А вот как затем завести реальные доллары, перевести их в цифровые, слить, и вывести реальной гривней - для меня загадка за семью печатями.
kluychkooleg

Подякував: 55 раз.
Подякували: 430 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 20:52

Zebra написав:
  Прораб написав:
  centurionus написав:Існування подібних планів - не секрет (особливо "цікава" Одеса). При адміністрації демократів, у яких, скажімо, знижений рівень тестостерону, все можливо.
Вторгнення в Україну в три етапи: Bild показав сценарії, які "на столі у Путіна"

Разом певно розробляли с Bild.

Я ще в 2005 році знав, що Крим і Донбас рано чи пізно вибухнуть.
А після того, як Путлер неодноразово вимовляв слово "Новороссия" - сумнівів про плани відібрати південь взагалі немає - рано чи пізно напад у тій чи іншій формі станеться.

Что касается 2005 года - не знаю, а также "отобрать" или "отдать", но в 2011 году газета жены бывшего министра обороны опубликовала такое:
https://zn.ua/SOCIUM/pustsovetizm.html
Igneus

Подякував: 893 раз.
Подякували: 640 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 21:19

Думаю курс вернется на 26.6, но постепенно.
Цитрин

Подякував: 176 раз.
Подякували: 436 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 21:24

Цитрин
Разве что летом, и то сомнительно
75stasstas75

Подякував: 4 раз.
Подякували: 88 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 21:43

kluychkooleg написав:
  juristkostya написав:
  kluychkooleg написав:"Раньше" - имелось вввиду "до карточки харьковчанина".
ааа....ну, да, этот период длиной в пару месяцев достоин отдельного упоминания, конечно же....

Ну да, нападение - лучшая защита. Не вникли в суть написанного, надо ерничать, чтобы замазать свой ляп.

нелепая претензия. Я с вами согласился, вообще-то.
juristkostya

Подякував: 0 раз.
Подякували: 1091 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 21:47

Сибарит написав:
  zРадио написав:Теперь вопрос в другом - как ДИУ запустит фондирование ипотеки этими облигациями (цель, как бы, именно в этом была, по крайней мере декларативная ) Будет продавать госбанкам, выступать гарантом по кредитованию банками застройщиков, собственные строительные проекты начнет?..

Не знаю. Необходимости быстро обналичить все я не вижу - проект долгоиграющий. Наиболее простыми способами мне видится продажа на вторичке, не обязательно госбанкам, или кредиты под залог облигаций.
В вопрос расходования денег я даже соваться не хочу, но очень надеюсь, что свои проекты начинать не будут. Логичной задачей компании мне видится поддержка строительной отрасли, а не ее подмена. Впрочем, есть интересные варианты, но их обсуждение стоит отложить до выходных.

Мне интересно
Игорь

Подякував: 4508 раз.
Подякували: 798 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 21:57

Весь Инет забит постами о возможном нападении Путлера в январе-феврале.
Похоже, что надо завязывать со спонтанными сливами на откатах, пока дым не рассеется.
И держать прогретой машину.
В реальное нападение свихнувшегося чекиста верить не хочется.
kluychkooleg

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 22:13

Re: Валютный рынок в контексте ДС

kluychkooleg написав:Весь Инет забит постами о возможном нападении Путлера в январе-феврале.
Странно,а в Индонезийском просторе всё о вулкане и ничего о Пукине
Мизантрóп

Подякував: 1261 раз.
Подякували: 1264 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 22:18

Мизантрóп написав:
  kluychkooleg написав:Весь Инет забит постами о возможном нападении Путлера в январе-феврале.
Странно,а в Индонезийском просторе всё о вулкане и ничего о Пукине

Кому что ближе. К счастью для индонезийцев у них нет общей границы с путлеровским рейхом. А у нас рост курса будет постоянно подогреваться, пока/если не попустит.
kluychkooleg

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 22:20

Re: Валютный рынок в контексте ДС

1 Логістична криза, нові "прошивки" коронавірусу, нестача чипів-напівпровідників, зменшення видобутку нафти і газу - все це спровоковує проблеми в світовому реальному виробництві. До цих проблем з ланцюгами постачання і реалізації додаються проблеми шаленого росту цін на сировини - інфляція, яка також принесла багато проблем виробникам реального сектору, які обмежені в піднятті відпускних цін довгостроковими контрактами. Якісь галузі-підприємства ростуть менше прогнозу, якісь скорочуються (певні автовиробники падають на 20-30 відсотків навіть до минулого року), певні підприємства взагалі банкрутують-закриваються. Очікуваного багатьма (зрештою і мною також) вибухового росту РЕАЛЬНОЇ економіки в світі в цьому році не відбулося. Не дали якихось відчутних результатів і новітні тренди чи анаонсовані проекти: ріст альтернативної енергетики, електроавтівок, світових інфраструктурних проектів.

2 В багатьох сировинних і фінансових інструментах спостерігалися надлишкові бичі тренди, надмірне інвестування на очікуваннях значного росту ціни (аж до надування бульбашок).

Період фіксації прибутку в кінці року та усвідомлення реального стану справ, спровоковане, певним чином, омікроном і позицією ФРС, про те, що інфляцію (яку вони ж і породили) треба вертати в розумні межі, спровокувало вихід грошей з спекулятивних інструментів чи надлишкових позицій. Тривалий період дешевшає золото, падає мідь, метали, впала в ціні нафта, внормувалися ціни на вугілля, фонди більше поглядають до низу...

Якщо події в криптовалютах цієї ночі зумовлені саме виходом з ризикових-спекулятивних інструментів через позицію ФРС щодо інфляції та на фоні описаного вище, то це може означати початок здуття надмірних цін на все, включаючи і сировини, а особливо на ризиковані інструменти, до яких відносяться і наші ОВДП. Короткотерміново це не обіцяє нічого доброго для гривні (наголошую, що я не говорю про рівні більше 27,5-27,8 зараз). В довшій перспективі треба дивитися на динаміку цін на енергоносії та сировини, які складають наш експорт, погоду (з огляду на потребу в газі і перспектив врожаю 2022), РЕАЛЬНІ кроки ФРС. Це щодо фундаменту...

Крім того, залишаються чинники внутрішньополітичні, можливий розвиток подій на фронті і грошова підтримка популізму і обєми та інструменти фіксації результатів корупції кінця року...
П.С. Багато хто очікує корекції наступного тижня і це виглядає логічно, але ця істерика, роздута сьогодні в світовій пресі наврядче дасть гривні зміцнитися. Можна багато говорити про зміст, причини і наслідки цих публікацій. мені видається головним дві речі: чим більше подібного шуму, тим менше імовірність початку агресії саме зараз і спроба ослабити росіюперед телефонною розмовою пуйла з Байденом. Минула подібна інформаційна диверсія привела до панічного виходу нерезидентів з російського боргу і відчутного здешевшання рубля, нафти і тд. Коли все заспокоїлося - рубель почав зміцнюватися, економіку раші попустило. Треба їх знову присадити, тим більше, якщо телефонні переговори будуть наступного тижня. Ця інформаційна істерія не дасть гривні зміцнитися, швидше всього, але більший вплив буде на росію і їх союзників і шестірок в Європі...
П.П.С. Зміцнення грн можна очікувати, якщо телефонні перемовини відбудуться і їх результатом стане послаблення воєнної напруги чи позитивна інформаційна "інтервенція"...
orest
10

Форумчанин року

Подякував: 6933 раз.
Подякували: 6035 раз.

Профіль
3
10
1
19
  #<1 ... 86458646864786488649 ... 8885>
Форум: