budivelnik написав:ЛАД - глянь відео з Маріупольського театру, де лікар розмотує пакунок в якому дитина максимум місяць від роду і вже пожовтіла... Поясними мені з економічної точки зору Навіщо педераційники запустили в театр бомбу.. При чому не в кремль , не в марїнський...в НАШ.
Вы не укажите на это видео? Почему ребёнок "пожелтел"?
потому, что мёртвый, лучше не смотрите...
В детстве я ходил в секцию борьбы на териториию мединститута. Там была анатомичка, где студенты-медики тренировались на телах. Мы вылазили на цоколь, и смотрели через окна на все это действо. Действительно, все оттенки желтизны
Українська армія контролює тільки половину території Маріуполя, - тероборона
В Маріуполі продовжують точитися вуличні бої. Захисники Маріуполя роблять неможливе, знищуючи ворога. Але вони вже не контролюють половину міста.
Як повідомили 0629 в територіальній обороні Маріуполя, зараз українські військові контролюють лише половину міста. Інша частина вже окупована росіянами.
Зокрема, окупанти контролюють 17-23 мікрорайони, Лівоберіжжя, частину Маріуполя вздовж проспекту Будівельників до магазину "1000 дрібниць".
Місцеві розповідають, що рашисти поставили танки во дворах біля Савони. Місцеві жінки підійшли до них і попросили прибрати танки. Але окупанти відповіли: "Будем стоять здесь. Ваши нацисты по жилым кварталам не стреляют".
Захисники Маріуполя благають про допомогу, про підкріплення, про надання технологічної зброї. Влада! НЕ дозволь зрадити Маріуполь, який 8 років захищав всю Україну від війни. Допоможі Маріуполю. https://www.0629.com.ua/news/3352484/uk ... teroborona
Два рази написав і стер коментар. Тільки задоволена рожа пуйла перед очима.