Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 97769777977897799780 ... 9859>
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 18:50

Re: Валютний ринок в контексті ДС

striped написав:А про регионы - вы же сами читали новости - когда спред растянут до немогу только потому, что нет конкуренции.

Так, я пам'ятаю сільського валютника, там спреду менше 3 грн не було. Десь і Орест подівся, чи він на промокшанських курсАх тусується?
Василь-Рівне

Подякував: 6300 раз.
Подякували: 2817 раз.

Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 19:00

Игорь Алексеевич написав:Нельзя писать про курс, но говорить можно. Поставят запись перед окошком и будет орать целый день.
Доборго ранку - ми з України.
На сьогодні діють наступні курси валют. Народ будет слушать - от Украинского информ бюро, за последние сутки на валютном фронте особых изменений не произошло. На западном направлении евро остановило дол. на Слобожанском активных продвижений не было..... и т.к далее по всем валютным фронтам в стране. :P

Но, а если ежечасно идёт курс вверх, то сирену запускать))

Боже, яке воно кончене...
patrikk

Подякував: 31 раз.
Подякували: 14 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 19:07

Полічи і порахуй!©))) - в результаті буде... ))))))

Успіх написав:
  prodigy написав:для Успіха (та його сусідів)-продати залишки товару по собівартості (може на -5%)
і зачинити ларьок (щоб не витрачати марно час і не платити оренду, бізнес який генерує збитки краще прикрити до гарних часів), якщо там працюють пенси чи жінки, то працевлаштуватись складно, але якщо чоловіки, то будівельники зараз дуже потрібні (муляри, штакатури, стекольники та інші)

Почну з кінця...
Так, там працюють пенси і жінки - тому, вимушені "тягнути той хрест". Але, на скільки їх вистачить?
Якщо їм виходить хоч невеликий плюс, то ще тягнути можна - а якщо "на нулі", то треба розпродавати/закривати!

Бо, в мене, то тато/пенсіонер і виходить двічі на тиждень "провітрювати мій бізнес" :D
Маю надію, що оренди з мене не візьмуть(бо досі ніхто мені не телефонував на цю тему), бо в курсі, що я в ЗСУ. А от моїм "сусідам по бізнесу", які теж зачинили, але собі дременули за кордон - то телефонують і вимагають сплатити орендду!

Повертаючись до теми бізнесу☝️
Так от - я вирішив цього разу НЕ підвищувати ціни (тобто, вони в мене заложені по курсу 35-36 - в травні/тато переписав ціни)
Так от - сьогодні тато наторгував "трошки нижче середнього"!
Я кажу(жартуючи) - як так???
Не хотіли купувати товар по "старих цінах"? :mrgreen:
А тато каже - та що, як людей майже нема/не заходять...

І знайома написала, що теж в неї сьогодні "не густо" з торгівлею...

Але, я думаю, що має пройти хоч 2 тижні, а краще місяць - і, якщо курс не відкотиться хоч на 37, то тоді(можливо) таки краще/інтенсивніше почнуть купувати "по старих цінах"! :idea:

Але, все одно це не продукти, які ЗАВЖДИ купують по НОВИХ/ВИЩИХ цінах!
Жрачка...жрачка...жрачка...

Ну і ще продукція Євгена Черняка- туди ж :wink:
Успіх

Подякував: 142 раз.
Подякували: 498 раз.

Профіль
3
4
1
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 19:15

Realist написав:
  Shaman написав:касательно ликвидности в банковской системе.
на утро пятницы ликвидность составила почти 257 ярдов грн - рост за неделю 32,5 ярда грн. основная причина - покупка НБУ валюты на 32 ярда грн.

многовато. какой уровень считать оптимальным?
до начала войны ликвидность была 161 ярд грн, из них 63 ярда были на двухнедельных сертификатах. т.е. в обороте было до 100 ярдов грн. думаю сейчас не больше.

оцениваю, что уровень текущей ликвидности - 150-180 ярдов грн. все, что выше может создавать избыточное давление на грн.

Кредитування не має і не може бути під час війни.
Бізнес в нокдауні. Потреби бізнесу в обігових коштах теж суттєво знизились.
Вся ця надлишкова ліквіднісь паркується в НБУ під 23% і на ринку практично не присутня.
Тому не має значення чи буде 160-180 чи навіть 300 млрд. Ефект буде один і той же.
Хіба що експерти будуть казати, що економіка не працює, а банкіри в умовах війни отримуватимуть чудові прибутки. Але в гривні...
І ніякого тиску на валюту не буде, тому що гривня доволі дорога та й ганятись за валютою без відновлення експорту зерна не має сенсу бо котирування вже не ринкові, а ажіотажні. Це як розглядати купівлю біткоїна коли він був по 60 тис дол за шт.
Просто зараз дуже важко привикнути до абсолютних значень коливань. А у % відношенні - це не такі вже страшні цифри в умовах активної війни.

поскольку используют суточные сертификаты парковка очень условна - все эти деньги доступны ежедневно, и раз нет других вариантов, то их кладут на депо в НБУ.

если бы не было ограничений на покупку валюты, то часть этой сверхликвидности однозначно ушла бы в валюту. а пока да - какая разница 200 или 300 ярдов? ;)
Shaman

Подякував: 354 раз.
Подякували: 726 раз.

Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 19:29

Успіх написав:
  Успіх написав:
  prodigy написав:для Успіха (та його сусідів)-продати залишки товару по собівартості (може на -5%)
і зачинити ларьок (щоб не витрачати марно час і не платити оренду, бізнес який генерує збитки краще прикрити до гарних часів), якщо там працюють пенси чи жінки, то працевлаштуватись складно, але якщо чоловіки, то будівельники зараз дуже потрібні (муляри, штакатури, стекольники та інші)

Почну з кінця...
Так, там працюють пенси і жінки - тому, вимушені "тягнути той хрест". Але, на скільки їх вистачить?
Якщо їм виходить хоч невеликий плюс, то ще тягнути можна - а якщо "на нулі", то треба розпродавати/закривати!

Бо, в мене, то тато/пенсіонер і виходить двічі на тиждень "провітрювати мій бізнес" :D
Маю надію, що оренди з мене не візьмуть(бо досі ніхто мені не телефонував на цю тему), бо в курсі, що я в ЗСУ. А от моїм "сусідам по бізнесу", які теж зачинили, але собі дременули за кордон - то телефонують і вимагають сплатити орендду!

Повертаючись до теми бізнесу☝️
Так от - я вирішив цього разу НЕ підвищувати ціни (тобто, вони в мене заложені по курсу 35-36 - в травні/тато переписав ціни)
Так от - сьогодні тато наторгував "трошки нижче середнього"!
Я кажу(жартуючи) - як так???
Не хотіли купувати товар по "старих цінах"? :mrgreen:
А тато каже - та що, як людей майже нема/не заходять...

І знайома написала, що теж в неї сьогодні "не густо" з торгівлею...

Але, я думаю, що має пройти хоч 2 тижні, а краще місяць - і, якщо курс не відкотиться хоч на 37, то тоді(можливо) таки краще/інтенсивніше почнуть купувати "по старих цінах"! :idea:

Але, все одно це не продукти, які ЗАВЖДИ купують по НОВИХ/ВИЩИХ цінах!
Жрачка...жрачка...жрачка...

Ну і ще продукція Євгена Черняка- туди ж :wink:

В батьків також бізнес подібний до твого тільки в Вінниці
Кажуть практично глухо
Хомякоид

Подякував: 2328 раз.
Подякували: 305 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 19:38

Успіх написав:Ну і ще продукція Євгена Черняка- туди ж
Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №6480 «Про географічні зазначення спиртних напоїв», який створює умови для розвитку та просування на європейські ринки українських спиртних напоїв. https://www.rada.gov.ua/news/razom/226339.html
Будьмо!
Мизантрóп

Подякував: 1381 раз.
Подякували: 1365 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 19:47

Хомякоид написав:В батьків також бізнес подібний до твого тільки в Вінниці
Кажуть практично глухо

Напевно, то вже так і буде до кінця війни і ще з рік, після...
Успіх

Подякував: 142 раз.
Подякували: 498 раз.

Профіль
3
4
1
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 19:53

Сибарит

Привет Сибарит .
Каждый день (если не глушат )обязательно ищу Ваши сообщения .Вы Умничка , помогающий разобраться во всех хитросплетениях ,недоступных нормальному человеку.
Я желаю Вам всех Благ .
Наилучшие пожелания !( Вы знаете , плюсы не получаеться ставить так как телефон вываливается с форума , каждый раз заходить тяжело . Поэтому всегда добавляйте мой +)

Пользуясь случаем , ВСЕМ огромная благодарность .
Почему , спросите ВЫ ?
...... читаешь только форум и сообщения в информканалах .
Страшно признаться, но тупеешь с прогрессией .
Сил читать что то после работы уже нет .
Простите .
(Эдвард -УВАЖУХА )ЗЗЗЗЗ-рад что появился .
ПРОЛОДЖИ -40 процентов состава из Одессы!Такие мастера !
Особенно один Человечище , Заслуженный Врач Украины (анестезиолог).
Эндоскопист ,(лысый ,как и я ,красава, умудряется в тяжелых условиях, без наркоза сделать невозможное)
Можете за ОДЕССУ не волноваться .))))) Вам Уважуха.
Модераторы , Спасибо за работу !
Всем ДОБРА .
холява
2

Подякував: 3742 раз.
Подякували: 3918 раз.

Профіль
2
10
1
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 20:00

Курс пошёл вниз, а это значит, что фишка с табло сработала! :-)
Andrey2512

Подякував: 18 раз.
Подякували: 28 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 лип, 2022 20:05

Andrey2512 написав:Курс пошёл вниз, а это значит, что фишка с табло сработала! :-)

Что уже 35???? Это не вниз пошёл, а откатился временно. С понед. идут в обменники ВСУ, им в пятницу зашли грн.
Игорь Алексеевич

Подякував: 7 раз.
Подякували: 631 раз.

Профіль
1
  #<1 ... 97769777977897799780 ... 9859>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей