Бізнес Долярчика/Успіха - поради

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 1718192021 ... 34>
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 13:00

  Faceless написав:Не віриться, що "не готові" щодо кремації. В Україні їх лічені одиниці, якщо точніше, знаю тільки в Києві, і знаю, що туди возять з інших областей, але черга просто капець, нажаль минулого року довелося цікавитися. Так на цьому фоні крематорії - дуже, як на мене, затребуваний сервіс, особливо в великих містах. Щоправда, думаю є ще великі бюрократичні перепони

Будьте чуть внимательней. Я писал, что считал и опрашивал в 2014, т.е. 8 лет назад. Да и инвестиции нужны довольно большие, сам не потяну. Ну да, если поставить простую печку в складском помещении где-то в промышленном районе города - то оно дешевле, но мой проект подразумевал большой, красивый парк с разными склепами, в которых ячейки для урн с пеплом. Т.е. целый комплекс от сжигания, до последующего хранения. Там же храм на территории. Да и сейчас скорее всего ценник будет выше, ибо рынок земли поменялся.
Кому интересно и есть деньги - можете заняться, только учтите, что можете попасть в немилость старым добрым похоронкам и памятничнекам... :D
dimo_0n
 
Повідомлень: 291
З нами з: 21.10.18
Подякував: 13 раз.
Подякували: 97 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 13:32

  Успіх написав:
  Игорь Алексеевич написав:Я тоже игрок 50+, но я играю по минималке и меня и грн. устроит по окончанию, т.к. это грн. предназначена для закрытия долгов в грн. А некоторые игроки смотрю выносят из квартиры весь свой капитал, ради прибыли на диване...

:mrgreen: 👍
Але, вже чим ближче виплати, тим бачу більшість починає прозрівати/бачити реальність!)))
А то місяць тому, то навпаки, більшість тут твердо вірила в "рожевих поні")) і злісно відповідала на зауваження такого плану: - "все так не буде)) - і це минеться"© ;)
І справді, тут складалось враження - що більшість "гуляють на всі" - чуть, навіть, не на кредитні! :lol:

І хоч я теж в цьому клубі і ~90% своєї зарплатні і премії розкидав і продовжую розкидувати по банках на конвертаційні депо (туди ж закидаю і гривневі депо які, завершились) - АЛЕ!! Але я, чудово розумію, що 10% із 100% - що я(а точніше моя дружина, бо я в зоні БД) - отримаємо готівкові долари в листопаді!
Тож, я ЗРАЗУ СВІДОМО налаштував себе, що отримаю долари, +/- через рік)) і то, що вже в цей час, я буду вдома святкувати нашу перемогу над рашистами!👍

Ну що ж....
Ще місяць, а там беріть попкорн🍿 і... ))

хорошая наверное зарплата, если даже 90% от зарплаты приходится "раскидывать" :lol: наблюдательный совет не иначе :lol:
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 64 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 13:37

Re: Клуб 50к - валютные депозиты за гривну

nekefer написав:
  Успіх написав:
  Игорь Алексеевич написав:Я тоже игрок 50+, но я играю по минималке и меня и грн. устроит по окончанию, т.к. это грн. предназначена для закрытия долгов в грн. А некоторые игроки смотрю выносят из квартиры весь свой капитал, ради прибыли на диване...

:mrgreen:
Але, вже чим ближче виплати, тим бачу більшість починає прозрівати/бачити реальність!)))
А то місяць тому, то навпаки, більшість тут твердо вірила в "рожевих поні")) і злісно відповідала на зауваження такого плану: - "все так не буде)) - і це минеться" ;)
І справді, тут складалось враження - що більшість "гуляють на всі" - чуть, навіть, не на кредитні!

І хоч я теж в цьому клубі і ~90% своєї зарплатні і премії розкидав і продовжую розкидувати по банках на конвертаційні депо (туди ж закидаю і гривневі депо які, завершились) - АЛЕ!! Але я, чудово розумію, що 10% із 100% - що я(а точніше моя дружина, бо я в зоні БД) - отримаємо готівкові долари в листопаді!
Тож, я ЗРАЗУ СВІДОМО налаштував себе, що отримаю долари, +/- через рік)) і то, що вже в цей час, я буду вдома святкувати нашу перемогу над рашистами!

Ну що ж....
Ще місяць, а там беріть попкорн і... ))

хорошая наверное зарплата, если даже 90% от зарплаты приходится "раскидывать" наблюдательный совет не иначе
Та Долярчик прям щоразу звітує за військові виплати. Можливо таки гіперболізує про 90%, або сім'я якось скоротила витрати навіть порівняно з минулорічними в гривні
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34794
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 14:28

Re: Клуб 50к - через місяць-два назву змінемо;)))

  root написав:Ванги всепропальщики, відкрийте нову тему і там насолоджуйтесь своїм гаданням
  kuzmich написав:не понимаю, зачем было распихивать деньги на депо, а потом разводить сопли и нытье, шо все пропало и зрада в каждом банке.
Ніхто не розводить "соплі" - а, навпаки, каже що ГОТОВИЙ НАПЕРЕД до різного роду перебігу подій, навідміну від половини тутешніх)) - які свято вірять(покищо) в "рожевих поні"!)))
І, я ГОТОВИЙ буду тут вибачитись перед усіма зразу ж після Нового року(2023го) і з'їсти віртуального капелюха, якщо до кінця цього року не буде ЖОДНИХ проблем з видачею готівкового долара з конвертаційного депо у будь-якому банку!!!
Але жодних/найменших проблем!!!
В іншому випадку, я тут буду теж жорстко зловтішатись над тими, хто зараз агресивно реагує на мої дописи!
То що - домовились?!
  nekefer написав:хорошая наверное зарплата, если даже 90% от зарплаты приходится "раскидывать"

Ну так(хоч я там знак "приблизно" поставив перед 90%) + ще періодично невеличкі гривнедепо завершуються...
  Faceless написав:Можливо таки гіперболізує про 90%, або сім'я якось скоротила витрати навіть порівняно з минулорічними в гривні

Я там знак "~" поставив перед 90% ;) - але, якщо тут так доколупуємось до всього, то давайте твердих 80% поставимо!
+ кажу, що ще гривнедепо періодично завершуються(хіба це не плюс до сімейного бюджету?)
+ дружина працює(правда, трошки менше отримує, ніж до 24/02)

Ще є питання? :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 14:31

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

  Успіх написав:А ідейка наступна - так як ціни на нерухомість котяться вниз і, швидше за все, і після війни/нашої перемоги - ще просядуть(хоч "доступна іпотека" під 3% може розвернути падіння) - купити вбитий в хлам особнячок в межах міста (хоч в менш/більш в нормальній локації, а не в #дупісвіту) - за недорого (в моєму розумінні це +/-50К$ в місті Лева)

Я не настолько уверен в катастрофическом проседании цен. Разрушено достаточно много жилья и инфраструктуры, чтобы возник серьезный дефицит.
  Успіх написав:зробити надбудову поверх вверх і цоколь вниз

Шутку оценил :)
  Успіх написав:зробити з нього "дохідний будинок")) на 3-4сім'ї. І заселяти туди сім'ї з дітьми і тваринками (яких, переважно всюди відфутболюють)

Сама идея доходного дома хороша, я только не понимаю, зачем Вы взяли его в кавычки. Рынок арендного жилья должен стать цивилизованным и дойти до такой формы.
А вот планируемая реализация не выдерживает никакой критики. Людей, с которых можно #рубатибаблонєпадєцкі! не отфутболивают. У Вас опять очень странный выбор целевой аудитории, с которой нечего взять.
Начинать бизнес с покупки дерьма тоже не стоит. Он такой и получится. Превратить убитый особняк в таунхауз будет дороже, чем построить с нуля. Даже без добавления цоколя :)
Доходный дом (комфортный) на 3-4 семьи может некоторое время приносить доход, пока Вы будете в статусе пионера, но по мере развития этого вида бизнеса Вас сильно задавят конкуренты с многоквартирниками.

Мне кажется, что Вы копаете не в том направлении. Вы ищете, как заработать на людях, у которых нет денег. Перспективнее искать, что можно предложить людям, у которых деньги есть.
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 7417
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6372 раз.
Подякували: 21119 раз.
 
Профіль
129
73
34
2
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 15:08

Re: Шукаємо майбутній бізнес Успіха))

  Сибарит написав:Начинать бизнес с покупки дерьма тоже не стоит. Он такой и получится
Мне кажется, что Вы копаете не в том направлении. Вы ищете, как заработать на людях, у которых нет денег. Перспективнее искать, что можно предложить людям, у которых деньги есть.

Та от я сам вже інколи почав це помічати)) - а тут ще й Ви, отак взяли, і винесли проблему на поверхню!))👍
Просто "покупка дєрма", вона якби сама собою підводить до того, що:
а) коштів на відкриття бізнесу обмаль
б) "дешевий" бізнес легше почати, ніж дорогий)))
А, враховуючи а) і б) - залазити у великі кредити, щоб почати щось "крутіше/нормальне" - не комільфо :roll:

От і в тому то й суть цієї тематичної гілочки)) - як, при мінімальних інвестиціях - створити "нормальний бізнес"?
Тобто - я не хочу чогось масштабного, накшталт, там відкриття якоїсь фабрики/заводу, того ж крематорію)) чи крутого ресторану/готелю/сітки магазинів)) і т.п.
Це має бути щось простіше, але прибуткове!
Не захмарно-прибуткове, а просто - прибуткове!
У моєму розумінні це - "ненапряжно працювати 5днів/тиждень і отримувати 1К$"(ну нехай мінімум 700дол/міс - але з таким графіком, як я написав)) )
А щось "простіше" - це в моєму розумінні якась маленька кафешка/перукарня (але мене тут злить сам факт попрошайок з санепідемки, ну і там далі по списку пожежники і т.п :mrgreen: ), якийсь магазинчик непродовольчих товарів)) - але ми тут вже, наче, це все "повикреслювали"))
От тому, ще "по старінке" дивлюсь в напрямку нерухомості/здачі її в оренду))

Але так би хотілось обговорити/посмакувати цілу низку різних тем/ідей! :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 15:30

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

Долярчику - ось тут рекламують прибутковий будинок:
https://s1.ua/ua/obolon?gclid=CjwKCAjw4 ... REQAvD_BwE
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34794
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 15:35

  Faceless написав:А ви мабуть вважаєте що нормально бути безпомічним без готових бібліотек і стековерфлоу?

Для того чтобы пользоваться калькулятором, нужно уметь считать в столбик?
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 15:39

  Успіх написав:Але ж має запрацювати "доступна іпотека" під 3%👍😁 - для вчителів/медиків/військових.... а потім і для всіх...
А я - військовий!

Здесь идейка правильная и вам как убд вроде даже 0% обещали. Поэтому 20% годовых - это ваш доход. Не знаю, получится ли с этого бизнес или единоразовая инвестиция. Найти бы партнера, с которым выкупить весь стояк...
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 15:55

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

Ромасик написав:
  Faceless написав:А ви мабуть вважаєте що нормально бути безпомічним без готових бібліотек і стековерфлоу?

Для того чтобы пользоваться калькулятором, нужно уметь считать в столбик?

Потрібно вміти рахувати в стовпчик, щоб не бути рабом калькулятора. Треба просто не забувати, що калькулятор це інструмент для пришвидшення роботи, а не для заміни мозку, інакше це призведе до деградації
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34794
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 1718192021 ... 34>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 3189
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 бер, 2018 18:51
Klegman
0 5343
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 жов, 2013 08:17
s-a-m-7-7-7
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама