Бізнес Долярчика/Успіха - поради

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 1819202122 ... 34>
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 16:08

Re: Майбутній успішний бізнес Успіха))

  Faceless написав:Долярчику - ось тут рекламують прибутковий будинок:
https://s1.ua/ua/obolon?gclid=CjwKCAjw4 ... REQAvD_BwE

Ну, мені останнім часом, таки все більше і більше приваблює мій рідний Львів! ;)
Тому, вибачайте...))
  Ромасик написав:Здесь идейка правильная и вам как убд вроде даже 0% обещали. Поэтому 20% годовых - это ваш доход. Не знаю, получится ли с этого бизнес или единоразовая инвестиция. Найти бы партнера, с которым выкупить весь стояк...

Ну, партнера такого не маю...(та і ризиковано робити бізнес з партнерами ;) )
Але, стояк, не стояк - а 2 смарта можна взяти в іпотеку. Нехай, під 3% річних на 20р. - з першим внеском 20%.
Далі, зробити ремонти/або брати їх зразу з ремонтом, якщо вигідна ціна - і далі, з трьох смартів(один же мій добудовують)) ) рубати бабло #нєпадецки, сплачуючи іпотеку, а залишок - намазувати собі на хліб👍 :lol:

От тільки зараз знову Фейслес напише, що не дадуть/не одобрять іпотеку на 2 смарти... - так як в дружини невисока зарплатня, а я - після війни/нашої перемоги, швидше буду закривати свій ще жевріючий бізнес і, відповідно, ФОП - теж.
Хоча, задля такого бізнес-плану(з двома смартами) - можна ще буде не закривати ФОП декілька місяців, поки не одобрять/візьму іпотеку! :lol:

Ну, то як вам таке, Ілон Маск? :mrgreen:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 16:13

  Ромасик написав:Для того чтобы пользоваться калькулятором, нужно уметь считать в столбик?

Судя по тому, как много людей в шоке, когда им показывали, что "2 + 2 * 2" в "стандартном" и "научном" режимах одного и того же калькулятора Windows даёт разные результаты и не могут объяснить почему, для того, чтобы пользоваться калькулятором действительно достаточно уметь только нажимать на кнопки.
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4461
З нами з: 23.03.18
Подякував: 28 раз.
Подякували: 498 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 16:16

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

Успіх написав:
  Faceless написав:Долярчику - ось тут рекламують прибутковий будинок:
https://s1.ua/ua/obolon?gclid=CjwKCAjw4 ... REQAvD_BwE

Ну, мені останнім часом, таки все більше і більше приваблює мій рідний Львів! ;)
Тому, вибачайте...))
  Ромасик написав:Здесь идейка правильная и вам как убд вроде даже 0% обещали. Поэтому 20% годовых - это ваш доход. Не знаю, получится ли с этого бизнес или единоразовая инвестиция. Найти бы партнера, с которым выкупить весь стояк...

Ну, партнера такого не маю...(та і ризиковано робити бізнес з партнерами ;) )
Але, стояк, не стояк - а 2 смарта можна взяти в іпотеку. Нехай, під 3% річних на 20р. - з першим внеском 20%.
Далі, зробити ремонти/або брати їх зразу з ремонтом, якщо вигідна ціна - і далі, з трьох смартів(один же мій добудовують)) ) рубати бабло #нєпадецки, сплачуючи іпотеку, а залишок - намазувати собі на хліб

От тільки зараз знову Фейслес напише, що не дадуть/не одобрять іпотеку на 2 смарти... - так як в дружини невисока зарплатня, а я - після війни/нашої перемоги, швидше буду закривати свій ще жевріючий бізнес і, відповідно, ФОП - теж.
Хоча, задля такого бізнес-плану(з двома смартами) - можна ще буде не закривати ФОП декілька місяців, поки не одобрять/візьму іпотеку!

Ну, то як вам таке, Ілон Маск? :mrgreen:

Я посилання навів як приклад, що з себе уявляє прибутковий будинок, що це не покинута халупа з наколхоженим поверхом і переведеним у житлове підвалом.

Не дадуть вам іпотеку на два смарти в першу чергу тому, що ніхто на одну сім'ю два пільгових кредити не дасть, ще й тому, що на вас і так є нерухомість, і без різниці, як ви захочете то оформлювати, на себе чи дружину. Щодо доходів і оцінки кредитоспроможнлсті я й так вже писав.
Взагалі, пільгова іпотека в принципі не має бути для купівлі інвестиційного житла, якщо вам не зрозуміло, що таке пільгова іпотека, то поясню - це все населення податками скидується, щоб ви могли придбати житло. Громадянину, що має якесь достоїнство, використовувати це для придбання квартир під оренду, мало б бути просто неприйнятно
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 16:31

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

  Успіх написав:Просто "покупка дєрма", вона якби сама собою підводить до того, що:
а) коштів на відкриття бізнесу обмаль
б) "дешевий" бізнес легше почати, ніж дорогий)))

Это все хорошо, но идея с убитым в хлам особняком - совсем не дешевое начало бизнеса.
Начнем с того, что покупать его придется за свои, поскольку убитая недвижимость слишком неликвидна для роли залога. Кредит под нее никто не даст.
Перестроить этот особняк так, чтобы можно было сдавать по частям будет стоить не меньше, чем его покупка, если она в принципе окажется возможной. Вы же не собираетесь заселить 4 семьи в дом с 3 сортирами, общим входом и общей кухней?
К тому же в процессе перестройки с регулирующими органами придется общаться столько, что Вы начнете тосковать по санэпидемке.
Построить таунхауз с нуля будет проще и дешевле.
  Успіх написав:У моєму розумінні це - "ненапряжно працювати 5днів/тиждень і отримувати 1К$"(ну нехай мінімум 700дол/міс - але з таким графіком, як я написав)) )

Кажется, Вы хотите стать наемным работником :) Это все про него.
  Успіх написав:Хоча, задля такого бізнес-плану(з двома смартами) - можна ще буде не закривати ФОП декілька місяців, поки не одобрять/візьму іпотеку!

А поменять КВЭД и сдавать недвигу как ФОП слабо? Только нелегальщина, только хардкор? :)
  Faceless написав:Долярчику - ось тут рекламують прибутковий будинок:

Гении маркетинга!
"В самом сердце Оболони" - это шедевр!
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 7417
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6372 раз.
Подякували: 21126 раз.
 
Профіль
129
73
34
2
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 16:34

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

Сибарит написав:Гении маркетинга!
"В самом сердце Оболони" - это шедевр!

Забудовники таке вміють. В них і Виноградар на Подолі. І околиці Видубичів - Печерськ
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 17:49

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

  Успіх написав:Що... що "неприпустимо - майже рік/чи більше року(тут ніхто не знає точно, скільки триватиме війна) воювати на фронті/перебувати весь час в стресі/а інколи - то й під дуже близькими приходами і все таке інше... але... але не личить вїнам, які реально ризикують своїм життям/здоров'ям надавати доступну іпотеку, так як у них вже є "зайве" житло і пох, що вони заробили на нього самостійно(а не держава дала), і пох - що того воїна сім'я тулиться в чотирьох в "однушці", переробленій на "двуху", яка відчувається, як "трьоха"!"

Саме так. Заслуги воїнів ЗСУ окремо, а ваші "квартирки під оренду" - окремо. На свій "маленький прибуток" і незалежність заробляйте будь ласка не за рахунок платників податків
П.С. Я б може нічого не сказав якби ви хотіли взяти якусь трикімнатну для своєї великої сім'ї, але ж ви прямо написали що ви пільговий кредит хочете використати для купівлі квартир під оренду, ще й двічі
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 19:05

За крок до перевороту думок!©

  Faceless написав:Заслуги воїнів ЗСУ окремо, а ваші "квартирки під оренду" - окремо. На свій "маленький прибуток" і незалежність заробляйте будь ласка не за рахунок платників податків

Вибачте, так наче все по-чесному:
- платники податків сплачують податки і солодко сплять вдома/в теплому ліжку з дружиною/чоловіком...
- а Успіхи?(думаю не варто продовжувати)
  Faceless написав:Я б може нічого не сказав якби ви хотіли взяти якусь трикімнатну для своєї великої сім'ї, але ж ви прямо написали що ви пільговий кредит хочете використати для купівлі квартир під оренду, ще й двічі

Так, а для кого/для чого все це я хочу робити?
Щоб НОРМАЛЬНО забезпечити свою сім'ю в майбутньому!
Кому, як не дітям перейдуть мої квартири!

Нах зараз та трикімнатна, якщо роки тільки блиснуть і не встигну отямитись, як то один, то другий синочок піде у доросле самостійне життя!(отут, якраз дуууууже стануть в нагоді оці смарт-квартири!) :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 19:38

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

Успіх написав:
  Faceless написав:Заслуги воїнів ЗСУ окремо, а ваші "квартирки під оренду" - окремо. На свій "маленький прибуток" і незалежність заробляйте будь ласка не за рахунок платників податків

Вибачте, так наче все по-чесному:
- платники податків сплачують податки і солодко сплять вдома/в теплому ліжку з дружиною/чоловіком...
- а Успіхи?(думаю не варто продовжувати)
  Faceless написав:Я б може нічого не сказав якби ви хотіли взяти якусь трикімнатну для своєї великої сім'ї, але ж ви прямо написали що ви пільговий кредит хочете використати для купівлі квартир під оренду, ще й двічі

Так, а для кого/для чого все це я хочу робити?
Щоб НОРМАЛЬНО забезпечити свою сім'ю в майбутньому!
Кому, як не дітям перейдуть мої квартири!

Нах зараз та трикімнатна, якщо роки тільки блиснуть і не встигну отямитись, як то один, то другий синочок піде у доросле самостійне життя!(отут, якраз дуууууже стануть в нагоді оці смарт-квартири!) :D


Платники податків це всі, включаючи ваших побратимів на фронті
Такі проєкти робляться для вирішення житлової проблеми, а не для забезпечення когось пасивним доходом. Чи ви вже одразу виставте повний перелік, чим "жалюгідні цивільні" вам зобов'язані до гроба, пожиттєве утримання вашої сім'ї і дітей мабуть? Ну щоб одразу визначитися
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 20:12

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

  Успіх написав:неприпустимо - майже рік/чи більше року(тут ніхто не знає точно, скільки триватиме війна) воювати на фронті/перебувати весь час в стресі/а інколи - то й під дуже близькими приходами і все таке інше... але... але не личить вїнам, які реально ризикують своїм життям/здоров'ям надавати доступну іпотеку, так як у них вже є "зайве" житло і пох, що вони заробили на нього самостійно(а не держава дала), і пох - що того воїна сім'я тулиться в чотирьох в "однушці", переробленій на "двуху", яка відчувається, як "трьоха"!"
Вибачте, але неприпустимо так казати. Ви частина народу України а не заробітчани.
d44
 
Повідомлень: 291
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2022 21:34

За крок до перевороту думок©

Вибачте...
Щось знову тема не в ту колію пішла...

Може це так на мене діє війна/фронт/постійні тутешні стреси/постійна напруга/тривалість війни...

Вибачте...

п.с.
От тільки ще панове, малесеньке питаннячко - ви ж не проти?

Чому я тут, а ви - там?

Чому я тут - я знаю!
А от чому ви "там" - я НЕ знаю?

Багато маєте аргументів?
Цікаво б всі, так би мовити "причини" почути/прочитати?
Востаннє редагувалось Успіх в Сер 28 вер, 2022 21:50, всього редагувалось 1 раз.
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
  #<1 ... 1819202122 ... 34>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 3199
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 бер, 2018 18:51
Klegman
0 5352
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 жов, 2013 08:17
s-a-m-7-7-7
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама