Укргазбанк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 7071727374 ... 118>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Укргазбанк 3.2 5 19
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
11%
2
2- Погане. Некомпетентне.
26%
5
3- Задовільне. Хотілося б краще.
21%
4
4- Добре. Як і повинно бути.
16%
3
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
26%
5
Всього голосів : 19
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 14:03

Re: Укргазбанк

  Alien написав:2620*****.***101.980
от у мене цей текст був у назві рахунків в застосунку
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5214
З нами з: 05.05.21
Подякував: 400 раз.
Подякували: 990 раз.
 
Профіль
1
9
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 15:50

  flysoulfly написав:
  Alien написав:flysoulfly я б уточнив у відділенні або на ГЛ. Сума не маленька і якщо зависне на рахунку "до з'ясування" то позитивних емоцій це точно не додасть. Мені свого часу у відділенні роздрукували папірець і сказали дотримуватись того шаблону що там був. Там текст на поповнення субрахунку 2620*****.***101.980. це для першої картки. Пізніше відкрив другу у неї те саме лише замість 101 - 102. Без цього боюсь що кошти можуть зависнути. Тому я б не ризикував а якщо немає де отримати ці номери - відправив по вашому методу тестово 1 грн. Якщо дійде тоді вже по повній. А як ні - шукати номери' субрахунку

Дякую за інфу!

кароч, мож мне проще/спокойнее 4 раза р2р прислать на прозапас, как обычно

Додатком альфи чи укргазу? Комісія є?
motosmile
 
Повідомлень: 561
З нами з: 14.02.09
Подякував: 21 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 16:40

  motosmile написав:
  flysoulfly написав:
  Alien написав:flysoulfly я б уточнив у відділенні або на ГЛ. Сума не маленька і якщо зависне на рахунку "до з'ясування" то позитивних емоцій це точно не додасть. Мені свого часу у відділенні роздрукували папірець і сказали дотримуватись того шаблону що там був. Там текст на поповнення субрахунку 2620*****.***101.980. це для першої картки. Пізніше відкрив другу у неї те саме лише замість 101 - 102. Без цього боюсь що кошти можуть зависнути. Тому я б не ризикував а якщо немає де отримати ці номери - відправив по вашому методу тестово 1 грн. Якщо дійде тоді вже по повній. А як ні - шукати номери' субрахунку

Дякую за інфу!

кароч, мож мне проще/спокойнее 4 раза р2р прислать на прозапас, как обычно

Додатком альфи чи укргазу? Комісія є?
ясно, що не укргаза :)
(за альфу - спросіть на їхній гілці, про саме альфу я давно не компенгаген )
flysoulfly
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1575 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 17:37

  Alien написав:flysoulfly я б уточнив у відділенні або на ГЛ. Сума не маленька і якщо зависне на рахунку "до з'ясування" то позитивних емоцій це точно не додасть. Мені свого часу у відділенні роздрукували папірець і сказали дотримуватись того шаблону що там був. Там текст на поповнення субрахунку 2620*****.***101.980. це для першої картки. Пізніше відкрив другу у неї те саме лише замість 101 - 102. Без цього боюсь що кошти можуть зависнути. Тому я б не ризикував а якщо немає де отримати ці номери - відправив по вашому методу тестово 1 грн. Якщо дійде тоді вже по повній. А як ні - шукати номери' субрахунку

Начебто, якщо карта одна, то кошти дійдуть і без субрахунку у призначенні, але довше. Я не ризикував, і завжди вказував субрахунок. І, до речі, так, у застосунку його, начебто, не видно.
M-Audio
 
Повідомлень: 2848
З нами з: 23.03.11
Подякував: 562 раз.
Подякували: 399 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 17:39

  flysoulfly написав:
  motosmile написав:Додатком альфи чи укргазу? Комісія є?
ясно, що не укргаза :)

Чому, власне, не укргаза. У ньому досить пристойно тягнучка працює. Комісію не бере. Лімітів не знаю, не переводив багато.
M-Audio
 
Повідомлень: 2848
З нами з: 23.03.11
Подякував: 562 раз.
Подякували: 399 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 19:01

  M-Audio написав:Начебто, якщо карта одна, то кошти дійдуть і без субрахунку у призначенні, але довше. Я не ризикував, і завжди вказував субрахунок. І, до речі, так, у застосунку його, начебто, не видно.

Ничего не дольше. При одной карте нафиг не нужен тот субсчёт!
Vorlon
 
Повідомлень: 10487
З нами з: 14.06.13
Подякував: 490 раз.
Подякували: 1142 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 19:29

  Vorlon написав:
  M-Audio написав:Начебто, якщо карта одна, то кошти дійдуть і без субрахунку у призначенні, але довше. Я не ризикував, і завжди вказував субрахунок. І, до речі, так, у застосунку його, начебто, не видно.

Ничего не дольше. При одной карте нафиг не нужен тот субсчёт!

шото я запутался...
а практикой подтверждено ли, что именно тут он нафиг не нужен для недолгого получения СЕПом?
Востаннє редагувалось flysoulfly в Вів 06 гру, 2022 19:50, всього редагувалось 1 раз.
flysoulfly
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1575 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 19:33

  M-Audio написав:
  flysoulfly написав:
  motosmile написав:Додатком альфи чи укргазу? Комісія є?
ясно, що не укргаза :)

Чому, власне, не укргаза. У ньому досить пристойно тягнучка працює. Комісію не бере. Лімітів не знаю, не переводив багато.
:shock:сюрприз, честно говоря, я помню, что своей тянучки в прилож.Укргаза раньше ж не было... вроде :oops:
flysoulfly
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1575 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 гру, 2022 15:47

  flysoulfly написав:а практикой подтверждено ли, что именно тут он нафиг не нужен для недолгого получения СЕПом?

Ну раз я пишу, то наверное да, не так ли? Лично переводил неоднократно летом и в сентябре. За час долетало.
Vorlon
 
Повідомлень: 10487
З нами з: 14.06.13
Подякував: 490 раз.
Подякували: 1142 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 гру, 2022 18:24

  Vorlon написав:
  flysoulfly написав:а практикой подтверждено ли, что именно тут он нафиг не нужен для недолгого получения СЕПом?

Ну раз я пишу, то наверное да, не так ли? Лично переводил неоднократно летом и в сентябре. За час долетало.

если субщет не указывали то они зачисляли на прозапас №1
J
 
Повідомлень: 6056
З нами з: 19.01.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 330 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 7071727374 ... 118>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ferlakur і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама