Зима в умовах війни. Ділимося лайфхаками

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 333435363738>
Повідомлення Додано: Вів 03 січ, 2023 22:03

  flyman написав:Я в своєму будинку ще 2 місяці тому обздвонив всіх провайдерів - всі обіцяли, що скоро поставлять безперебійники хоч на годину-дві. Чекаю.
А як з віддаленою роботою пристосувався?
Grand Touring
 
Заблокований
Повідомлень: 1107
З нами з: 23.03.20
Подякував: 363 раз.
Подякували: 352 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 січ, 2023 23:04

  Grand Touring написав:
  flyman написав:Я в своєму будинку ще 2 місяці тому обздвонив всіх провайдерів - всі обіцяли, що скоро поставлять безперебійники хоч на годину-дві. Чекаю.
А як з віддаленою роботою пристосувався?

Маю кілька мобільних вишок в радіусі півколометра-кілометр, ноутбук, ББЖ з новою АКБ 7А*г та комлпект б.у. ноутбучних акумуляторів , б.у. телефон з LTE який використовую як модем. Ще замовив на аліекспрес 4G USB модем-роутер (якщо зарекомендує себе добре, то спробую ще один на дачу із зовнішньою направленою антеною).
Востаннє редагувалось flyman в Вів 03 січ, 2023 23:08, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 03 січ, 2023 23:06

  vitaliian написав:
  UA написав:
  vitaliian написав:https://t.me/voynareal/47267

Сейчас в моде дома с маленькими окнами

Зображення

непогана ідея на вікна для дачі, треба взяти на озброєння
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 04 січ, 2023 00:10

  flyman написав:непогана ідея на вікна для дачі, треба взяти на озброєння
стиралка в интерьере вообще целое направление искусства. Это тебе не плинтусы скрытого монтажа, тут вкус нужен.
Зображення
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Сер 04 січ, 2023 01:17, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 04 січ, 2023 01:11

  flyman написав:
  drevlyanin написав:Це добре, але і самим провайдерам давно вже потрібно було щось робити-встановлювати генератори та АКБ. Тарифи ж всі дружно підняли.

Чому ж нічого не роблять - обіцяють, це теж робота.
Я в своєму будинку ще 2 місяці тому обздвонив всіх провайдерів - всі обіцяли, що скоро поставлять безперебійники хоч на годину-дві. Чекаю.
Просто змова на ринку.

оптоволоконний інтернет працює без світла, заживити роутер і модем легко, пауербанки 20А хватає реально на 12-15 годин, а напряму шнурком без вайфая більше суток напевно буде з одної зарядки.
дивно що твої місцеві провайдери не чешуться щоб переділити ринок.
vkstsk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 45
З нами з: 10.05.22
Подякував: 12 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 січ, 2023 01:12

  vitaliian написав:
  flyman написав:непогана ідея на вікна для дачі, треба взяти на озброєння
стиралка в интерьере вообще целое направление искусства. Это тебе не плинтусы скрытого монтажа, тут вкус нужен.
Зображення

https://m.fishki.net/2490369-15-fantast ... html?amp=1
(Открывай через vpn)

як буржуйка - найбліпше рішення
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 04 січ, 2023 12:11

  vkstsk написав:
  flyman написав:
  drevlyanin написав:Це добре, але і самим провайдерам давно вже потрібно було щось робити-встановлювати генератори та АКБ. Тарифи ж всі дружно підняли.

Чому ж нічого не роблять - обіцяють, це теж робота.
Я в своєму будинку ще 2 місяці тому обздвонив всіх провайдерів - всі обіцяли, що скоро поставлять безперебійники хоч на годину-дві. Чекаю.
Просто змова на ринку.

оптоволоконний інтернет працює без світла, заживити роутер і модем легко, пауербанки 20А хватає реально на 12-15 годин, а напряму шнурком без вайфая більше суток напевно буде з одної зарядки.
дивно що твої місцеві провайдери не чешуться щоб переділити ринок.

оптоволоконний інтернет працює без світла, якщо його є кому живити зі сторони провайдера, але провайдер живити не збирається при відсутності е.е., тобто "ми тобі оптику прокладем, але при відключенні е.е. оптика інтернет не буде постачати".

Вище писав, навіщо провайдерам чесатися, якщо можна домовитися між собою і нічого не робити, а тільки піднімати ціну на послуги.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 05 січ, 2023 23:22

  vkstsk написав:
  flyman написав:
  drevlyanin написав:Це добре, але і самим провайдерам давно вже потрібно було щось робити-встановлювати генератори та АКБ. Тарифи ж всі дружно підняли.

Чому ж нічого не роблять - обіцяють, це теж робота.
Я в своєму будинку ще 2 місяці тому обздвонив всіх провайдерів - всі обіцяли, що скоро поставлять безперебійники хоч на годину-дві. Чекаю.
Просто змова на ринку.

оптоволоконний інтернет працює без світла, заживити роутер і модем легко, пауербанки 20А хватає реально на 12-15 годин, а напряму шнурком без вайфая більше суток напевно буде з одної зарядки.
дивно що твої місцеві провайдери не чешуться щоб переділити ринок.


У меня миниупс на 20А. Я тоже ожидал 15 часов. По факту 7 часов максимум
adeges
 
Повідомлень: 4574
З нами з: 14.03.06
Подякував: 428 раз.
Подякували: 1052 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 06 січ, 2023 00:08

  adeges написав:
  vkstsk написав:оптоволоконний інтернет працює без світла, заживити роутер і модем легко, пауербанки 20А хватає реально на 12-15 годин, а напряму шнурком без вайфая більше суток напевно буде з одної зарядки.
дивно що твої місцеві провайдери не чешуться щоб переділити ринок.


У меня миниупс на 20А. Я тоже ожидал 15 часов. По факту 7 часов максимум


сьогодні 5 годин без світла = біля 35% банки.
не знаю чому, може не повна загрузка, але хватає реально набагато довше ніж попередні розрахунки від експертів-сусідів ))
vkstsk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 45
З нами з: 10.05.22
Подякував: 12 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 06 січ, 2023 16:56

  adeges написав:
  vkstsk написав:оптоволоконний інтернет працює без світла, заживити роутер і модем легко, пауербанки 20А хватає реально на 12-15 годин, а напряму шнурком без вайфая більше суток напевно буде з одної зарядки.
дивно що твої місцеві провайдери не чешуться щоб переділити ринок.


У меня миниупс на 20А. Я тоже ожидал 15 часов. По факту 7 часов максимум

Дивно, звичайна батарея з балансуванням 6*21700(5А), через перетворювач живить роутер з параметрами 12V 0,17A, легко витримує 18-22 годин, поки не спрацює захист від перерозряду...

Наразі, треба міряти і дивитись яке обладнання і скільки споживає і робити вибір у сторону менш енергозатратного.
_Mykola_
 
Повідомлень: 4798
З нами з: 09.02.09
Подякував: 665 раз.
Подякували: 684 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 333435363738>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
213 59130
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 19:57
dimo_0n
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама