Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 12551256125712581259 ... 2218>
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 15:50

The_Rebel ,
Тим більше, коли людина забезпечила собі нормальний рівень життя на якомусь місці,

Підняла із 100 до 140$ на місяць. «Рівень»
Hotab
 
Повідомлень: 12728
З нами з: 15.02.09
Подякував: 348 раз.
Подякували: 2255 раз.
 
Профіль
1
3
2
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 15:58

  Hotab написав:The_Rebel ,
Тим більше, коли людина забезпечила собі нормальний рівень життя на якомусь місці,

Підняла із 100 до 140$ на місяць. «Рівень»

Так і я про те ж. Можна собі тільки уявити які б душевні страждання відчувала людина, якій би не по своїй волі підняли цей "рівень" до 2000$ тільки за рахунок оренди, страхування, купівлі та обслуговуванні авто і тп.
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 363
З нами з: 01.06.19
Подякував: 19 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 16:16

  Дюрі-бачі написав:
  akurt написав:Де ж воно краще в світі жити?

Ну тут кожному своє. Як на мене найкраще жити в "бідній" країні Європи, як Словаччина, Греція, а зробітничати в багатій країні Європи (Німеччина, Швейцарія) чи США

У мене така ж думка, навіть подумую деякий час пожити в країні, що недалеко від України і по можливості купити там житло. Щоб потім можна було здати і мати додатковий дохід в Україні. Ну і просто хочеться по класиці - розклазти яйця в різні кошики. В Україні житло не планую продавати, тому і ця країна (обов'язково в ЄС або хоча б в НАТО) має мати вартість житла співпрозмірною з Україною. При цьому Польшу взагалі не розглядаю. Румунію також не дуже хочеться. Можливо Словаччина/Чехія. Греція подобається, але не в курсі тамтешнього ринку житла і досить далеченько. Що скажете про Угорщину, колеги?
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 363
З нами з: 01.06.19
Подякував: 19 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 16:20

  The_Rebel написав:
  Hotab написав:The_Rebel ,
Тим більше, коли людина забезпечила собі нормальний рівень життя на якомусь місці,

Підняла із 100 до 140$ на місяць. «Рівень»

Так і я про те ж. Можна собі тільки уявити які б душевні страждання відчувала людина, якій би не по своїй волі підняли цей "рівень" до 2000$ тільки за рахунок оренди, страхування, купівлі та обслуговуванні авто і тп.

Койко-місце в селі в Канаді коштує 2000 Євро? Чи крадений велосипед стільки коштує? Яке авто у флаймена в Україні?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9160
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1355 раз.
Подякували: 1750 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 16:22

Re: Еміграція, заробітчанство

  The_Rebel написав:. Що скажете про Угорщину, колеги?
поки там у владі Орбан то триматись подалі.
1. Форинт постійно девальвує
2. Народ дуже не любить чужаків. Без знання мови хіба туристом.
3. Купа дискримінаційних обмежень на користь мадярів.
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Суб 23 вер, 2023 16:25, всього редагувалось 2 разів.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3505
З нами з: 29.07.22
Подякував: 607 раз.
Подякували: 443 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 16:30

  vitaliiangel написав:
  The_Rebel написав:проте у даному випадку підтримую Флая
я вообще за флая, он проводит уникальный эксперимент, как выжить на $120 Может даже нобелевскую премию дадут... нашему агенту минус семь.
Зображення

Флай проповідує мінімалізм, протиставляє себе сьогоднішньому суспільству споживання. В цілому, я його підтримую, але не з такими перегибами. Про це ж і Бобуа писав, що зараз у людей є все в матеріальному плані, але їм завжди мало і вони скаржаться та женуться за новими 15-ми афйонами.
Сам подумую дійти до 500-1000 у.е. пасивного доходу і "піти на пенсію" в 40+ років, навіть якщо дохід упаде в декілька разів. Це ж не означає байдикувати - а займатися улюбленими справами/хобі не за гроші (гроші як бонус).
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 363
З нами з: 01.06.19
Подякував: 19 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 16:38

  BIGor написав:Койко-місце в селі в Канаді коштує 2000 Євро? Чи крадений велосипед стільки коштує? Яке авто у флаймена в Україні?

Так у тому й сенс, що у США/Канаді неможливо без власного авто, тому що відстані великі навіть до найближчого магазину. Тому його прийдеться брати. В Європі (навіть в Україні) можна використувати "ШРТ" худо-бідно. Койко-місце розділяти з умовними такими ж приїжджими болівійцями можна доки пару раз не вкрадуть робочого ноутбука
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 363
З нами з: 01.06.19
Подякував: 19 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 16:44

  Дюрі-бачі написав:
  The_Rebel написав:. Що скажете про Угорщину, колеги?
поки там у владі Орбан то триматись подалі.
1. Форинт постійно девальвує
2. Народ дуже не любить чужаків. Без знання мови хіба туристом.
3. Купа дискримінаційних обмежень на користь мадярів.

Так, розумію, але Орбан не вічний, а, наприклад, мер Будапешта зовсім інших поглядів. Тому є надія, що прийде нова генерація.
Чого за Угорщину в моїх умовах - бо Словакію/Чехію можливо не потягну більш-менш пристойне місто (наприклад, Кошіце), тому що нерухомість дорожча в цих країнах. Хіба що в якому райцентрі вийде щось взяти. Той же Дебрецен в Угорщині раза в півтора-два дешевше.
P.S. До речі, в Словаччині скоро може прийти до влади уряд, що буде не краще Орбана, а може й гірше. Такий ризик завжди є і в інших країнах, тому й дивлюся в бік країн ЄС, бо як не як, демократія та ЄС це не ідеальний запобіжник того, щоб до влади прийшли негідники, але кращого ще не придумали на мій погляд.
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 363
З нами з: 01.06.19
Подякував: 19 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 17:31

  The_Rebel написав:...............
Сам подумую дійти до 500-1000 у.е. пасивного доходу і "піти на пенсію" в 40+ років, навіть якщо дохід упаде в декілька разів. Це ж не означає байдикувати - а займатися улюбленими справами/хобі не за гроші (гроші як бонус).

Проблема в том, что устраивающие Вас сегодня 500-1000 долл., через несколько лет могут стать заметно дешевле и не обеспечивать устраивающий вас уровень жизни. И не из-за девальвации доллара, а из-за удорожания жизни в Украине.Когда-то и флаевские 120 долл. обеспечивали вполне приличный уровень.
И для проживания в любой из названных Вами стран 500 у.е. как-то явно маловато, да и 1000 тоже не много. Недалеко уйдёте от Флая.
Не знаю, из каких критериев Вы исходите при выборе страны, но из перечисленных Вами, я бы выбрал Грецию. На втором месте - Чехия.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29701
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 18:03

  ЛАД написав:
  The_Rebel написав:...............
Сам подумую дійти до 500-1000 у.е. пасивного доходу і "піти на пенсію" в 40+ років, навіть якщо дохід упаде в декілька разів. Це ж не означає байдикувати - а займатися улюбленими справами/хобі не за гроші (гроші як бонус).

Проблема в том, что устраивающие Вас сегодня 500-1000 долл., через несколько лет могут стать заметно дешевле и не обеспечивать устраивающий вас уровень жизни. И не из-за девальвации доллара, а из-за удорожания жизни в Украине.Когда-то и флаевские 120 долл. обеспечивали вполне приличный уровень.
И для проживания в любой из названных Вами стран 500 у.е. как-то явно маловато, да и 1000 тоже не много. Недалеко уйдёте от Флая.
Не знаю, из каких критериев Вы исходите при выборе страны, но из перечисленных Вами, я бы выбрал Грецию. На втором месте - Чехия.

Думав про це також. Насправді, більшість людей, які мріють/планують про F.I.R.E., так ніколи і не наважуються це зробити через страх знецінення їх активів у майбутньому, при цьому вони вже не зможуть повернутися до піку своєї кар'єри. Ніби на цьому форумі хтось розказував про менеджера в крупній міжнародній компанії, який працював на дуже відповідальній, високодохідній, але стресовій роботі. У віці 52 він повністю себе забезпечив на його думку до кінця життя і хотів спокійно вийти на пенсію, зайнятися хобі, родиною і тп. Але його не хотіли відпускати і запропонували річний контракт з доходом в 2 рази більше звичайного. Він довго думав і також дійшов висновку, що лишніми ці гроші не будуть, бо до державної пенсії ще далеко, а його активи можуть знецінитися. А ось уже після цього контракту точно піде на пенсію. Але сталося не так як гадалося, обов'язки та стрес також виявилися у подвійному розмірі. І у людини просто не витримало серце, тож він навіть не мав шансу перевірити, чи вистачило б йому його заощаджень до кінця життя. Збирав на свою мрію ціле життя, а так нею і не скористався. Тому тут палка з 2-ма кінцями. І я не збираюсь байдикуватися, просто готовий поступитися доходом, щоб займатися улюбленою справою, яка також може приносити дохід (плюс до 500 дол. пасивного)
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 363
З нами з: 01.06.19
Подякував: 19 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 12551256125712581259 ... 2218>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама