Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 51615162516351645165 ... 7823>
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 17:26

Re: Напад росії і білорусі на Україну

ЛАД написав:Если правда, то зачем было портить впечатление от действительно прекрасной операции ложным сообщением

Вчера Арестович предупредил, что доказов пока нет.Будет стыдно.Но у нас принцип такой - всё для флеристеричек.Им пофиг, что на самом деле, главное приятно ушам.(по ушам)
Кучинелли

Заблокований
Подякував: 202 раз.
Подякували: 719 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 17:29

ЛАД написав:
  flyman написав:.........
всьо нормально, нічого не порушив, все класно, фартовий, класний, суперовий, прикольний, "нове лице", саме такого як хотів народ (який на 73% це умовні "долярчики" і "лади").

Я бы хотел лучшего.
Но... "маємо те, що маємо".
Предложите лучшего. Я не вижу.

чергові вибори у ВР заборонені,
думаю, аналогічно буде весною: "я вас не покину"
flyman

Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.

Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 17:37

flyman написав:
  ЛАД написав:............
Я бы хотел лучшего.

......

Считаете возможным/реальным провести выборы в сегодняшней ситуации?
Когда неизвестно сколько людей в оккупации, миллионы за границей и миллионы ВПЛ?
Или: "А поговорить?"
ЛАД
2

Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.

Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 17:46

Кучинелли написав:
  ЛАД написав:Если правда, то зачем было портить впечатление от действительно прекрасной операции ложным сообщением

Вчера Арестович предупредил, что доказов пока нет.Будет стыдно.Но у нас принцип такой - всё для флеристеричек.Им пофиг, что на самом деле, главное приятно ушам.(по ушам)

Ну да.
А теперь заголовки типа: "Russian Black Sea commander Sokolov shown on video call after Ukraine said it killed him" ("Российский черноморский командующий Соколов показан на видеозвонке после того, как Украина заявила, что его убили") - https://www.reuters.com/world/europe/russian-black-sea-commander-shown-working-after-ukraine-said-it-killed-him-2023-09-26/
Конец сообщения reuters:
В ответ на российское видео украинский спецназ сообщил в Telegram: "Поскольку россияне были срочно вынуждены опубликовать ответ с якобы живым Соколовым, наши подразделения уточняют информацию".
ЛАД
2

Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 17:46

ЛАД написав: Считаете возможным/реальным провести выборы в сегодняшней ситуации?
Когда неизвестно сколько людей в оккупации,

Скоріш за все тут мало що зміниться в найближчі роки, не монархію ж впроваджувати
миллионы за границей

На цих не звертати уваги, більшість з них вже для країни втрачена. Взагалі право голосу - без ризику військової повинності штука контраверсійна. Є взагалі аа нісенітниця як люди з відмиткою про ПМЖ і консульським обліком. Вони ніяким чином не військовозобовязані, а голосувати можуть
миллионы ВПЛ?

А які проблеми проголосувати за мсцем нової реєтрації?
fox767676

Подякував: 296 раз.
Подякували: 124 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 18:13

ЛАД написав:
  flyman написав:
  ЛАД написав:............
Я бы хотел лучшего.

......

Считаете возможным/реальным провести выборы в сегодняшней ситуации?
Когда неизвестно сколько людей в оккупации, миллионы за границей и миллионы ВПЛ?
Или: "А поговорить?"
щитаю. ))) те що крим,донецьк, й луганськ були в окупації не мішало йому виграти президентські вибори. На скільки відсотків збільшились населення в окупації після окупації мелітополя й маріуполя? А із за кордону хто хоче голосувати хай повертаються))) мож і на фронт хтось надумається добровольцем з щирих патріотів політично свідомих громадян?)
Banderlog

Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 18:47

Re: Напад росії і білорусі на Україну

ЛАД написав:Считаете возможным/реальным провести выборы в сегодняшней ситуации?
1 Я рахую що вибори приводити не варто
2 З іншого боку
Стаття 3. Вибори Президента України
1. Президент України обирається громадянами України відповідно до Закону України "Про вибори Президента України" на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.

Отже 2 червня 2024 року в 23-59- повноваження Президента Зеленського закінчуються
Я не знайшов жодної правової підстави де б було сказано щось інше
3 А далі все просто
Для того щоб бути послідовним пан Зеленський повинен передати свої повноваження по галузевій ознаці з приставкою В(иконуючий) О(обовязки)..
Звання Верховного - Залужному
Єрмака - помножити на нуль
Законодавча ініціатива - Стефанчуку
Економічна діяльність-Шмигалю
Зовнішньоекономічна-Міністру Закордонних Справ
Судова влада - Голові Верховного Суду...
і так далі
За собою залишити тільки право через 90 днів після нормалізації обстановки(нормалізація це менше 10 смертей за добу на лінії зіткнення) - оголосити нові Вибори Президента і Верховної Ради
budivelnik

Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 18:53

ЛАД написав:
  Banderlog написав:
  ЛАД написав:.........
Что он должен делать сегодня?
Или не он, а любой другой?

після програшу на президентських виборах іти на фронт. Раз він психологічно готовий до довгого протистояння.

1. після програшу. А я спрашивал "сейчас".

• В первую очередь, перестать быковать в международной политике и заняться своими прямыми обязанностями - дипломатией
  • Прекратить воровать в три горла
  • Восстановить свободу слова. Убрать этот телемарафон и вернуть в эфир - Еспрессо, 5-й канал
  • Восстановить мэров Чернигова и Ровно на свои должности. В Чернигове убрать Брижинского и всю городскую военную администрацию. И больше не доколупыватся до законно избранным мэрам городов, которые чем-то стали неугодны
Это для начала ...
  ЛАД написав:2. Много наших известных политиков уже на фронте?
В т.ч. и проигравших выборы?

ЛАД, не делай из себя незнающего
Навскидку
  • Юрий Луценко. Сейчас уже не на фронте, но пошел на фронт с диагнозом рак
  • Татьяна Чорновол. Фигачит из Стугны
  • Олег Барна - погиб
Які партії на місцях мають найбільший відсоток депутатів-фронтовиків? — Рух ЧЕСНО
Рух ЧЕСНО зібрав ці дані у партій, які мають представництво у Верховній Раді або входять до першої десятки за кількістю депутатів на місцевому рівні та мають депутатів у багатьох регіонах України.
...
Що стосується “Європейської солідарності”, то тут служать 13,7% місцевих депутатів рівня міських, обласних і районних рад (328 депутатів). У цієї партії найбільша кількість загиблих.
...
“Слуга народу” не надала дані Руху ЧЕСНО за 2023 рік. Партія влади, яку очолює народна депутатка Олена Шуляк, порадила змінити підхід у розрахунках і “належно використовувати кошти донорів”.
pesikot

Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.

Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 18:57

budivelnik написав:
  ЛАД написав:Считаете возможным/реальным провести выборы в сегодняшней ситуации?
1 Я рахую що вибори приводити не варто
2 З іншого боку
Стаття 3. Вибори Президента України
1. Президент України обирається громадянами України відповідно до Закону України "Про вибори Президента України" на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.

Отже 2 червня 2024 року в 23-59- повноваження Президента Зеленського закінчуються
Я не знайшов жодної правової підстави де б було сказано щось інше
3 А далі все просто
Для того щоб бути послідовним пан Зеленський повинен передати свої повноваження по галузевій ознаці з приставкою В(иконуючий) О(обовязки)..
Звання Верховного - Залужному
Єрмака - помножити на нуль
Законодавча ініціатива - Стефанчуку
Економічна діяльність-Шмигалю
Зовнішньоекономічна-Міністру Закордонних Справ
Судова влада - Голові Верховного Суду...
і так далі
За собою залишити тільки право через 90 днів після нормалізації обстановки(нормалізація це менше 10 смертей за добу на лінії зіткнення) - оголосити нові Вибори Президента і Верховної Ради

Тут є проблєма, що на той час це може бути не Стефанчук
pesikot

Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.

Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2023 18:59

fox767676 написав:
  ЛАД написав: Считаете возможным/реальным провести выборы в сегодняшней ситуации?
Когда неизвестно сколько людей в оккупации,

Скоріш за все тут мало що зміниться в найближчі роки, не монархію ж впроваджувати
миллионы за границей

На цих не звертати уваги, більшість з них вже для країни втрачена. Взагалі право голосу - без ризику військової повинності штука контраверсійна. Є взагалі аа нісенітниця як люди з відмиткою про ПМЖ і консульським обліком. Вони ніяким чином не військовозобовязані, а голосувати можуть

Думаю, что большинство всё же вернётся.
Также, думаю, что большинство из них не военнообязанные и разговоры о сотнях тысяч сбежавших от мобилизации... несколько преувеличены. Недавно попадалась цифра о количестве мужчин 18-60 в каком-то месте в Германии (в какой-то земле? городе? не помню, к сожалению не сохранил, а сразу выложить не мог - был в бане). Цифра была очень незначительная по сравнению с общим числом там же.
По ПМЖ согласен, но их точно не очень много.

миллионы ВПЛ?

А які проблеми проголосувати за мсцем нової реєтрації?

Проголосовать проблем нет, составить списки для голосования и избежать возможности многократного голосования одного человека значительно сложнее.
Востаннє редагувалось ЛАД в Вів 26 вер, 2023 19:02, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2

Профіль
2
2
6
  #<1 ... 51615162516351645165 ... 7823>
Форум:
+ Додати
    тему