Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1159711598115991160011601 ... 11878>
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2024 21:06

  cherchiltank написав:3 роки тому зданий
Площа 42 метри


И сколько вы желаете сторговать ? На 1ком и 100usd часто не желают уступать.)
vladimir07
 
Повідомлень: 1900
З нами з: 30.01.14
Подякував: 59 раз.
Подякували: 140 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2024 21:41

  vladimir07 написав:
  cherchiltank написав:3 роки тому зданий
Площа 42 метри


И сколько вы желаете сторговать ? На 1ком и 100usd часто не желают уступать.)

Хочу 3 штуки) а я не спішу)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1453
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2024 22:54

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Варшавский не скажу а Варшавский плюс - я купил последнюю двуху во двор.
2С2 64 м2 нет вообще. пришлось покупать 2С5 62 м2, но дороже, чем ранее покупал 2С2 64 м2.
Не знаю откуда там 500 объяв. Прошло пол года, а мне каждый день звонят по славутичу - в ЛОХ около 50 объяв висит.
Так что из 500 объяв реальных будет десяток.
У меня квартиры в разных домах плюсов и ремонты идут как до войны. все этажи гудят. в впервые вижу, чтобы на всех этажах соседи вокруг одновременно делали ремонты.
за такие бабки, такой уровень домов, лифтов, мопов и территории - это шара. И Реторовиль реально офигенный ТРЦ
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2975
З нами з: 17.12.22
Подякував: 87 раз.
Подякували: 202 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2024 23:14

  cherchiltank написав:А площадь какая квартиры ? Это дом возрастом как Варшавский или уже давно сдан ?

3 роки тому зданий
Площа 42 метри[/quote]
Крона парк? Не знаю, що там краще може бути. Моя старенька 2 к в Броварах з довоєнних 35 піднялась до 50, судячи з обʼяв на олх.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 802
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2024 23:34

  Бетон написав:Варшавский не скажу а Варшавский плюс - я купил последнюю двуху во двор.
2С2 64 м2 нет вообще. пришлось покупать 2С5 62 м2, но дороже, чем ранее покупал 2С2 64 м2.
Не знаю откуда там 500 объяв. Прошло пол года, а мне каждый день звонят по славутичу - в ЛОХ около 50 объяв висит.
Так что из 500 объяв реальных будет десяток.
У меня квартиры в разных домах плюсов и ремонты идут как до войны. все этажи гудят. в впервые вижу, чтобы на всех этажах соседи вокруг одновременно делали ремонты.
за такие бабки, такой уровень домов, лифтов, мопов и территории - это шара. И Реторовиль реально офигенный ТРЦ

Це туди ракети прилетіли, два роки назад?
Frant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23877
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1685 раз.
Подякували: 2544 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лют, 2024 23:42

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

У Києві заборонили стягувати плату за паркування: є рішення суду

Шостий апеляційний адмінсуд Києва підтвердив рішення Окружного адмінсуду щодо визнання протиправним та скасування розпорядження КМВА, яким затверджено тарифи на платне паркування в місті.

Про це повідомив голова Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.

"Сьогодні Апеляційний адміністративний суд підтвердив, що розпорядження Київської міської військової адміністрації від 07.11.2022 №735 про встановлення тарифів 35 грн за годину у першій зоні (25 та 5 грн – у другій та третій відповідно) КП "Київтранспарксервіс" на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються КП є незаконне. Рішення суду вступило в законну силу", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 13 жовтня 2023 року Тимчасова адмінколегія АМКУ встановила, що ціни на паркування в Києві – знову завищені. Штраф за два повторних порушення "Київтранспарксервіс" конкурентного законодавства - 6,6 млн грн.

За результатами розгляду, ТАК АМКУ оштрафувала КП "Київтранспарксервіс" на 3,3 млн. гривень та зобов’язала комунальників та КМВА припинити правопорушення"

Верніть мої штрафи бандити😆
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2975
З нами з: 17.12.22
Подякував: 87 раз.
Подякували: 202 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2024 04:15

  барабашов написав:rjkz
а жить то что - до наших годов в аренде или бабкином наследстве? А если деньги всё таки капают и собираются и не в королевстве с шоколадными реками при пряничных берегах, а в Кировограде и не дай сейчас аллаh - Славянске, Запорожье или Харькове? Хотя в Славянске покупать наверно идиотизм.


Я уже давно писал, еще когда был в Киеве, что жить в аренде - не такая уж плохая идея.
Сейчас вообще склоняюсь к мысли, что надо быть мобильным и не обзаводиться СВОИМ ЖИЛЬЕМ.
Это не отменяет варианта владения недвигой как активом. То есть, арендной.
Вот только даже арендная недвига во время войны - не очень хороший актив.
Сейчас в целом на планете стремная ситуация.
В любой момент в любой точке земного шара может произойти что угодно.
Где-то с бОльшей, где-то с меньшей вероятностью.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16836
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8391 раз.
Подякували: 5283 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2024 04:18

  kyk написав:
  vladimir07 написав:
  airmax78 написав:Ну то зрозуміло, але навіщо себе прив'язувати до Кропивницького?

Жил человек в Северодонецке, приехал в Кропивницкий - город еще больше.
Что удивительного ? А куда надо ехать и привязываться ?

В столицю, бажано купувати квітку.


С сдуваемыми ветром овноблоками?
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16836
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8391 раз.
Подякували: 5283 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2024 06:17

  rjkz написав:
  барабашов написав:rjkz
а жить то что - до наших годов в аренде или бабкином наследстве? А если деньги всё таки капают и собираются и не в королевстве с шоколадными реками при пряничных берегах, а в Кировограде и не дай сейчас аллаh - Славянске, Запорожье или Харькове? Хотя в Славянске покупать наверно идиотизм.


Я уже давно писал, еще когда был в Киеве, что жить в аренде - не такая уж плохая идея.
Сейчас вообще склоняюсь к мысли, что надо быть мобильным и не обзаводиться СВОИМ ЖИЛЬЕМ.
Это не отменяет варианта владения недвигой как активом. То есть, арендной.
Вот только даже арендная недвига во время войны - не очень хороший актив.
Сейчас в целом на планете стремная ситуация.
В любой момент в любой точке земного шара может произойти что угодно.
Где-то с бОльшей, где-то с меньшей вероятностью.

Чтобы энергично перемещать свои кости даже по стране, которая кормит ....надцать мильёнов нигеров-маргиналов чисто через станок исходя из моральных ценностей внутри белого человека с ВО и принципами ХХвека, ответьте на такой вопрос - что будет, когда ноги перестанут слушаться, а 5 раз на турнике станут недостижимой мечтой? На шею детям садиться или в дом престарелых топать? В 70 так же продуктивно пахать как сейчас в 50 даже мозгами не у всех получится, скорее у пары % только получится, и придётся доживать свой век, а не хомячить и искать муверов и новый хаус с видом на закат. Или вы планируете как Флай переместиться в места где богатого белого короля всегда будут готовы сопроводить до места последнего вздоха?
барабашов
 
Повідомлень: 4246
З нами з: 16.06.15
Подякував: 278 раз.
Подякували: 346 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2024 09:30

Наймасовіший сегмент ринку - дешевшає на очах
Frant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23877
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1685 раз.
Подякували: 2544 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1159711598115991160011601 ... 11878>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24867 16639534
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 лип, 2024 16:17
ihorkyiv
1359 5457029
Переглянути останнє повідомлення
Пон 17 чер, 2024 09:18
Модератор
3 55617
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама