Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 18891890189118921893 ... 2218>
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 20:37

  akurt написав:Ну історії бувають і такі: з ложкою дьогтю в бочці з медом...
Дочка приятелів закінчила університет в Парижі. Я аплодував в долоні...
Рано: у Франції роботу НЕ знайшла.
Знайшла роботу в Канаді. Поїхала. Я аплодував...
Рано: через 6 місяців повернулася у Францію... Робота в Канаді закінчилася...
В Парижі чекав досить непоганий хлопець (я його знав) на ім"я Жан...
Я вважаю, що вся справа у виборі спеціальності. В тієї дівчини спеціальність "Соціологія"...
Така собі спеціальність - "вокально-інструментальна" спеціальність...
Що їв - що музику слухав... (цю фразу мені сказала одна дуже авторитетна для мене людина).

Ще приклад: дуже поважний університет, який входить в ТОР-100 університетів США, а за деякими напрямами - в ТОР-5 - закінчили двоє громадян США.
Хлопцям на момент закінчення в 2020 році було по 21 року.
Отримали дипломи та на наступний день вже знайшли роботу!
В МакДональдсі.
За їх спецальністью - "Екологія"- роботи ніде не було....
Так що я і вірю, і знаю...

гадаю, робите неправильні висновки. соціологія - якраз спеціальність для тих, хто приймає участь в організації виборчої кампанії - як у нас в 2019 році або в США у респів зараз. тому ця зневага фізиків до ліриків - таке собі, якраз знаю ситуації, що чистий фізик у США думає, ким працювати, - фізики теж не дуже потрібні :D

про Макдональдс - це скоріш байка з теми, що в Америці прийнято працювати. тому, коли студент працює літом навіть в Макдональдсі - це норм. більший подив викликає людина, яка студентом влітку взагалі не працює, як звикли в нас - це не по-американськи.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6415
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 20:40

  stm написав:
  Shaman написав:
  stm написав:СЕО не ищут, а предлагают просто :)

шукають теж. а що робити CEO, який з деяких причин став безробітним? шукає інше CEO :)

Он нужен с клиентами и персоналом для другого работодателя. Или создать конкурента бывшему владельцу. Без такого счастья бедному СЕО останется соглашаться на очень не СЕОвские позиции. В этом и вся печаль.

вибачте, але не погоджусь (скажемо м'яко).

CEO - це в першу чергу про організацію процесу. клієнти це таке. й сфера може бути зовсім інше. якщо ти вмієш це робити - оце головне. печаль в тому, що в цьому треба запевнити власника - у нас дуже розповсюджений особистий (не системний) підхід.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6415
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 21:03

  Shaman написав:вибачте, але не погоджусь (скажемо м'яко).

CEO - це в першу чергу про організацію процесу. клієнти це таке. й сфера може бути зовсім інше. якщо ти вмієш це робити - оце головне. печаль в тому, що в цьому треба запевнити власника - у нас дуже розповсюджений особистий (не системний) підхід.

Я всем разрешаю не соглашаться с голубоглазой блондинкой, тем интересней результаты :)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4940
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 21:11

  stm написав:
  Shaman написав:СЕО не ищут, а предлагают просто :)

шукають теж. а що робити CEO, який з деяких причин став безробітним? шукає інше CEO :)

Он нужен с клиентами и персоналом для другого работодателя. Или создать конкурента бывшему владельцу. Без такого счастья бедному СЕО останется соглашаться на очень не СЕОвские позиции. В этом и вся печаль.[/quote]
На відміну від пана Шамана, Ви, як завжди, чітко змальовуєте ситуацію. Це я як безробітний СЕО з двадцятирічним стажем кажу)))
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 802
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 21:12

  BIGor написав:Тей приклад що є якась вакансія на 400 бажаючих - це явно трейні без досвіду роботи, але навіть і це малоімовірно.

Пане ВIGor, я Вас поважаю, Ви знаєте, але в цьому випадку Ви помиляєтеся.
Мова йде про мого племінника, зараз отримує більше за 8000$ на місяць (сам здивувався я такій зарплатні).
Він знає про що говорить. Бо працює на одну із самих потужних в світі компаній, послугами якої користується і певна частина учасників форуму, особливо ті, хто мешкає за кордоном.
Проблема саме в тому, що хоче офіційного працевлаштування в Польщі, ось і розказав про таку ситуацію.
Напишу пізніше, який варіант він знайде,
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9844
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3642 раз.
Подякували: 1286 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 21:21

  akurt написав:
  BIGor написав:Тей приклад що є якась вакансія на 400 бажаючих - це явно трейні без досвіду роботи, але навіть і це малоімовірно.

Пане ВIGor, я Вас поважаю, Ви знаєте, але в цьому випадку Ви помиляєтеся.
Мова йде про мого племінника, зараз отримує більше за 8000$ на місяць (сам здивувався я такій зарплатні).
Він знає про що говорить. Бо працює на одну із самих потужних в світі компаній, послугами якої користується і певна частина учасників форуму, особливо ті, хто мешкає за кордоном.
Проблема саме в тому, що хоче офіційного працевлаштування в Польщі, ось і розказав про таку ситуацію.
Напишу пізніше, який варіант він знайде,


Може племінник Вас трошки локшиною декорує?
8000$ - зп іт-архітектора у варщавських краях.
Архітекторів небогато, їх в принципі не може бути 400 на посаду.
Компанія сама буде шукати спеціалістів такого рівня, бо вони вже працевлаштовані.
Резюме шлють початківці
fox767676
 
Повідомлень: 1905
З нами з: 13.06.20
Подякував: 304 раз.
Подякували: 129 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 22:37

  fox767676 написав:Може племінник Вас трошки локшиною декорує?


Декоруйте локшину. Також УВАЖНО читайте інформацію, Ви написали таке (цитата):
"8000$ - зп іт-архітектора у варщавських краях." - виглядає так, ніби-то я писав, що хтось із згаданих осіб заробляє 8000 саме у варшавських краях.
Мною було написано ПРОТИЛЕЖНЕ: "у варшавських краях" практично неможливо знайти ОФІЦІЙНУ ЛЕГАЛЬНУ роботу на таку зарплатню. Все що пропонують - з урахуванням податків - іде на цифру 5000$. І навіть 5000$ - не получається - реально 4000$.
Якщо людина ЗАРАЗ - в ці дні, проживаючі у Варшаві, отримує 8000$+ працюючи НЕ на польського роботодавця: і НЕ на Польщу, і фактично НЕ "у варшавських краях" - але треба легалізуватися саме "у варшавських краях" - то і виникає проблема, про яку я вище і написав.

P.S. Мені сьогоднішній диспут сподобався - бо він був досить інформативним і цікавим.
В кого є діти, яким вступати до університетів - можливо - знайдуть корисну життєву - на перспективу - інформацію. Ми всі тут сьогодні згадали багато спеціальностей/професій/посад - і висвітили багато акутальних проблем саме за темою гілки.
Всім - в суботу - гарного дня!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9844
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3642 раз.
Подякували: 1286 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 23:04

  akurt написав:
  fox767676 написав:Може племінник Вас трошки локшиною декорує?

Такому фахівцю з локшини як ви, я вірю, що то вигідна робота - фасувати/декорувати локшину.
Людина, про яку йшла мова - MD in Computer Science.
Освіту отримав - можна пишатися - в Україні. На скільки я знаю за час роботи змінив тільки 2 фірми - перша - точно знаю, що канадська. Другу точно знаю, але не можу говорити.
Але ваша думка є цінною.
В смислі дуже цінною.
Декоруйте локшину.

P.S. Мені сьогоднішній диспут сподобався - бо він був досить інформативним і цікавим.
В кого є діти, яким вступати до університетів - можливо - знайдуть корисну життєву - на перспективу - інформацію.


Ви людина поважного віку, тому мабуть можна зрозуміти пієтет перед малознайомим абревіатурами на іноземній мові.
Ось тут можна посміятися
Освіту отримав - можна пишатися - в Україні.
Бо випускників українських вишів з ІТ щорічно тисячі. "MD" - master degree відповідає фаховому рівню магістр ("спеціаліст" по-старому), одразу після бакалавра, це не науковий ступінь.
І жодна кваліфікація, науковий ступінь не дають права перетину кордону після 24.02.2024, тому Ваш 28 річний племінник залишив Україну 99% незаконно, тут точно нема чим пишатися. Є безліч кваліфікованих іт-спеціалістів, які працюють зараз з України на флагманів світових ринків, навіть при таких надскладних умовах, ось тут є чим пишатися
Востаннє редагувалось fox767676 в П'ят 23 лют, 2024 23:24, всього редагувалось 1 раз.
fox767676
 
Повідомлень: 1905
З нами з: 13.06.20
Подякував: 304 раз.
Подякували: 129 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 23:04

  akurt написав:
  fox767676 написав:Може племінник Вас трошки локшиною декорує?


Декоруйте локшину. Також УВАЖНО читайте інформацію, Ви написали таке (цитата):
"8000$ - зп іт-архітектора у варщавських краях." - виглядає так, ніби-то я писав, що хтось із згаданих осіб заробляє 8000 саме у варшавських краях.
Мною було написано ПРОТИЛЕЖНЕ: "у варшавських краях" практично неможливо знайти ОФІЦІЙНУ ЛЕГАЛЬНУ роботу на таку зарплатню. Все що пропонують - з урахуванням податків - іде на цифру 5000$. І навіть 5000$ - не получається - реально 4000$.
Якщо людина ЗАРАЗ - в ці дні, проживаючі у Варшаві, отримує 8000$+ працюючи НЕ на польського роботодавця: і НЕ на Польщу, і фактично НЕ "у варшавських краях" - але треба легалізуватися саме "у варшавських краях" - то і виникає проблема, про яку я вище і написав.

P.S. Мені сьогоднішній диспут сподобався - бо він був досить інформативним і цікавим.
В кого є діти, яким вступати до університетів - можливо - знайдуть корисну життєву - на перспективу - інформацію. Ми всі тут сьогодні згадали багато спеціальностей і висвітили багато акутальних проблем саме за темою гілки.
Всім - завтра - гарного дня!

Не смію спитати - заробляючи 8000$ в місяць важко щомісяця патити 300 за легалізацію? Ну ок, коли піднімуть мінімалку стане трохи більше.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 802
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2024 23:41

  stm написав:
  Shaman написав:вибачте, але не погоджусь (скажемо м'яко).

CEO - це в першу чергу про організацію процесу. клієнти це таке. й сфера може бути зовсім інше. якщо ти вмієш це робити - оце головне. печаль в тому, що в цьому треба запевнити власника - у нас дуже розповсюджений особистий (не системний) підхід.

Я всем разрешаю не соглашаться с голубоглазой блондинкой, тем интересней результаты :)

навіщо погоджуватися/не погоджуватися? як зробити, щоб у блондинки засяяли очі? ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6415
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
  #<1 ... 18891890189118921893 ... 2218>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама